Корзина
3 отзыва
+380677771715
+380665755479
+380969332461
+380992461225
  • picture 1
  • picture 2
  • picture 3
  • 1
  • 2
  • 3

Втулка зірочки і вала тримачів шпагату в'язального стола прес-підбирача Sipma 2023-080-117.00 5223081170

  • В наличии
  • Код: 2023-080-117.00

66 грн.

+380665755479
Іван
  • +380969332461
    Іван mik6881@gmail.com
  • +380992461225
    Иван
  • +380677771715
    Иван agrasektor@gmail.com
  • График работы
  • Адрес и контакты
Втулка зірочки і вала тримачів шпагату в'язального стола прес-підбирача Sipma 2023-080-117.00 5223081170
Втулка зірочки і вала тримачів шпагату в'язального стола прес-підбирача Sipma 2023-080-117.00 5223081170В наличии
66 грн.
+380665755479
Іван
  • +380969332461
    Іван mik6881@gmail.com
  • +380992461225
    Иван
  • +380677771715
    Иван agrasektor@gmail.com
Купить

Описание

Втулка пластиковая звездочки и вала нитеприжимов вязального стола на пресс-подборщик Sipma Z-224 2023-080-117.00, 1362-490-002 5223081170

Перейти на сайт компании Агро-Сектор

Тюковые пресс-подборщики имеют особенною конструкцию, которая позволяет регулировать плотность тюков, массу и размер упаковок, что в свою очередь дает возможность осуществлять разгрузочные работы без использования специальной техники.

1 2023-080-600.30 Włącznik aparatu wiążącego kpl. montażowy Binding device switch cpl. assembly 1 1 zamawiaj oddzielnie order separately
2 2023-080-500.00 5223-080-500.00 Dźwignia przełączająca kpl. Switch lever 1 1
3 2023-080-510.00 5223-080-510.00 Dźwignia zabezpieczająca kpl. Safety lever cpl. 1 1
4 2023-080-520.00 2023-080-520.00 Ramię włącznika kpl. Switch arm cpl. 1 1
5 2023-080-530.01 2023-080-530.01 Zapadka ruchu powrotnego kpl. (poz. 12 w tablicy 9) Locking pawl cpl. (pos. 12 in table 9) 1 1
6 2023-080-540.04 2023-080-540.04 Tarcza sterująca kpl. montażowa (poz. 13 w tablicy 9) Steering flange cpl. assembly (pos. 13 in table 9) 1 1
7 2023-080-541.02c 2023-080-541.02c Tarcza sterująca ze sworzniem (poz.15+22+49) Steering flange with pin (pos.15+22+49) 1 1
8 2023-080-590.00 2023-080-590.00 Pokrętło włącznika kpl. Handwheel cpl. 1 1
9 2023-080-610.02 2023-080-610.02 Dźwignia przełączająca kpl. montażowa (poz. 14 w tablicy 9) Switch lever cpl. assembly (pos. 14 in table 9) 1 1
10 2023-080-630.00 2023-080-630.00 Wspornik wałka gwiazdy Star roller support 1 1
11 5225-080-640.00 5225-080-640.00 Gwiazda wyłączająca kpl. Switch off star 1 1
12 2023-070-712.10 2023-070-712.10 Tarcza krzywkowa (poz. 13+14, poz. 9 w tablicy 9)тDisc with cam (pos. 13+14, pos. 9 in table 9) 1 1
13 2023-070-173.00 0829-402-057 Tuleja łożyska Bearing sleeve 1 1
14 2023-080-001.11 Tarcza krzywkowa Disc with cam 1 1 zamawiaj poz. 12 order pos. 12
15 2023-080-002.06 Tarcza sterująca Disc with cam 1 1 zamawiaj poz. 7 order pos. 7
16 2023-080-003.04c 2023-080-003.04c Zapadka sprzęgająca Latch 1 1
17 2023-080-004.02c 2023-080-004.02c Dźwignia przełączająca Switch lever 1 1
18 2023-080-500.00 5224-080-500.01 Zacisk włącznika Switch clamp 1 1
19 2023-080-102.03 0829-401-953 Sworzeń rolki Roller pin 1 1
20 2023-080-106.03 2023-080-106.03 Sworzeń Clevis pin 1 1
21 2023-080-117.00 1362-490-002 Tuleja łożyskowa Bearing sleeve 2 2
22 2023-080-120.01 0829-401-350 Sworzeń Clevis pin 1 1
23 2023-080-123.00 2023-080-123.00 Sworzeń zabezpieczający Safety pin 1 1
24 2023-080-136.00 2023-080-136.00 Sprężyna ustalająca Stabilizer spring 1 1
25 2010-080-106.02 2010-080-106.02 Rolka zapadki Latch roller 1 1
26 2010-080-114.00 2010-080-114.00 Tarcza prowadząca okrągła 13x28x2 Zn Round feed wheel 13x28x2 Zn 2 2

27 2010-080-115.02 2010-080-115.02 Rolka gwiazdy włącznika Switch star roller 1 1
28 089-000709-1.123 8900-070-911.23 Podkładka okrągła 13x28x2 Zn Round washer 13x28x2 Zn 2 2
29 089-000710-0.120 0829-401-884 Podkładka okrągła 11x18x1,5 Round washer 11x18x1,5 1 1
30 089-000710-0.261 0829-401-561 Podkładka okrągła 17x28x1 Round washer 17x18x1 2 2
31 089-000710-4.485 0829-401-891 Podkładka okrągła 17x30x5 Round washer 17x30x5 1 1
32 089-000976-4.111 0829-401-472 Sprężyna 1,4x12x53-24 Spring 1,4x12x53-24 1 1
33 089-000976-4.520 0829-401-482 Sprężyna 1,8x12x53-14 Spring 1,8x12x53-14 1 1
34 089-000976-4.716 0829-401-519 Sprężyna 2x14x55-13 Spring 2x14x55-13 1 1
35 089-000976-5.111 8900-097-651.11 Sprężyna 2x17x82-16 Spring 2x17x82-16 1 1
36 089-000976-5.112 8900-097-651.12 Sprężyna 2,5x17x94-21 Sprężyna 2,5x17x94-21 1 1
37 PN-85/M-82207 0653-331-007zn Wkręt M5x12-5.8 Tap screw M5x12-5.8 1 1
38 PN-87/M-82406 0653-133-015zn Śruba M10x25-8.8 Bolt M10x25-8.8 2 2
39 PN-86/M-82144 0653-321-003zn Nakrętka M5-5B Nut M5-5B 1 1
40 PN-86/M-82144 0653-322-022zn Nakrętka M10-8B Nut M10-8B 2 2
41 PN-86/M-82144 0653-154-007zn Nakrętka z gwintem lewym M10-8B Left-handed nut M10-8B 1 1
42 PN-78/M-82005 0653-182-003zn Podkładka 10,5 Washer 10,5 2 2
43 PN-78/M-82007 0653-183-006zn Podkładka do wkrętów 17A Washer for screw 17A 1 1
44 PN-77/M-82008 0653-191-901zn Podkładka sprężysta Z5,1 Spring washer Z5,1 3 3
45 PN-77/M-82008 0653-192-001zn Podkładka sprężysta Z10,2 Spring washer Z10,2 1 1
46 PN-76/M-82001 0651-610-014zn Zawleczka S-Zn-2x20 Cotter pin S-Zn-2x20 1 1
47 PN-76/M-82001 0651-610-078zn Zawleczka S-Zn-3,2x18 Cotter pin S-Zn-3,2x18 3 3
48 PN-89/M-85023 0653-512-105 Kołek sprężysty 4x24 Spring pin 4x24 1 1
49 PN-89/M-85023 Kołek sprężysty 5x28 Spring pin 5x28 1 1
50 PN-89/M-85023 0653-512-111 Kołek sprężysty 6x28 Spring pin 6x28 1 1
51 PN-86/M-82175 0653-156-015zn Nakrętka samozabezpieczająca M12-8B Self retaining nut M12-8B 1 1

Ремонт настройка пресс подборщиков.

1 2023-070-710.09 2023-070-710.09 Stół aparatów wiążących z supłaczami kpl. montażowy (poz. 2-77) Binding devices table with knotters cpl. assembly (pos. 2-77) 1 1

2 2023-070-720.01c 2023-070-720.01c Stół aparatów wiążących kpl. spawany Binding devices table cpl. welded 1 1
3 5223-070-530.00 5223-070-530.00 Wałek przytrzymywaczy kpl. spawany Holders' shaft cpl. welded 1 1
4 2023-070-540.01 2023-070-540.01 Tarcza hamująca kpl. spawana Brake flange cpl. welded 1 1
5 2023-070-550.01 2023-070-550.01 Oprawa łożyska kpl. spawana Bearing housing cpl. welded 1 1
6 2023-070-580.00 2023-070-580.00 Zatyczka kpl. spawana Plug cpl. welded 2 2
7 2023-070-590.02 2023-070-590.02 Przytrzymywacz kpl. spawany Holder cpl. welded 2 2
8 2023-070-711.00 2023-070-711.00 Oprawa łożyska z tuleją (poz. 5+27) Bearing housing with sleeve (pos. 5+27) 1 1
9 2023-070-712.10 2023-070-712.10 Tarcza krzywkowa kpl. (poz.12 w tabeli 12) Cam flange cpl. (pos.12 in table 12) 1 1
10 2023-070-714.00c 2023-070-714.00c Łożysko wału supłacza z tulejkami (poz. 31+34) Knotter's shaft bearing with sleeves (pos. 31+34) 1 1
11 2023-070-720.01c 2023-070-720.01c Stół aparatu wiążącego kpl. spawany z tulejkami (poz. 2+36) Binding device's table cpl. welded with sleeves (pos. 2+36) 1 1
12 2023-080-530.01 2023-080-530.01 Zapadka ruchu powrotnego kpl. (poz. 5 w tablicy 12) Locking pawl cpl. (pos. 5 in table 12)
13 2023-080-540.04 2023-080-540.04 Tarcza sterująca kpl. montażowa (poz. 6 w tablicy 12) Steering flange cpl. assembly (pos. 6 in table 12) 1 1
14 2023-080-610.02 2023-080-610.02 Dźwignia przełączająca kpl. montażowa (poz. 9 w tablicy 12) Lever cpl. assembly (pos. 9 in table 12) 1 1
15 2026-070-500.02 2026-070-500.02 Supłacz kpl. montażowy (poz. 1 w tablicy
11) Knotter cpl. assembly (pos. 1 in table 11) 2 2
16 2026-070-004.03 2026-070-004.03 Tarcza napędzająca supłacz prawa (poz. 9 w tabeli 11) Drive flange right (pos. 9 in table 11) 1 1
17 2026-070-005.03 2026-070-005.03 Tarcza napędzająca supłacz lewa (poz. 10 w tablicy 11) Drive flange left (pos. 10 in table 11) 1 1
18 2012-070-540.00 2012-070-540.00 Tarcza hamulca wew. kpl. (poz. 37+38+40) Inner brake flange cpl. (pos. 37+38+40) 1 1
19 2012-070-550.00c 2012-070-550.00c Tarcza hamulca wew. kpl. (poz. 37+39+40) Outer brake flange cpl. (poz. 37+39+40) 1 1
20 2023-070-005.01c 2023-070-005.01c Element ustalający Lock 1 1
21 2023-070-101.01 0829-401-993 Nakrętka specjalna Special nut 1 1
22 2023-070-106.04 2023-070-106.04 Wał supłacza Knotter shaft 1 1
23 2023-070-125.02 2023-070-125.02 Dźwignia oporowa Recoil mechanism 3 3
24 2024-070-541.02 0829-401-107 Rolka gumowa Rubber roller 6 6

25 2023-070-128.02 2023-070-128.02 Cięgno przytrzymywaczy Pull rod 2 2
26 2023-070-129.01 0829-401-359 Sworzeń Clevis pin 3 3
27 2023-070-134.01 1362-490-004 Tuleja Sleeve 1 1
28 2023-070-135.02 2023-070-135.02 Podkładka specjalna Special washer 1 1
29 2023-070-144.01 0829-401-210 Rurka smarownicza Greasy pipe 1 1
30 2023-070-173.00 0829-402-057 Tulejka Sleeve 3 3
31 2023-070-172.01 2023-070-172.01 Łożysko wału supłacza Shaft bearing 1 1
32 2023-070-174.00 0829-401-148 Pierścień Ring 3 3
33 2023-070-180.00 Tuleja dystansowa Spacing sleeve 6 6 zamawiaj poz. 24 order pos. 24
34 2023-070-182.00 0829-402-074 Tuleja ślizgowa Sleeve 2 2
35 2023-070-185.00 2023-070-185.00 Podkładka Washer 1 1
36 2023-080-117.00 1362-490-002 Tuleja łożyskowa Bearing sleeve 1 1
37 2012-070-104.02 0829-405-361 Okładzina hamulca Brake lining 2 2
38 2012-070-105.00 Tarcza hamulca zewn. Break disc outs. 1 1 zamawiaj poz. 18 order pos. 18
39 2012-070-106.00 Tarcza hamulca wewn. Break disc ins. 1 1 zamawiaj poz. 19 order pos. 19
40 ZN-73/082-1121-081 0653-114-100 Nit B4x10 Al. Rivet B4x10 Al. 6 6
41 089-000710-0.261 0829-401-561 Podkładka okrągła 17x28x1 Round washer 17x28x1 2 2
42 089-000710-4.255 0829-401-534zn Podkładka okrągła 11x30x5 Round washer 11x30x5 1 1
43 089-000712-0.282 0829-402-065 Podkładka dystansowa 25x45x0,1 Spacer washer 25x45x0,1 4 4
44 089-000712-0.286 0829-401-242 Podkładka dystansowa 25x45x0,3 Spacer washer 25x45x0,3 2 2
45 089-000712-0.293 0829-402-067 Podkładka dystansowa 25x45x1 Spacer washer 25x45x1 9 9
46 089-000713-0.280 8900-071-302.80 Podkładka oporowa 25x45x2,5 Thrust washer 25x45x2,5 4 4
47 089-000975-5.811 0829-401-494 Sprężyna 3,8x16x30x4 Spring 3,8x16x30x4 2 2
48 089-000976-5.514 8900-097-655.14 Sprężyna rozciągana Tension spring 1 1
49 089-000977-6.511 8900-097-765.11 Sprężyna skręcana Torsion spring 3 3
50 089-000992-0.091 0651-610-019 Zawleczka B3x58Zn Cotter pin B3x58Zn 2 2
51 089-000992-0.211 0829-800-001 Zawleczka B4x59Zn Cotter pin B4x59Zn 3 3
52 PN-55/M-82101 0653-133-065zn Śruba M8x55-8.8B Bolt M8x55-8.8B 3 3
53 PN-85/M-82101 0653-133-079zn Śruba M10x40-8.8B Bolt M10x40-8.8B 3 3

54 PN-85/M-82101 0653-514-029zn Śruba M10x60-8.8B Bolt M10x60-8.8B 2 2
55 PN-85/M-82105 0653-132-060zn Śruba M10x30-8.8B Bolt M10x30-8.8B 1 1
56 PN-87/M-82302 0653-513-045zn Śruba M8x25-8.8B Bolt M8x25-8.8B 3 3
57 PN-87/M-82302 0653-311-019zn Śruba M10x20-8.8B Bolt M10x20-8.8B 3 3
58 5224-088-107.00 Śruba podsadzana specjalna Special bolt 2 2
59 5224-088-113.00 0653-133-015zn Śruba specjalna Special bolt 6 6
60 PN-86/M-82144 0653-523-002zn Nakrętka M8-8B Nut M8-8B 3 3
61 PN-86/M-82144 0653-322-022zn Nakrętka M10-8B Nut M10-8B 3 3
62 PN-82/M-86478 0639-331-005 Nakrętka łożyskowa KM6 Castellated nut KM6 1 1
63 PN-78/M-82005 0653-182-061zn Podkładka okrągła 8,4 Round washer 8,4 8 8
64 PN-78/M-82005 0653-182-003zn Podkładka okrągła 10,5 Round washer 10,5 4 4
65 PN-77/M-82008 0653-191-007zn Podkładka sprężysta Z8,2 Spring washer Z8,2 4 4
66 PN-77/M-82008 0653-192-001zn Podkładka sprężysta Z10,2 Spring washer Z10,2 3 3
67 PN-82/M-86482 0639-331-008 Podkładka zębata MB-6 Tooth washer MB-6 1 1
68 PN-76/M-82001 0651-610-020zn Zawleczka S-Zn-3,2x16 Cotter pin S-Zn-3,2x16 2 2
69 PN-76/M-82001 0651-610-004zn Zawleczka S-Zn-4x25 Cotter pin S-Zn-4x25 2 2
70 PN-70/M-85005 0653-513-039 Wpust pryzmatyczny A10x8x32 Parallel key A10x8x32 2 2
71 PN-70/M-85005 0653-513-900 Wpust pryzmatyczny B10x8x40 Parallel key B10x8x40 2 2
72 PN-89/M-85023 0653-512-101 Kołek sprężysty 4x25 Spring pin 4x25 2 2
73 PN-81/M-85111 0639-361-015 Pierścień osadczy sprężysty Z35 Spring retaining ring Z35 1 1
74 PN-76/M-86002 0659-000-003 Smarowniczka St M6x1 Grease fitting St M6x1 1 1
75 PN-76/M-86002 0659-000-003 Smarowniczka St M6x1 Grease fitting St M6x1 1 1
76 PN-86/M-82175 0653-156-014zn Nakrętka samozabezpieczająca M8-8B Self retaining nut M8-8B 3 3
77 PN-86/M-82175 0653-156-022zn Nakrętka samozabezpieczająca M10-8B Self retaining nut M10-8B 9 9
78 PN-85/M-86100 0631-113-051 Łożysko kulkowe 6201 2RS Ball bearing 6201 2RS 1 1
79 PN-81/M-85111 0639-361-003 Pierścień osadczy sprężysty Z12 Spring retaining ring Z12 1 1

 

Характеристики

Производитель  Sipma

Информация для заказа

  • Цена: 66 грн.