Кошик
38 відгуків
+380 (66) 575-54-79
+380 (96) 933-24-61
+380 (99) 246-12-25
+380 (67) 777-17-15
Кошик

Диск фрикційний муфти підбирача 150*90*3 на прес-підбирач Sipma Z-224 2213-110-105.03 1338-311-004 5223130030

225 

  • В наявності
  • Код: 2213-110-105.03
Диск фрикційний муфти підбирача 150*90*3 на прес-підбирач Sipma Z-224 2213-110-105.03 1338-311-004 5223130030
Диск фрикційний муфти підбирача 150*90*3 на прес-підбирач Sipma Z-224 2213-110-105.03 1338-311-004 5223130030В наявності
225 
+380 (66) 575-54-79
ІванМайстер
  • +380 (96) 933-24-61
    Іван mik6881@gmail.com
  • +380 (99) 246-12-25
    Иван
  • +380 (67) 777-17-15
    Иван agrasektor@gmail.com
+380 (66) 575-54-79
Іван Майстер
  • +380 (96) 933-24-61
    Іван mik6881@gmail.com
  • +380 (99) 246-12-25
    Иван
  • +380 (67) 777-17-15
    Иван agrasektor@gmail.com
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Ми ПРАЦЮЄМО на сайті AGRO-SEKTOR.COM
 
натисніть щоб перейти на сайт для перегляду товарів та замовлення

Диск фрикційний муфти підбирача 150x90x3 мм на прес-підбирач Sipma Z-224 2213-110-105.03, 1338-311-004 5223130030

Перейти на сайт компанії Агро-Сектор

Фередо підбирача 153x90x3 мм на прес-підбирач Sipma Z-224 2213-110-105.03, 1338-311-004

Фрикційний диск підбирача 153*90*3 мм 2213-110-105.03 Sipma 1338-311-004

Запчастини на прес-підбирач Claas Markant Клаас Маркант 40, 41, 50, 51, 55, 60, 65;
Запчастини на прес-підбирач Claas Rollant Клаас Ролант 44, 62, 66;
Запчастини на прес-підбирач John Deere Джон Дір 224, 332, 336, 339, 342, 346, 349, 359, 456, 459, 690, 8200;
Запчастини на прес-підбирач Welger Велгер AP 38, 41, 42, 45, 52, 53, 61, 63, 71; 400, 430, 530, 630, 730, 830;
Запчастини на прес-підбирач Sipma Сипма Z-224, Z-224/1, Z-224/2, Z-279/1, Sipma PK 4010 Kostka, Sipma PK 4000 Kostka, Sipma PZ 1832, Sipma PS 1210 Classic, Sipma PS 1510 Farma, Sipma PS 1221 Farma Plus, Sipma PS 1312 Power Cut;
Запчастини на прес-підбирач Famarol Фамарол Z-511;
Запчастини на прес-підбирач Fortschritt Фортшрит K 430, K 442, K 443, K 453, K 454, K 464, K 530, K 550;
Запчастини на прес-підбирач Deutz-Fahr Дойц Фар HD 300, 360, 380, 400; HD 440, 460, 490, 560;
Запчастини на прес-підбирач Fahr Kola Rivale 20, Fahr Kola Rivale 30, Fahr Kola Rivale 40;
Запчастини на прес-підбирач Rivierre Casalis Рів'єра Касалис 40 EX, ER 40, ER 40 С, KR 40 TS, RC 42, RC 42 S, RC 45, KR 50 G, RC456, RC490;
Запчастини на прес-підбирач New Holland Нью Холланд 171, 265, 271, 276, 286, 295, 368, 370, 371, 376, 378, 920, 930, 935, 940, 945;
Запчастини на прес-підбирач Полистрой PVP-351;
Запчастини на прес-підбирач International Інтернаціонал IH 422, 430, 435D, 435Т, 440, 445D, 445Т, 554;
Запчастини на прес-підбирач Gallignani Галигнани 3690, 5000, 7100;
Запчастини на прес-підбирач Massey Ferguson Массей Фергюсон MF 2, 3, 4, 20, 120, 124, 128, 142, 224;
Запчастини на прес-підбирач Tukan (Klever) Тюкан ППТ-041.
Голки, в'язальні апарати, в'язальні секції, тарілки (диск), вали, вертольоти, узловязатели (дзьоб, крокодил), стрічка на гидровыброс, стрічки нескінченності, ланцюги, зірочки і пружини, а також багато іншого під замовлення.
Доставка по всій Україні!!!
1 2023-130-760.01 c 2023-130-760.01 c Napęd podbieracza (poz. 13 w tablicy 18) Pick-up, drive (pos. 13 in table 18) 1 1

2 2024-130-610.00 2024-130-610.00 Osłona blaszana kpl. Tin cover cpl. 1 1
3 2023-130-650.02 2023-130-650.02 Ramię wspornika Arm 1 1
4 2023-130-770.01 2023-130-770.01 Koło łańcuchowe spaw. Z43 Sprocket wheel welded Z43 1 1
5 5223-130-780.02 c 5223-130-780.02 c Wał przegubowy podbieracza (poz. 18-28+44+50+51) Pick-up jointed shaft (pos. 18-28+44+50+51) 1 1
6 2023-130-009.01 0829-401-854 Pokrywa lewa Left cover 1 1
7 2023-130-010.01 0829-401-855 Pokrywa prawa Right cover 1 1
8 2023-130-011.01 2023-130-011.01 Tarcza dociskowa wheel Control 1 1
9 2023-130-178.00 0829-401-151 Tuleja dystansowa Spacing sleeve 1 1
10 2023-130-190.10 2023-130-190.10 Osłona Cover 1 1
11 2023-130-193.00 2023-130-193.00 Podkładka 75,5x90x1 Washer 75,5x90x1 1 1
12 2023-130-194.00 2023-130-194.00 Podkładka 75,5x90x1,5 Washer 75,5x90x1,5 1 1
13 2023-130-200.00 0829-402-075 Tuleja łożyska sleeve Bearing 1 1
14 2023-130-203.00 2023-130-203.00 Podkładka zabezpieczająca 75,5x90x1,5 Securing washer 75,5x90x1,5 1 1
15 2023-130-227.00 2023-130-227.00 Uchwyt Grip 1 1
16 2010-130-151.00 2010-130-151.00 Trzpień Arbor 2 2
17 2213-110-105.03 1338-311-004 Okładzina sprzęgła Clutch facing 1 1
18 5223-130-003.02 0829-401-058 Widłak przegubu I Yoke I 1 1
19 5223-130-004.00 0829-401-057 Widłak przegubu II Yoke II 1 1
20 5223-130-005.00 0829-401-133 Widłak przegubu III Yoke III 1 1
21 5223-130-008.03 0829-401-011
0829-811-014 Piasta sprzęgła Clutch hube 1 1
22 5223-130-136.01 0829-811-013 Wałek wielowypustowy Spline shaft 1 1
23 4606993 0829-401-003 Krzyżak przegubu kpl. 30210/01.04.000 (poz. 24-28) Yoke cpl. 30210/01.04.000 (pos. 24-28) 2 2
24 4593224 0829-401-003 Krzyżak przegubu Yoke 2 2
25 4604710 Uszczelka łożyska przegubu Bearing gasket 8 8
26 883241 Gniazdo uszczelki łożyska przegubu cover Gasket 8 8
27 883239 Pierścień sprężysty Spring ring 8 8
28 883236 Łożysko igiełkowe CBK-077 Needle bearing CBK-077 8 8

29 088-00471-1.525 0639-361-034 Pierścień osadczy sprężysty 25x2 Spring retaining ring 25x2 1 1
30 PN-87/M-82302 0653-511-016zn Śruba M8x30-8.8 Bolt M8x30-8.8 3 3
31 088-002093-2.120 8800-209-321.20 Sprężyna talerzowa Disc spring 1 1
32 089-000710-3.100 0653-181-020zn Podkładka okrągła A10,5x30x3 Round washer A10,5x30x3 4 4
33 089-000713-0.200 8900-071-302.00 Podkadka oporowa 25x35x2 Thrust washer 25x35x2 1 1
34 089-000975-3.913 0829-401-481 Sprężyna 1,2x11x30-5 Spring 1,2x11x30-5 2 2
35 PN-85/M-82105 0653-132-091zn Śruba M6x16-5.8 B Bolt M6x16-5.8 B 2 2
36 PN-85/M-82105 0653-134-041zn Śruba M8x20-8.8 B Bolt M8x20-8.8 B 2 2
37 PN-85/M-82105 0653-133-047zn Śruba M10x20-8.8 B Bolt M10x20-8.8 B 2 2
38 PN-85/M-82105 0653-313-007zn Śruba M10x35-8.8 B Bolt M10x35-8.8 B 4 4
39 PN-87/M-82307 Śruba M10x20-6.8 B Bolt M10x20-6.8 B 1 1
40 PN-86/M-82144 0653-322-019zn Nakrętka M6-5B Nut M6-5B 2 2
41 PN-86/M-82144 0653-322-019zn Nakrętka M6-5B Nut M6-5B 1 1
42 PN-77/M-82008 0653-191-005zn Podkładka sprężysta Z6,1 Washer spring Z6,1 2 2
43 PN-77/M-82008 0653-192-001zn Podkładka sprężysta Z10,2 Washer spring Z10,2 4 4
44 PN-89/M-85023 0653-512-115 Kołek sprężysty 8x50 Spring pin 8x50 1 1
45 PN-81/M-85111 0639-361-050 Pierścień osadczy sprężysty W47 Spring retaining ring W47 1 1
46 PN-81/M-85111 0639-362-018 Pierścień osadczy sprężysty Z75 Spring retaining ring Z75 1 1
47 PN-85/M-86100 0631-114-044 Łożysko kulkowe 6005 RS Ball bearing 6005 RS 1 1
48 PN-86/M-82175 0653-156-014zn Nakrętka samozabezpieczająca M8-8B Self retaining nut M8-8B 2 2
49 PN-86/M-82175 0653-156-022zn Nakrętka samozabezpieczająca M10-8B Self retaining nut M10-8B 6 6
50 5223-130-150.00 1373-189-004 Osłonka mieszkowa Rubber cover 1 1
51 5223-130-151.00 5223-130-151.00 Opaska zaciskowa Tightening band 2 2
52 PN-77/M-82008 0653-191-009zn Podkładka sprężysta 8,2 Spring washer 8,2 3 3

Характеристики
Основні атрибути
ВиробникSipma
Країна виробникПольща
Інформація для замовлення
  • Ціна: 225 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner