Кошик
46 відгуків
+380 (66) 575-54-79
+380 (96) 933-24-61
+380 (99) 246-12-25
+380 (67) 777-17-15
Кошик

Пружина мала храповика підйому підбирача на прес-підбирач Famarol Z-511 8245-511-013-075 5511/013-00-006 5511/01307 8245511013075

70 ₴

  • В наявності
  • Код: 8245-511-013-075
Пружина мала храповика підйому підбирача на прес-підбирач Famarol Z-511 8245-511-013-075 5511/013-00-006 5511/01307 8245511013075
Пружина мала храповика підйому підбирача на прес-підбирач Famarol Z-511 8245-511-013-075 5511/013-00-006 5511/01307 8245511013075В наявності
70 ₴
+380 (66) 575-54-79
ІванМайстер
  • +380 (96) 933-24-61
    Іван mik6881@gmail.com
  • +380 (99) 246-12-25
    Иван
  • +380 (67) 777-17-15
    Иван agrasektor@gmail.com
+380 (66) 575-54-79
Іван Майстер
  • +380 (96) 933-24-61
    Іван mik6881@gmail.com
  • +380 (99) 246-12-25
    Иван
  • +380 (67) 777-17-15
    Иван agrasektor@gmail.com
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Пружина трещітки підйому підбирача мала на прес-підбирач Famarol Z-511 8245-511-013-075 5511/013-00-006 5511/01307 8245511013075 551101300006 551101307

Перейти на сайт компанії Агро-Сектор

Ремонт прес-підбирачів Claas Markant, Claas Dominant, Claas Rollant, John Deere, Sipma, Rivierre-Casalis, Welger, New Holland, Deutz-Far, Famarol. Запчастини до всіх пресів у нас є в наявності на складі.Наші спеціалісти виїжджають на місце ремонту зі своїм інструментом або Ви доставляєте прес-підбирач до нас на базу. Ми робимо дефектовку, поточний ремонт, наладку, а також капітальний ремонт пресів. Також наші фахівці консультують постійних клієнтів щодо ремонту прес-підбирачів. Ще у нас у продажу є прес-підбирачі тюкові і рулонні привезені з Європи, а також дрібні і великі вузли пресів вживані - це редуктори,підбирачі,вали,ступиці,в'язальні апарати,ланцюги,гума,захисту,голки,пружини і багато іншого. Наша команда завжди виконує перший запуск,капремонт та ремонт прес-підбирачів якісно і швидко!

Пропонуємо: капітальний ремонт і відновлення в'язальних столів,наладка прес-підбирачів, поточний ремонт прес-підбирачів.

1 8245-511-013-047 1 Bęben linowy CABLE DRUM
2 8245-511-013-050 1 Koło zapadki TOOTHED WHEEL
3 8245-511-013-019 1 Tuleja 20,3x25,1x61 BUSH 20,3x25,1x61
4 8245-511-013-034 1 Tuleja 31,9x36,7x24 BUSH 31,9x36,7x24
5 8245-511-013-314 1 Linka wydźwigu PULL ROPE
6 8245-511-013-200 1 Płyta cięgna PLATE
7 8245-511-013-238 1 Uchwyt kpl. SUPPORT
8 8245-511-013-212 1 Dźwignia reg. LEVER
9 8245-511-013-225 2 Zapadka kpl. CATCH
10 PN-M-82001 1 Zawleczka S-Zn 3.2x20 SPLIT PIN S-Zn 3.2x20
11 PN-M-82001 1 Zawleczka S-Zn 4x20 SPLIT PIN S-Zn 4x20
12 PN-M-82154 4 Wkręt dociskowy M8x8 8.8 THREADED PIN M8x8 8.8
13 PN-M-82105 2 Śruba M8x25-8.8-B Fe/Zn8c HEX. HEAD SCREW M8x25-8.8
14 PN-M-82144 2 Nakrętka M8 Fe/Zn8c HEX. NUT M8
15 PN-M-85023 1 Kołek spręŜysty 8x36 DOWEL PIN 8x36
16 8245-511-006-449 2 Podkładka 13x28x2,0 WASHER 13x28x2,0
17 8245-511-013-164 3 Podkładka 21x32x1,0 WASHER 21x32x1,0
18 8245-511-013-149 4 Podkładka 21x42x1,5 DISC 21x42x1,5
19 PN-M-82008 2 Podkładka spr. Z 8,2 Fe/Zn9 SPRING WASHER Z 8,2 Fe/Zn9
20 8245-511-013-075 1 SpręŜyna zginana II TORSION SPRING
21 8245-511-013-062 1 SpręŜyna zginana I SPRING
22 8245-511-013-088 1 SpręŜyna III SPRING
23 8245-511-013-006 1 Wydźwig podbieracza kpl PICK-UP LIFT
24 PN-M-82005 1 Podkładka 13 Fe/Zn5 DOMED WASHER 13
25 8245-511-013-090 3 KrąŜek linki ROLLER
26 8245-511-013-327 1 Linka II kpl. WIRE CABLE
27 8245-511-013-110 1 Tulejka dystansowa TUBE
28 8245-511-013-301 1 Linka wydźwigu kpl. CABLE
29 8245-511-013-240 1 Dźwignia kpl. LEVER
30 PN-M-82001 1 Zawleczka S-Zn 4x25 SPLIT PIN S-Zn 4x25
31 PN-M-82001 4 Zawleczka S-Zn 5x32 SPLIT PIN S-Zn 5x32
32 8245-511-013-151 1 Śruba oczkowa M12x100 EYEBOLT M12x100
33 PN-M-82105 1 Śruba M12x80-8.8-B Fe/Zn8c HEX HEAD SCREW M12x80-8.8
34 PN-M-82105 1 Śruba M10x80-8.8-B Fe/Zn8c BOLT M10x80-8.8
35 PN-M-82144 1 Nakrętka M10 Fe/Zn8c HEX. NUT M10
36 PN-M-82144 4 Nakrętka M12 Fe/Zn8c NUT M12
37 8245-105-020-808 1 Podkładka okrągła WASHER
38 8245-511-013-177 8 Podkładka 21x32x2,0 WASHER 21x32x2,0
39 PN-M-82008 1 Podkładka spr. Z 10,2 Fe/Zn9 SPRING WASHER Z 10,2
40 8245-511-013-108 2 SpręŜyna rozciągana TENSION-SPRING
41 8245-511-013-136 1 Wspornik PROT. SHEET

Характеристики
Основні атрибути
ВиробникFamarol
Країна виробникПольща
Інформація для замовлення
  • Ціна: 70 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner