Кошик
47 відгуків
+380 (66) 575-54-79
+380 (96) 933-24-61
+380 (99) 246-12-25
+380 (67) 777-17-15
Кошик

Втулка собачки включення до язального апарату 20x23x25 прес-підбирача Famarol Z-511 8245-511-007-602

100 ₴

  • В наявності
  • Код: 8245-511-007-602
Втулка собачки включення до язального апарату 20x23x25 прес-підбирача Famarol Z-511 8245-511-007-602
Втулка собачки включення до язального апарату 20x23x25 прес-підбирача Famarol Z-511 8245-511-007-602В наявності
100 ₴
+380 (66) 575-54-79
ІванМайстер
  • +380 (96) 933-24-61
    Іван mik6881@gmail.com
  • +380 (99) 246-12-25
    Иван
  • +380 (67) 777-17-15
    Иван agrasektor@gmail.com
+380 (66) 575-54-79
Іван Майстер
  • +380 (96) 933-24-61
    Іван mik6881@gmail.com
  • +380 (99) 246-12-25
    Иван
  • +380 (67) 777-17-15
    Иван agrasektor@gmail.com
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Втулка пальця собачки включення в'язального апарата 20x23x25 прессподборщика Famarol Z-511 8245-511-007-602 8245-511-007-602 8245511007602 5511-007-602 5511007602 007602 007-602

Перейти на сайт компанії Агро-Сектор

Ремонт прес-підбирачів Claas Markant, Claas Dominant, Claas Rollant, John Deere, Sipma, Rivierre-Casalis, Welger, New Holland, Deutz-Far, Famarol. Запчастини до всіх пресів у нас є в наявності на складі.Наші спеціалісти виїжджають на місце ремонту зі своїм інструментом або Ви доставляєте прес-підбирач до нас на базу. Ми робимо дефектовку, поточний ремонт, наладку, а також капітальний ремонт пресів. Також наші фахівці консультують постійних клієнтів щодо ремонту прес-підбирачів. Ще у нас у продажу є прес-підбирачі тюкові і рулонні привезені з Європи, а також дрібні і великі вузли пресів вживані - це редуктори,підбирачі,вали,ступиці,в'язальні апарати,ланцюги,гума,захисту,голки,пружини і багато іншого. Наша команда завжди виконує перший запуск,капремонт та ремонт прес-підбирачів якісно і швидко!

Пропонуємо: капітальний ремонт і відновлення в'язальних столів,наладка прес-підбирачів, поточний ремонт прес-підбирачів.

8245-511-008-160 завзята шайба Famarol Z-511
8245-511-008-173 Шестерня кільцева ролик мерчика Фамарол Z511
8245-511-007-671 Важіль механізму включення голокосту Фамарол Z511
8245-511-008-084 упор Famarol Z-511
8245-511-008-145 купити запчастини Famarol Z-511
8245-511-007-684 кронштейн запчастини Famarol Z-511
8245-511-007-717 важіль включення апаратів Фамарол Z511
8245-511-008-117 Штанга включення в'язального столу прессподборщика Famarol Z-511
8245-511-008-120 болт затискний Famarol Z-511
8245-511-108-183 кронштейн запчастини Famarol Z-511
8245-511-008-199 зірочка регулювання довжини тюка прес-підбирача Famarol Z-511
PN-M-82001 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-82406 болт Famarol Z-511
PN-M-82175 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-82144 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-82175 купити запчастини Фамарол Z-511
PN-M-85023 купити запчастини Фамарол Z-511
PN-M-82005 купити запчастини Фамарол Z-511
8245-511-006-449 купити запчастини Фамарол Z-511
8245-511-007-274 шайба Фамарол Z-511
PN-M-82005 шайба Фамарол Z-511
8245-511-007-745 купити запчастини Фамарол Z-511
8245-511-007-570 пружина Фамарол Z-511
8245-511-007-096 пружина Фамарол Z-511
8245-511-008-015 купити запчастини Фамарол Z-511
8245-511-008-056 ролик Фамарол Z-511
8245-511-008-069 ролик Фамарол Z-511
8245-511-008-071 втулка Фамарол Z-511
8245-511-008-028 палець ролика Фамарол Z-511
8245-511-008-030 втулка ролика Фамарол Z-511
8245-511-007-697 палець Фамарол Z-511
8245-511-007-704 важіль механізму включення голокосту Фамарол Z-511
8245-511-007-656 втулка 25x28x15 Фамарол Z-511
8245-511-007-669 втулка Фамарол Z-511
8245-036-010-120 втулка 25x15x1,0 Фамарол Z-511
8245-511-008-132 Важіль керуючий мерчика з підшипником Фамарол Z511
8245-511-008-097 пружина Фамарол Z511
8245-511-008-104 втулка 12,5x17x1 Фамарол Z511
PN-M-85023 трупчастый шплінт Фамарол Z-511
PN-M-85023 купити запчастини Фамарол Z-511
8245-511-007-042 втулка 20x23x20 Фамарол Z-511
8245-511-007-643 диск приводу голокосту Фамарол Z-511
8245-511-007-131 храпове колесо Фамарол Z-511
8245-511-007-720 шестерня Z=22 Фамарол Z-511
8245-511-007-630 собачка включення Фамарол Z-511
8245-511-007-595 палець Фамарол Z-511
8245-511-007-602 втулка 20x23x25 Фамарол Z-511
8245-511-007-992 втулка 50x55x40 Фамарол Z-511
PN-M-85023 трупчастый шплінт 13x22 Фамарол Z-511
8245-511-007-980 купити запчастини Фамарол Z-511
PN-M-82105 купити запчастини Фамарол Z-511
PN-M-82144 купити запчастини Фамарол Z-511
8245-511-007-570 пружина Фамарол Z-511
PN-M-86003 купити запчастини Фамарол Z-511
PN-M-85023 трупчастый штифт Фамарол Z-511
8245-511-007-732 шестерня Фамарол Z-511
8245-511-007-615 собачка включення Фамарол Z-511

1 8245-511-008-160 2 Krążek prowadzący WASHER
2 8245-511-008-173 1 Pierścień ząbkowany CLAMP
3 8245-511-007-671 1 Zapadka przełączaj. kpl. CATCH
4 8245-511-008-084 1 Zacisk CLAMP
7 8245-511-008-145 1 Dźwignia blokująca LOCKING BOLT
8 8245-511-007-684 1 Dźwignia przełączaj. spaw CONTROL LEVER
9 8245-511-007-717 1 Dźwignia zatrzym. kpl. LEVER
10 8245-511-008-117 1 Drążek sterown. spaw. SLOTTED ARM
11 8245-511-008-120 1 Śruba dociskowa spaw. THUMB SCREW
12 8245-511-108-183 1 Konsola spawana SUPPORT
13 8245-511-008-199 1 Gwiazda odmierz. spaw. SHAFT
14 PN-M-82001 1 Zawleczka S-Zn 3,2x16 SPLIT PIN S-Zn 3,2x16
16 PN-M-82406 2 Śruba M10x35-5.8 Fe/Zn8c SAUCER HEAD SCREW M10x35-5.8
17 PN-M-82175 2 Nakrętka sam. M10-8-B Fe/Zn8c HEX. NUT M10-8
18 PN-M-82144 2 Nakrętka M10-8-B Fe/Zn8c HEX.NUT M10-8
19 PN-M-82175 1 Nakrętka sam. R M12-8-B Fe/Zn8c LOCK NUT R M12-8
20 PN-M-85023 1 Kołek sprężysty 5x30 Fe/Zn9 DOWEL PIN 5x30
22 PN-M-82005 2 Podkładka 10,5 Fe/Zn9 WASHER 10,5
23 8245-511-006-449 1 Podkładka 13x28x2,0 WASHER 13x28x2,0
24 8245-511-007-274 3 Podkładka 17x28x1,0 WASHER 17x28x1,0
26 PN-M-82005 2 Podkładka 17 Fe/Zn9 WASHER 17
27 8245-511-007-745 2 Podkładka 20x28x1,0 WASHER 20x28x1,0
28 8245-511-007-570 1 Sprężyna SPRING
29 8245-511-007-096 1 Sprężyna naciągowa TENSION SPRING
30 8245-511-008-015 1 Płytka PLATE
31 8245-511-008-056 2 Rolka włączająca kpl. ROLLER
32 8245-511-008-069 2 Rolka włączająca ROLLER
33 8245-511-008-071 2 Tulejka 20x23x15 BEARING BUSH 20x23x15
34 8245-511-008-028 1 Oś rolki AXLE
35 8245-511-008-030 1 Tulejka dystansowa BUSH
36 8245-511-007-697 1 Sworzeń rolki PIN
37 8245-511-007-704 1 Dźwignia zatrzym. spaw. LOCKING ARM
38 8245-511-007-656 2 Tulejka 25x28x15 BEARING BUSH 25x28x15
39 8245-511-007-669 1 Zapadka przełączaj.spaw. CATCH
40 8245-036-010-120 2 Podkładka 25x35x1,0 WASHER 25x15x1,0
41 8245-511-008-132 1 Dźwignia sterująca spaw. CONTROL LEVER
42 8245-511-008-097 1 Sprężyna 2,5/26/21 SPRING 2,5/26/21
43 8245-511-008-104 3 Podkładka 12,5x17x1 WASHER 12,5x17x1
44 PN-M-85023 1 Kołek sprężysty 4x20 Fe/Zn9 DOWEL PIN 4x20
45 PN-M-85023 1 Kołek sprężysty 5x40 Fe/Zn9 DOWEL PIN 5x40
46     8245-511-007-042     2     Tulejka 20x23x20     BEARING BUSH 20x23x20 
47     8245-511-007-643     1     Tarcza przełącz. spaw.II     SHIELD DISK 
48     8245-511-007-131     1     Koło zapadkowe     RATCHET-WHEEL 
49     8245-511-007-720     1     Koło sterujące Z=22     STEERING WHEEL Z=22 
50     8245-511-007-630     1     Ząb zapadki spawany     CATCH 
51     8245-511-007-595     1     Sworzeń     PIN 
52     8245-511-007-602     1     Tulejka 20x23x25     BEARING BUSH 20x23x25 
53     8245-511-007-992     1     Tulejka 50x55x40     BEARING BUSH 50x55x40 
54     PN-M-85023     3     Kołek sprężysty 13x22 Fe/Zn9     DOWEL PIN 13x22 
55     8245-511-007-980     3     Śruba specjalna     SCREW 
56     PN-M-82105     1     Śruba M8x30-8.8-B Fe/Zn8c     HEX. HEAD SCREW M8x30-8.8 
57     PN-M-82144     1     Nakrętka M8-8-B-Fe/Zn8c     HEX.NUT M8-8 
58     8245-511-007-570     1     Sprężyna     SPRING 
59     PN-M-86003     1     Smarowniczka M8x1/45 H     GREASE NIPPLE M8x1/45 H 
60     PN-M-85023     1     Kołek sprężysty 6x40 Fe/Zn9     DOWEL PIN 6x40 
61     8245-511-007-732     1     Koło sterujące kpl.     CAM DISC 
62     8245-511-007-615     1     Ząb zapadki kpl.     CATCH

Характеристики
Основні атрибути
ВиробникFamarol
Країна виробникПольща
Інформація для замовлення
  • Ціна: 100 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner