Кошик
38 відгуків
+380 (66) 575-54-79
+380 (96) 933-24-61
+380 (99) 246-12-25
+380 (67) 777-17-15
Кошик

Диск бороні ромашка на 5 відв. 520x6мм Horsch 28071305

1 

  • В наявності
  • Код: 28071305
Диск бороні ромашка на 5 відв. 520x6мм Horsch 28071305
Диск бороні ромашка на 5 відв. 520x6мм Horsch 28071305В наявності
+380 (66) 575-54-79
ІванМайстер
  • +380 (96) 933-24-61
    Іван mik6881@gmail.com
  • +380 (99) 246-12-25
    Иван
  • +380 (67) 777-17-15
    Иван agrasektor@gmail.com
+380 (66) 575-54-79
Іван Майстер
  • +380 (96) 933-24-61
    Іван mik6881@gmail.com
  • +380 (99) 246-12-25
    Иван
  • +380 (67) 777-17-15
    Иван agrasektor@gmail.com
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Диск бороні (ромашка) Horsch, Лапи диски та Запчастини на землеоброблюючу техніку в Дніпропетруванні.

28071305KR Диск борони зубчастий 520x6

Ø Діаметр (мм) 520
Товщина (мм) 6
Ø отвори маточини (мм) 12,5
Відстань між отворами (мм) 105
Кількість отворів 5

 1 28081000 Scheibenachse vorne li. 1
2 28084400 Scheibenachse hinten re. 1
3 28084300 Scheibenachse vorne re. 1
4 28080900 Scheibenachse hinten li. 1
5 28071200 Scheibenachse mitte 2
6 00360159 M 20 x 60 931 6 kt.- Schraube 48
7 00370109 B 21 125 Scheibe 96
8 00350063 M 20 985 Poly-Stop-Mutter 48
9 28071400 Secheinheit doppelt links 14 Satz 14x pro Maschine
10 28071700 Secheinheit doppelt rechts 14 Satz 14x pro Maschine
11 28081700 Secheinheit einfach links 1 Satz 1x pro Maschine
12 28082400 Secheinheit einfach rechts 1 Satz 1x pro Maschine
13 28081800 Secheinheit Spatenscheibe links 1 Satz 1x pro Maschine
14 28082700 Secheinheit Spatenscheibe rechts 1 Satz 1x pro Maschine
15 28185500 Sechrahmen links 15
16 28185600 Sechrahmen rechts 15
17 28185700 Sechrahmen links - kurz 1
18 28185800 Sechrahmen rechts - kurz 1
19 28071305 Ø 520 x 6 Sechscheibe gezackt - 5-loch 58
20 00311079 Ø 520 x 8 Spatenscheibe links - 5-loch 1
21 00311080 Ø 520 x 8 Spatenscheibe rechts - 5-loch 1
22 28041103 Ø 40 x 390 Gummischnur 120
23 34761302 Ø 40 x 230 Gummischnur 8
24 28041301 Klemmplatte 30
25 34760802 Klemmplatte 2
26 00360497 M 12 x 70 - 10.9 933 6 kt.- Schraube 188
27 00370106 B 13 125 Scheibe 188
28 00350084 M 12 Bundmutter 188
29 00360195 M 20 x 45 - 10.9 931 6 kt.- Schraube 120
30 28071300 Lagereinheit kpl. 60 Satz 60x pro Maschine
31 28071301 Achsstummel 1
32 00270366 Ø 34 - 4200 NBR 1 Gleitringdichtung 1
33 28071302 Radnabe 1
34 00240189 3307 Kegelrollenlager 1
35 00300087 Ø 35 x 45 x 2 Paßscheibe 1
36 00260201 Ø 35 x 2 Sicherungsring 1
37 00260202 Ø 78 x 1.5 NBR O-Ring 1
38 28071303 Dichtkappe 1
39 00360414 M 12 x 20 - 10.9 158 6 kt.- Schraube 300
40 00390122 Unisyn CLP 220 - 0.5 Liter Schmieröl NB

Характеристики
Основні
ВиробникHorsch
Інформація для замовлення
  • Ціна:

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner