Кошик
38 відгуків
+380 (66) 575-54-79
+380 (96) 933-24-61
+380 (99) 246-12-25
+380 (67) 777-17-15
Кошик

Диск борони ромашка 18" 460x6мм 5 отворів Horsch Joker 28071304

1 

  • В наявності
  • Код: 28071304
Диск борони ромашка 18" 460x6мм 5 отворів Horsch Joker 28071304
Диск борони ромашка 18" 460x6мм 5 отворів Horsch Joker 28071304В наявності
+380 (66) 575-54-79
ІванМайстер
  • +380 (96) 933-24-61
    Іван mik6881@gmail.com
  • +380 (99) 246-12-25
    Иван
  • +380 (67) 777-17-15
    Иван agrasektor@gmail.com
+380 (66) 575-54-79
Іван Майстер
  • +380 (96) 933-24-61
    Іван mik6881@gmail.com
  • +380 (99) 246-12-25
    Иван
  • +380 (67) 777-17-15
    Иван agrasektor@gmail.com
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Диск бороні ромашка 18" 460x6мм 5 відчинявши Horsch Joker 28071304 RT ( < 2009), Joker CT ( < 2010)

Лапи диски та Запчастини на землеоброблюванню техніку в Дніпропетруванні.

Ø Діаметр (мм) 460
Товщина (мм) 6
Ø отвори маточини (мм) 12,5
Відстань між отворами (мм) 100
Кількість отворів

5

 

1 28071000 Scheibenachse vorne li. / hinten re. 2
2 28071100 Scheibenachse vorne re. / hinten li. 2
3 28071200 Scheibenachse mitte 2
4 00360159 M 20 x 60 931 6 kt.- Schraube 48
5 00370109 B 21 125 Scheibe 96
6 00350063 M 20 985 6kt-Mutter, selbstsichernd 48
7 28071400 Secheinheit links 11
8 28071700 Secheinheit rechts 11
9 28071900 Secheinheit Spatenscheibe links 1
10 28072400 Secheinheit Spatenscheibe rechts 1
11 28071500 Sechrahmen links 12
12 28071800 Sechrahmen rechts 12
13 28071304 Ø 460 x 6 Sechscheibe gezackt - 5-loch 46
14 00311070 Ø 460 x 8 Spatenscheibe links - 5-loch 1
16 28041101 Ø 40 x 390 Gummischnur 96
17 28041301 Klemmplatte 24
18 00360497 M 12 x 70 - 10.9 933 6 kt.- Schraube 144
19 00370106 B 13 125 Scheibe 144
20 00350084 M 12 Bundmutter 144
21 00360195 M 20 x 45 - 10.9 158 6 kt.- Schraube 96
22 28071300 Lagereinheit Joker RT komplett 48
23 28071301 Achsstummel 48
24 00270366 Ø 34 - 4200 NBR 1 Gleitringdichtung 48
25 28071302 Radnabe 48
26 00240189 3307 Kegelrollenlager 48
27 00300087 Ø 35 x 45 x 2 Paßscheibe 48
28 00260201 Ø 35 x 2 Sicherungsring 48
29 00260202 Ø 78 x 1.5 NBR O-Ring 48
30 28071303 Dichtkappe 48
31 00360414 M 12 x 20 - 10.9 158 6 kt.- Schraube 240
32 00390122 Unisyn CLP 220 - 0.5 Liter Schmieröl NB
15 00311015 Ø 460 x 8 Spatenscheibe rechts - 5-loch 1

Характеристики
Основні
ВиробникHorsch
Інформація для замовлення
  • Ціна:

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner