Кошик
47 відгуків
+380 (66) 575-54-79
+380 (96) 933-24-61
+380 (99) 246-12-25
+380 (67) 777-17-15
Кошик

Болт ножа протирізального поршня M12*35 прес-підбирача Famarol Z-511 DIN7991 M12x35-8.8-B-Fe/Zn8c

15 ₴

  • В наявності
  • Код: DIN7991 M12x35-8.8-B-Fe/Z
Болт ножа протирізального поршня M12*35 прес-підбирача Famarol Z-511 DIN7991 M12x35-8.8-B-Fe/Zn8c
Болт ножа протирізального поршня M12*35 прес-підбирача Famarol Z-511 DIN7991 M12x35-8.8-B-Fe/Zn8cВ наявності
15 ₴
+380 (66) 575-54-79
ІванМайстер
  • +380 (96) 933-24-61
    Іван mik6881@gmail.com
  • +380 (99) 246-12-25
    Иван
  • +380 (67) 777-17-15
    Иван agrasektor@gmail.com
+380 (66) 575-54-79
Іван Майстер
  • +380 (96) 933-24-61
    Іван mik6881@gmail.com
  • +380 (99) 246-12-25
    Иван
  • +380 (67) 777-17-15
    Иван agrasektor@gmail.com
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Болт ножа противорежущего ножа поршня M12x35 на прес-підбирач Famarol Z-511 DIN7991 M12x35-8.8-B-Fe/Zn8c

Перейти на сайт компанії Агро-Сектор

Пропонуємо широкий асортимент запчастин на прес підбирачі зі складу за низькими цінами, для безперебійної роботи в сезон.Здійснюється відправлення у день замовлення по всій території України. Запчастини до прес-підбирачів; Sipma, FORTSCHRITT K 454, Claas, ПТ-165, Deutz-Fahr, Famarol Z-511, John Deere, Welger, Tukan 1600, Rivierre Casalis та ін.

Повний перелік запасних частин до прес-подборщикам Famarol Z-511. Оригінальні запчастини. Низькі ціни. Відправлення у день замовлення. Доставка по території України 1-2 дні. Ми також допоможемо відремонтувати Вам прес і налагодити в'язальний апарат телефонуйте будемо ради.
8245-511-005-272 підшипник LR202RRU Famarol Z-511
8245-511-005-216 бічний захист поршня Famarol Z-511
8245-511-005-127 чистик бігової доріжки Famarol Z-511
8245-511-005-170 ніж поршня Famarol Z-511
8245-511-005-168 втулка Famarol Z-511
8245-511-005-285 купити запчастини Famarol Z-511
8245-511-005-155 шайба упорна Famarol Z-511
8245-511-005-260 щітка поршня Famarol Z-511
8245-511-005-333 втулка поршня Famarol Z-511
8245-511-005-142 чистик днища поршня Famarol Z-511
8245-511-005-229 поршень пресовальный Famarol Z-511
8245-511-005-231 шатун поршня Famarol Z-511
8245-511-005-114 вісь поршня Famarol Z-511
PN-M-82001 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-82101 болт M12x55-8.8 Famarol Z-511
PN-M-82105 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-82105 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-82105 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-82105 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-82144 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-82144 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-82175 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-82144 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-86002 купити запчастини Famarol Z-511
8245-511-005-320 купити запчастини Famarol Z-511
8245-511-005-130 купити запчастини Famarol Z-511
8245-511-005-183 купити запчастини Famarol Z-511
8245-511-005-203 купити запчастини Famarol Z-511
8245-511-005-196 купити запчастини Famarol Z-511
8245-511-005-298 ролик поршня Famarol Z-511
PN-M-82008 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-82008 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-82008 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-82105 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-82144 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-82101 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-82005 купити запчастини Famarol Z-511
8245-511-005-257 шатун поршня Famarol Z-511
8245-511-005-318 шатун і поршень в збори Famarol Z-511
8245-511-005-081 бігова доріжка Famarol Z-511
8245-511-005-025 бігова доріжка Famarol Z-511
8245-511-105-022 бігова доріжка Famarol Z-511
8245-511-005-038 бігова доріжка Famarol Z-511
8245-511-005-066 ніж камери поршня Famarol Z-511
8245-511-005-079 бігова доріжка Famarol Z-511
8245-511-005-040 підкладка під ніж 1 мм. Famarol Z-511
8245-511-005-053 підкладка під ніж 0.7 мм Famarol Z-511
PN-M-82406 болт M10x35-8.8 Famarol Z-511
PN-M-82402 болт M10x30-8.8 Famarol Z-511
PN-M-82105 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-82144 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-82175 купити запчастини Famarol Z-511
DIN7991 купити запчастини Famarol Z-511
DIN7991 купити запчастини Famarol Z-511
DIN7991 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-82019 купити запчастини Famarol Z-511
8245-511-005-094 шайба 11x30x5 Famarol Z-511
8245-511-005-012 купити запчастини Famarol Z-511

1 8245-511-005-272 2 Rolka toczna LR202RRU BEARING LR202RRU
2 8245-511-005-216 1 Osłona tłoka spaw. GUARD
3 8245-511-005-127 1 Kątownik FIXING ANGLE
4 8245-511-005-170 1 Nóż tłoka KNIFE
5 8245-511-005-168 2 Tulejka redukcyjna BUSH
6 8245-511-005-285 1 Ucho wygięte SUPPORT
7 8245-511-005-155 1 Tulejka dystansowa SPACER
8 8245-511-005-260 4 Szczotka BRUSH
9 8245-511-005-333 4 Tuleja wciskana BUSH
10 8245-511-005-142 1 Uchwyt YOKE
11 8245-511-005-229 1 Tłok spaw. PLUNGER
13 8245-511-005-231 1 Korbowód kpl. FIXING BAR
14 8245-511-005-114 1 Oś CONNECTING PIN
15 PN-M-82001 1 Zawleczka S-Zn-3.2x16 SPLIT PIN S-Zn-3.2x16
16 PN-M-82101 1 Śruba M12x55-8.8-B-Fe/Zn8c HEX.BOLT M12x55-8.8
17 PN-M-82105 1 Śruba M8x16-8.8-B-Fe/Zn8c HEX. HEAD SCREW M8x16-8.8
18 PN-M-82105 2 Śruba M10x30-8.8-B-Fe/Zn8c HEX. HEAD SCREW M10x30-8.8
19 PN-M-82105 2 Śruba M12x30-8.8-B-Fe/Zn8c HEX. HEAD SCREW M12x30-8.8
20 PN-M-82105 3 Śruba M12x40-8.8-B-Fe/Zn8c HEX.HEAD SCREW M12x40-8.8
21 PN-M-82144 8 Nakrętka M6-6-B-Fe/Zn8c HEX.NUT M6-6
22 PN-M-82144 2 Nakrętka M10-8-B-Fe/Zn8c HEX. NUT M10-8
23 PN-M-82175 2 Nakrętka sam.M12-8-B-Fe/Zn LOCK NUT M12-8
24 PN-M-82144 8 Nakrętka M16x1.5-10 -B-Fe/Zn HEX NUT M16x1.5-10
25 PN-M-86002 1 Smarowniczka H M8x1 GREASE NIPPLE H M8x1
26 8245-511-005-320 8 Podkładka 22x9x3 WASHER/DISC/PLATE 22x9x3
27 8245-511-005-130 1 Podkładka 21x11x2 WASHER 21x11x2
28 8245-511-005-183 5 Podkładka 26x12.5x2 WASHER 26x12.5x2
29 8245-511-005-203 5 Podkładka 28x13x3 WASHER 28x13x3
30 8245-511-005-196 8 Podkładka 34x17x3 WASHER 34x17x3
31 8245-511-005-298 8 Rolka toczna ROLLER
32 PN-M-82008 10 Podkładka spr.8.2 Fe/Zn9 SPRING WASHER 8.2
33 PN-M-82008 8 Podkładka spr.12.2 Fe/Zn9 SPRING WASHER 12.2
34 PN-M-82008 8 Podkładka spr. 16.3 Fe/Zn9 SPRING WASHER 16.3
35 PN-M-82105 4 Śruba M8x30-8.8-B-Fe/Zn8c HEX. HEAD SCREW M8x30-8.8
36 PN-M-82144 13 Nakrętka M8-8-B-Fe/Zn8c HEX.NUT M8-8
37 PN-M-82101 1 Śruba M12x50-8.8-B-Fe/Zn8c HEX. HEAD SCREW M12x50-8.8
38 PN-M-82005 5 Podkładka 8.4 Fe/Zn9 WASHER 8.4
39 8245-511-005-257 1 Korbowód spaw. CONNECTING-ROD
40 8245-511-005-318 1 Tłok prasujący PRESS PISTON
41 8245-511-005-081 1 Podkładka dolna SHIM
42 8245-511-005-101 1 Szyna jezdna RAIL
43 8245-511-105-022 1 Szyna jezdna L=960 RAIL
44 8245-511-005-038 1 Bieżnia pionowa GUIDE PIECE
45 8245-511-005-066 1 Nóż przeciwtnący KNIFE
46 8245-511-005-079 1 Bieżnia pozioma RAIL
47 8245-511-005-040 1 Listwa dyst. 1 SHIM
48 8245-511-005-053 1 Listwa dyst. 0.7 SHIM
49 PN-M-82406 5 Śruba Z M10x35-8.8-B-Fe/Zn8c SAUCER HEAD SCREW Z M10x35-8.8
50     PN-M-82402     7     Śruba Z M10x30-8.8-B-Fe/Zn8c     COUNTERSUNK SCREW M10x30-8.8 
51     PN-M-82105     4     Śruba M8x12-8.8-B-Fe/Zn8c     HEX. HEAD SCREW M8x12-8.8 
52     PN-M-82144     3     Nakrętka M12-8-B-Fe/Zn8c     NUT M12-8 
53     PN-M-82175     12     Nakr. samozab.M10-B-Fe/Zn8c     LOCK NUT M10 
54     DIN7991     4     Śruba M8x25-8.8-B-Fe/Zn8c     COUNTERSUNK M8x25-8.8 
55     DIN7991     1     Śruba M8x30-8.8-B-Fe/Zn8c     COUNTERSUNK SCREW M8x30-8.8 
56     DIN7991     3     Śruba M12x35-8.8-B-Fe/Zn8c     COUNTERSUNK SCREW M12x35-8.8 
57 PN-M-82019 7 Podkładka A11 Fe/Zn9 WASHER A11
58 8245-511-005-094 5 Podkładka 11x30x5 WASHER 11x30x5
59 8245-511-005-012 1 Płytka SPACER PLATE
60 5511/005-01-013 1 Pierścień dystansowy SPACER RING

Характеристики
Основні атрибути
ВиробникFamarol
Країна виробникПольща
Інформація для замовлення
  • Ціна: 15 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner