Кошик
38 відгуків
+380 (66) 575-54-79
+380 (96) 933-24-61
+380 (99) 246-12-25
+380 (67) 777-17-15
Кошик

Диск борони ромашка 27" 684x6,5мм на 6 отворів Horsch 00311081

1 

  • В наявності
  • Код: 00311081
Диск борони ромашка 27" 684x6,5мм на 6 отворів Horsch 00311081
Диск борони ромашка 27" 684x6,5мм на 6 отворів Horsch 00311081В наявності
+380 (66) 575-54-79
ІванМайстер
  • +380 (96) 933-24-61
    Іван mik6881@gmail.com
  • +380 (99) 246-12-25
    Иван
  • +380 (67) 777-17-15
    Иван agrasektor@gmail.com
+380 (66) 575-54-79
Іван Майстер
  • +380 (96) 933-24-61
    Іван mik6881@gmail.com
  • +380 (99) 246-12-25
    Иван
  • +380 (67) 777-17-15
    Иван agrasektor@gmail.com
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Диск борони ромашка 27" 684x6,5мм на 6 отворів Horsch 00311081

Лапи диски та Запчастини на землеоброблюванню техніку в Дніпропетруванні.

Диск борони зубчастий 684x7 Horsch

Ø Діаметр (мм) 684
Товщина (мм) 7
Ø отвори маточини (мм) 16
Відстань між отворами (мм) 150
Кількість отворів 6

1 34637200 Rahmen vorne links kpl. 1
2 34637300 Rahmen hinten links kpl. 1
3 34637400 Rahmen vorne rechts kpl. 1
4 34637500 Rahmen hinten rechts kpl. 1
5 34634600 Lagersatz vorne kpl. 14
6 34633700 Lagersatz hinten kpl. 14
7 34630405 Ø 50 - LK150 - 6 x M16 Flanschwelle 28
8 00240182 56 x 80 x 13 / 14.5 Dichtring Kasette 28
9 00240180 32010 X Lager 56
10 00370595 M 12 x 12 Zyl.Innen6kt. 56
11 00350130 M 36 x 1.5 Kronenmutter 28
12 00370351 Ø 6 x 50 Spannstift 28
13 34630406 Ø 81 x 4 - M6 Lagerdeckel 28
14 00360477 Ø 6 x 6 933 6 kt.- Schraube 28
15 00260015 Ø 80 x 2.5 472 Sicherungsring 28
16 34634601 Lagerschale vorne 14
16.1 34633701 Lagerschale hinten 14
17 00390168 Faß 180 kg - 0,65 L Fett - Renolit LX-N EP 2 1
18 00311081 684 x 7 gerade / gezackt Sechscheibe 28
19 00360370 M 16 x 65 931 6 kt.- Schraube 40
20 00370108 B 17 125 Scheibe 80
21 00350061 M 16 985 Poly-Stop-Mutter 40
22 34674900 Randscheibe (Satz) 1
23 34631501 Stützscheibe 28
24 00360217 M 16 x 35 158 6 kt.- Schraube 168
25 00370093 H 1 - M 8 x 1 Schmiernippel 8
26 34633803 Verschleissschale 2.Reihe 14
27 34634103 Verschleissschale 1.Reihe 14
28 00360014 M 8 x 100 931 6 kt.- Schraube 28
29 00370104 A 8,4 125 Scheibe 56
30 00350057 M 8 985 Poly-Stop-Mutter 28
31 00360356 M 16 x 150 931 6 kt.- Schraube 28
32 00370567 B 17 125 Scheibe 56
33 00350124 M 16 985 Poly-Stop-Mutter 28
34 00130683 DZ 63 x 36 x 205 Hyd.- Zylinder 4 Ohne Zylindergabel !
35 00230083 EG 40/32 x 25 Buchse 8
36 00370438 Ø 33 126 Scheibe 24
37 33783305 Ø 32 x 92 Bolzen 8
38 00170106 Ø 8 x 56 94 Splint 16
39 00130438 Ø 32 - M 40 x 2 Zylindergabel lang 4
40 03600306 M 10 x 85 931 6 kt.- Schraube 8
41 00370105 A 10,5 125 Scheibe 16
42 00350058 M 10 x 85 985 Poly-Stop-Mutter 8
43 00170125 Tiefenstoppersatz (7Stops) 4
44 34638000 Ausdrücker Lagerung 1 

Характеристики
Основні
ВиробникHorsch
Інформація для замовлення
  • Ціна:

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner