Кошик
39 відгуків
+380 (66) 575-54-79
+380 (96) 933-24-61
+380 (99) 246-12-25
+380 (67) 777-17-15
Кошик

Шайба регулювальна 25x35x1 мм роторної косарки Wirax 5036010120 503601012 5036/01-012/0 8245-036-010-120

20 ₴

  • В наявності
  • Код: 5036010120
Шайба регулювальна 25x35x1 мм роторної косарки Wirax 5036010120 503601012 5036/01-012/0 8245-036-010-120
Шайба регулювальна 25x35x1 мм роторної косарки Wirax 5036010120 503601012 5036/01-012/0 8245-036-010-120В наявності
20 ₴
+380 (66) 575-54-79
ІванМайстер
  • +380 (96) 933-24-61
    Іван mik6881@gmail.com
  • +380 (99) 246-12-25
    Иван
  • +380 (67) 777-17-15
    Иван agrasektor@gmail.com
+380 (66) 575-54-79
Іван Майстер
  • +380 (96) 933-24-61
    Іван mik6881@gmail.com
  • +380 (99) 246-12-25
    Иван
  • +380 (67) 777-17-15
    Иван agrasektor@gmail.com
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Шайба регулювальна 25*35*1 мм роторної косарки 5036010120 503601012 5036/01-012/0 8245-036-010-120

0    8245-036-010-248 8245036010248 5036/01-024/0 5036010240  1    Шкільний 4 струмка в складі 1,65 м (позиції 8,9,10,11, 12,21,24,25,26,28)
0    8245-070-010-076 8245070010076 5070/01-007/0 5070010070  1    Шків малий 3 струмка в зборі 1,35 м (позиції 8,9,10,11, 12,21,24,25,26,28)
1    8245-036-010-098 5036/01-009/0       Регулююча шайба d 25x35x0,1
1    8245-036-010-105 5036/01-010/0       Регулююча шайба d 25x35x0,3
1    8245-036-010-118 5036/01-011/0        Регулююча шайба d 25x35x0,5
1    8245-036-010-120 5036/01-012/0       Регулююча шайба d 25x35x1,0
2    8245-036-010-187 5036/01-018/0   1    Корпус підшипника лівий
3    8245-036-010-190 5036/01-019/0   1    Корпус підшипника правий
4    8245-036-010-207 5036/01-020/0 8245036010207 5036010200   1    Дахка коробки передач 1,65 м < 6297
4    8245-036-010-658 8245036010658 5036/01-065/0 5036010650   1    Дахка коробки передач 1,65 м > 6297
4    8245-070-010-048 8245070010048 5070/01-004/0 5070010040   1    Дахка коробки передач 1,35 м
5    8245-036-010-210 8245036010210 5036/01-021/0 5036010210   1    Заплотник  1,65 м
5    8245-070-010-050 8245070010050 5070/01-005/0 5070010050   1    Заплотник  1,35 м
6    8245-036-010-222 8245036010222 5036/01-022/0 5036010220   1    Коробка передач 1,65 м < 6297
6    8245-036-010-810 8245036010810 5036/01-081/0 5036010 8245-036-010-645 8245036010645 5036/01-064/0 5036010640   1    Коробка передач 1,65 м > 6297
6    8245-070-010-063 8245070010063 5070/01-006/0 5070010060   1    Коробка передач 1,35 м
7    8245-105-000-021    1    Тяга, комплект
8    8245-036-010-250    1    Малий ремінний шків Dp=132
9    8245-036-010-263    1    Привідний вал
10    8245-036-010-276    1    Втулка
11    8245-036-010-289    1    Задня панель
12    8245-036-010-291    2    Несуча втулка
13    8245-036-010-337    8    Втулка, що об’єднує
14    8245-036-010-352    1    Привідний вал
15    8245-036-010-673    3    Конічне колесо велике, комплект
16    8245-036-010-066    1    Конічне колесо мале, комплект
17    8245-036-010-044    1    Клапан
18    8245-036-010-053    1    Шайба
19    8245-036-010-719    1    Втулка 13x14
20    PN-70/M-85005    1    Шпонка призматична A8x7x36
21    PN-70/M-85005    4    Шпонка призматична A8x7x50
22    PN-85/M-86100    1    Шарикопідшипник 6205
23    PN-85/M-86100    1    Шарікопідшипник 6305
24    PN-85/M-86100    1    Шарікопідшипник 6305 2Z
25    PN-87/M-86160    1    Радіопідшипник B 7305
26    Z25    1    Стопорна пружинне кільце Z25
27    W62    1    Зупинити кільце W62
28    PN-72/M-86964    1    Обручка A25x52x7
29    PN-85/M-82101    4    Вінт M10x60-8.8-A-Fe/Zn8c
30    PN-85/M-82101    14    Вінт M10x20-8.8-A-Fe/Zn8c
31    PN-85/M-82101    8    Вінт M10x25-8.8-A-Fe/Zn8c
32    PN-85/M-82101    5    Вінт M10x30-8.8-A-Fe/Zn8c
33    PN-85/M-82101    8    Вінт M10x35-8.8-A-Fe/Zn8c
34    PN-77/M-82008    5    Пружинна шайба 12,2-Fe/Zn5
35    PN-85/M-82101    4    Вінт M12x25 -8.8-A-Fe/Zn8c
36    PN-85/M-82101    1    Вінт M12x30-8.8-A-Fe/Zn8c
37    PN-86/M-82144    25    Гайка a M10 - 8-A-Fe/Zn8c
38    PN-86/M-82144    1    Гайка M12 - 8-A-Fe/Zn8c
39    PN-89/M-85021    4    Циліндрічний штифт 6x16-A
40    PN-77/M-82008    35    Пружинна шайба 10,2-Fe/Zn5
41    8245-036-010-632    1    Підкладка з двома отворами, що відгинаються
42    8245-036-010-632    1    Підкладка з двома отворами, що відгинаються
43    PN-80/S-83100    2    Круглий відбивач O-II-II-72KM (оранжевий)
Характеристики
Основні
ВиробникWirax
Інформація для замовлення
  • Ціна: 20 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner