Кошик
47 відгуків
+380 (66) 575-54-79
+380 (96) 933-24-61
+380 (99) 246-12-25
+380 (67) 777-17-15
Кошик

Болт M8*25 кріплення терки на прес-підбирач Sipma 0653-513-109zn 0653-513-109 0653513109zn

10 ₴

  • В наявності
  • Код: 0653-513-109zn
Болт M8*25 кріплення терки на прес-підбирач Sipma 0653-513-109zn 0653-513-109 0653513109zn
Болт M8*25 кріплення терки на прес-підбирач Sipma 0653-513-109zn 0653-513-109 0653513109znВ наявності
10 ₴
+380 (66) 575-54-79
ІванМайстер
  • +380 (96) 933-24-61
    Іван mik6881@gmail.com
  • +380 (99) 246-12-25
    Иван
  • +380 (67) 777-17-15
    Иван agrasektor@gmail.com
+380 (66) 575-54-79
Іван Майстер
  • +380 (96) 933-24-61
    Іван mik6881@gmail.com
  • +380 (99) 246-12-25
    Иван
  • +380 (67) 777-17-15
    Иван agrasektor@gmail.com
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Болт M8x25 кріплення терки на прес-підбирач Sipma 0653-513-109zn 0653-513-109 0653513109zn

Перейти на сайт компанії Агро-Сектор

Ремонт, сервіс та обслуговування прес-підбирачів, капітальний ремонт та відновлення в'язальних столів

1 2025-010-500.03 Korpus prasy kpl montażowy (poz. 2-15 +tablica 2) Body complete assembly (pos. 2-15 + table 2) 1 1 zamawiaj oddzielnie order separately
2 2024-010-510.03 2024-010-510.03 Korpus prasy kpl spawany Body complete welded 1 1
3 2024-010-590.01 2024-010-590.01 Prowadnica kpl spawana Rail cpl. welded 1 1
4 2023-010-214.00 2023-010-214.00 Podkładka Washer 1 1
5 2023-010-215.00 2023-010-215.00 Płytka I Plate I 1 1
6 2023-010-216.00 2023-010-216.00 Płytka II Plate II 1 1
7 2012-010-112.00 2012-010-112.00 Blacha oporowa Plate 2 2
8 PN-87/M-82406 0653-513-109zn Śruba M8x25-4.8 Bolt M8x25-4.8 8 8
9 PN-85/M-82207 0653-513-025zn Wkręt M8x30-5.8 Tap screw M8x30-5.8 2 2
10 8900-071-020.80 0829-401-613 Podkładka okrągła 8,4x24x3 Round washer 8,4x24x3 9 9
11 PN-85/M-82105 0653-132-073zn Śruba M8x25-8.8 B Bolt M8x25-8.8 B 3 3
12 PN-76/M-82406 0653-513-049zn Śruba M8x25-4.8 B Bolt M8x25-4.8 B 3 3
13 PN-86/M-82144 0653-523-002zn Nakrętka 8.8 B Nut 8.8 B 14 14
14 PN-77/M-82008 0653-191-007zn Podkładka sprężysta Z8,2 Spring washer Z8,2 14 14
15 PN-86/M-82175 0653-156-014zn Nakrętka samozabezpieczająca M8-8B Self retaining nut M8-8B 2 2

Характеристики
Основні атрибути
ВиробникSipma
Країна виробникПольща
Інформація для замовлення
  • Ціна: 10 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner