Кошик
47 відгуків
+380 (66) 575-54-79
+380 (96) 933-24-61
+380 (99) 246-12-25
+380 (67) 777-17-15
Кошик

Пружина трещітки підйому підбирача велика на прес-підбирач Sipma 8900-097-756.18 5223-89-044.0 089-000977-5.618

150 ₴

  • В наявності
  • Код: 089-000977-5.618
Пружина трещітки підйому підбирача велика на прес-підбирач Sipma 8900-097-756.18 5223-89-044.0 089-000977-5.618
Пружина трещітки підйому підбирача велика на прес-підбирач Sipma 8900-097-756.18 5223-89-044.0 089-000977-5.618В наявності
150 ₴
+380 (66) 575-54-79
ІванМайстер
  • +380 (96) 933-24-61
    Іван mik6881@gmail.com
  • +380 (99) 246-12-25
    Иван
  • +380 (67) 777-17-15
    Иван agrasektor@gmail.com
+380 (66) 575-54-79
Іван Майстер
  • +380 (96) 933-24-61
    Іван mik6881@gmail.com
  • +380 (99) 246-12-25
    Иван
  • +380 (67) 777-17-15
    Иван agrasektor@gmail.com
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Пружина трещітки підйому підбирача велика на прес-підбирач Sipma 8900-097-756.18 5223-89-044.0 089-000977-5.618

Перейти на сайт компанії Агро-Сектор

Повний перелік запасних частин до прес-подборщикам Sipma. Оригінальні запчастини. Низькі ціни. Відправлення у день замовлення. Доставка по території України 1-2 дні. Ми також допоможемо відремонтувати Вам прес і налагодити в'язальний апарат телефонуйте будемо ради.

1 2024-200-500.03 Podnośnik podbieracza (poz. 1-48) Pick-up lift (pos. 1-48) 1 zamawiaj oddzielnie order separately
2 2024-200-501.00 Sznurek kpl. (poz. 15-17) Cord cpl. (pos. 15-17) 1 zamawiaj oddzielnie order separately
3 2023-200-510.00 2023-200-510.00 Płytka kpl. Plate cpl. 1
4 2023-200-520.01 2023-200-520.01 Uchwyt kpl. Grip cpl. 1
5 2023-200-530.01 2023-200-530.01 Dźwignia kpl. Lever cpl. 1
6 2023-200-540.01 2023-200-540.01 Zapadka kpl. Pawl cpl. 2
7 2023-200-550.00 2023-200-550.00 Dźwignia obrotowa kpl. Rotating lever cpl. 11
8 2024-200-100.00 2024-200-100.00 Linka I Cord I 1
9 2024-200-101.01 2024-200-101.01 Pokrywa Cover 1
10 2023-200-001.00 c 2023-200-001.00 c Bęben nawojowy Winding reel 1
11 2023-200-109.00 2023-200-109.00 Koło zapadkowe Ratchet wheel 1
12 2024-200-110.00 1362-490-005 Tuleja Sleeve 1
13 2024-200-111.00 0824-813-207 Tuleja Sleeve 1
14 2023-200-115.00 0829-401-154 Rurka zaciskowa Clamp tube 1
15 2023-200-118.00 2023-200-118.00 Sznurek z tworzywa sztucznego Plastic cord 1
16 2022-200-101.00 2022-200-101.00 Linka stalowa II Steel cord II 1
17 1322-130-124.00 1322-130-124.00 Rurka izolacyjna Grip 1
18 1303-042-007.03 1303-042-007.03 Krążek linowy Cable pulley 3
19 1103-008-156.01 0829-401-203 Podkładka Washer 1
20 PN-77/M-82426 2023-200-112.01 Śruba oczkowa M12x120-4.8 B Eye bolt M12x120-4.8 B 1
21 089-000709-1.123 8900-070-911.23 Podkładka 13x28 Washer 13x28 2
22 089-000709-1.162 0829-401-885 Podkładka 17x40x6 Washer 17x40x6 1
23 089-000709-1.201 0829-401-524 Podkładka okrągła specjalna 21x32 Special round washer 21x32 2
24 089-000709-1.202 0829-401-523 Podkładka 21x32x2 Washer 21x32x2 9
25 089-000710-2.583 0829-401-882 Podkładka 21x42x1,5 Washer 21x42x1,5 4
26 089-000976-7.411 8900-097-674.11 Sprężyna naciągowa Tension spring 2
27 089-000977-4.720 0829-401-487 Sprężyna zgniana Flection spring 1
28 089-000977-4.721 0829-401-486 Sprężyna zgniana Flection spring 1
29 089-000977-5.618 8900-097-756.18 Sprężyna zgniana Flection spring 1

30 PN-73/M-80241 0651-113-006 Zacisk kabłąkowy 6,5 Bail clamp 6,5 2
31 PN-92/M-80247 0653-561-005zn Kausza A6 Thimble A6 1
32 PN-76/M-82001 0651-610-002zn Zawleczka S-Zn-3,2x20 Cotter pin S-Zn-3,2x20 1
33 PN-76/M-82001 0651-610-005zn Zawleczka S-Zn-4x22 Cotter pin S-Zn-4x22 1
34 PN-76/M-82001 0651-610-004zn Zawleczka S-Zn-4x25 Cotter pin S-Zn-4x25 1
35 PN-76/M-82001 0651-610-008zn Zawleczka S-Zn-5x32 Cotter pin S-Zn-5x32 4
36 PN-78/M-82005 0653-182-061zn Podkładka 8,4 Washer 8,4 4
37 PN-77/M-82008 0653-191-007zn Podkładka sprężysta Z8,2 Spring washer Z8,2 6
38 PN-77/M-82008 0653-192-001zn Podkładka sprężysta Z10,2 Spring washer Z10,2 1
39 PN-85/M-82001 0653-133-039zn Śruba M10x80-8.8 B Bolt M10x80-8.8 B 1
40 PN-85/M-82001 0653-135-187zn Śruba M12x80-8.8 B Bolt M12x80-8.8 B 1
41 PN-85/M-82005 0653-134-041zn Śruba M8x20-8.8 B Bolt M8x20-8.8 B 4
42 PN-85/M-82005 0653-132-073zn Śruba M8x25-8.8 B Bolt M8x25-8.8 B 2
43 PN-86/M-82144 0653-523-002zn Nakrętka M8-8B Nut M8-8B 6
44 PN-86/M-82144 0653-322-022zn Nakrętka M10-8B Nut M10-8B 1
45 PN-86/M-82144 0653-323-022zn Nakrętka M12-8B Nut M12-8B 4
46 5224-088-106.00 0653-332-014zn Wkręt dociskowy specjalny Special set screw 2
47 5224-008-122.00 0653-311-902zn Śruba 8x12-8.8 B Bolt 8x12-8.8 B 1
48 PN-89/M-85023 0653-512-114 Kołek sprężysty 8x40 Spring pin 8x40 1

Характеристики
Основні атрибути
ВиробникSipma
Країна виробникПольща
Інформація для замовлення
  • Ціна: 150 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner