Кошик
38 відгуків
+380 (66) 575-54-79
+380 (96) 933-24-61
+380 (99) 246-12-25
+380 (67) 777-17-15
Кошик

Диск бороні ромашка 18" 460*6 мм 3 відв. Horsch 23246106

1 

  • В наявності
  • Код: 23246106
Диск бороні ромашка 18" 460*6 мм 3 відв. Horsch 23246106
Диск бороні ромашка 18" 460*6 мм 3 відв. Horsch 23246106В наявності
+380 (66) 575-54-79
ІванМайстер
  • +380 (96) 933-24-61
    Іван mik6881@gmail.com
  • +380 (99) 246-12-25
    Иван
  • +380 (67) 777-17-15
    Иван agrasektor@gmail.com
+380 (66) 575-54-79
Іван Майстер
  • +380 (96) 933-24-61
    Іван mik6881@gmail.com
  • +380 (99) 246-12-25
    Иван
  • +380 (67) 777-17-15
    Иван agrasektor@gmail.com
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Диск бороні ромашка 18" 460*6 мм 3 відв. Horsch 23246106

Диск бороні (ромашка) 460*6 3від. Horsch, Лапи диски та Запчастини на землеоброблюванню техніку в Дніпропетруванні.

23246106 Диск борони зубчастий 460x6

Ø Діаметр (мм) 460
Товщина (мм) 6
Ø отвори маточини (мм) 12,5
Відстань між отворами (мм) 100
Кількість отворів 3

 

Pos. Bestell-Nr. Kurzbezeichnung DIN Benennung Stück Bemerkung
1.1 23775700 Scheibenachse vo.-li. / hi.-re. 2 Pronto 7 DC
1.2 23783700 Scheibenachse vo.-li. / hi.-re. 2 Pronto 8 DC
1.3 23793700 Scheibenachse vo.-li. / hi.-re. 2 Pronto 9 DC
2.1 23775900 Scheibenachse hi.-li. / vo.-re. 2 Pronto 7 DC
2.2 23784700 Scheibenachse hi.-li. / vo.-re. 2 Pronto 8 DC
2.3 23794700 Scheibenachse hi.-li. / vo.-re. 2 Pronto 9 DC
3 23794000 Scheibenachse vorne mitte 1 Pronto 7/8/9 DC
4 23794800 Scheibenachse hinten mitte 1 Pronto 7/8/9 DC
5 23246100 Secheinheit doppelt links 17
6 23246200 Secheinheit doppelt rechts 16
7 23247100 Secheinheit doppelt rechts assym. 1
8 23247200 Secheinheit doppelt, Spatensch. links 1
9 23247300 Secheinheit doppelt, Spatensch. rechts 1
10 23246600 Sechrahmen links 18
11 23246500 Sechrahmen rechts 17
12 23246900 Sechrahmen rechts assym. 1
13 23246102 Ø 460 x 4 Sechscheibe gezackt 70
14 00310892 Ø 460 x 8 Spatenscheibe links 1
15 00310893 Ø 460 x 8 Spatenscheibe rechts 1
16 00200167 Ø 28 x 240 Gummischnur 140
17 23350603 Klemmplatte 33
18 23246801 Klemmplatte assym. 1
19 00360461 M 12 x 60 - 10.9 933 6 kt.- Schraube 140
20 00370106 B 13 125 Scheibe 140
21 00350084 M 12 Bundmutter 140
22 00360468 M 20 x 45 933 6 kt.- Schraube 70
23 00370472 Ø 20 Sperrkantscheibe 70
24 23246700 Lagereinheit Pronto komplett 70
25 23246701 Achsstummel 70
26 00270365 Ø 30 - CL 5210 NBR 1 Gleitringdichtung 70
27 23246101 Radnabe 70
28 00240164 3306 Kegelrollenlager 70
29 00230059 Ø 30 x 42 x 2 Paßscheibe 70
30 00658581 Ø 30 x 2 Sicherungsring 70
31 00260182 Ø 70 x 1.5 NBR O-Ring 70
32 23246104 Dichtkappe 70
33 00360414 M 12 x 20 - 10.9 158 6 kt.- Schraube 140
34 00390122 Unisyn CLP 220 - 0.5 Liter Schmieröl NB

Характеристики
Основні
ВиробникHorsch
Інформація для замовлення
  • Ціна:

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner