Кошик
39 відгуків
+380 (66) 575-54-79
+380 (96) 933-24-61
+380 (99) 246-12-25
+380 (67) 777-17-15
Кошик

Фланець з втулкой лівий в'язального столу Famarol 8245-511-007-391 5511/007-03-000 5511/00739 8245511007391 551100703000 551100739

400 ₴

  • В наявності
  • Код: 8245-511-007-391
Фланець з втулкой лівий в'язального столу Famarol 8245-511-007-391 5511/007-03-000 5511/00739 8245511007391 551100703000 551100739
Фланець з втулкой лівий в'язального столу Famarol 8245-511-007-391 5511/007-03-000 5511/00739 8245511007391 551100703000 551100739В наявності
400 ₴
+380 (66) 575-54-79
ІванМайстер
  • +380 (96) 933-24-61
    Іван mik6881@gmail.com
  • +380 (99) 246-12-25
    Иван
  • +380 (67) 777-17-15
    Иван agrasektor@gmail.com
+380 (66) 575-54-79
Іван Майстер
  • +380 (96) 933-24-61
    Іван mik6881@gmail.com
  • +380 (99) 246-12-25
    Иван
  • +380 (67) 777-17-15
    Иван agrasektor@gmail.com
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Фланець з втулкою лівий привода вала в'язального апарата прессподборщика Famarol Z-511 8245-511-007-391 5511/007-03-000 5511/007-39 5511/00739 (8245-511-007-389 + 8245-511-007-376) 8245511007391 551100703000 5511007391 551100739 00739

Перейти на сайт компанії Агро-Сектор

Повний перелік запасних частин до прес-подборщикам Famarol Z-511. Оригінальні запчастини. Низькі ціни. Відправлення у день замовлення. Доставка по території України 1-2 дні. Ми також допоможемо відремонтувати Вам прес і налагодити в'язальний апарат телефонуйте будемо ради.

ремонт в'язального столу прес підбирачі, ремонт в'язального апарата прес підбирачі, налагодження в'язальних апаратів прес підбирачі, ремонт sipma, ремонт claas markant, ремонт прес-підбирачів John Deere, ремонт прес-підбирачів FAMAROL Z-511, ремонт прес-підбирачів FORTSCHRITT

8245-511-007-7B70:B1079 в'язальний стіл Famarol Z-511
8245-511-007-014 ролик гумовий Famarol Z-511
8245-511-007-465 палець Famarol Z-511
8245-511-007-055 втулка Famarol Z-511
8245-511-007-363 всяльний стіл Famarol Z-511
8245-511-007-628 палець штопорний Famarol Z-511
PN-M-83406 купити запчастини Фамарол Z-511
PN-M-82105 купити запчастини Фамарол Z-511
PN-M-82101 болт Фамарол Z-511
PN-M-82175 купити запчастини Фамарол Z-511
PN-M-82175 купити запчастини Фамарол Z-511
PN-M-86002 купити запчастини Фамарол Z-511
PN-M-82005 купити запчастини Фамарол Z-511
8245-511-007-478 пружина упору Фамарол Z-511
8245-511-007-437 шплінт запчастини Фамарол Z-511
8245-511-007-027 упор тюка Фамарол Z-511
8245-511-007-083 наконечник тяги Фамарол Z-511
8245-511-007-103 тяга притисків нитки Фамарол Z-511
PN-M-82001 купити запчастини Фамарол Z-511
8245-511-007-287 вал притисків нитки Фамарол Z-511
PN-M-82144 купити запчастини Famarol Z-511
8245-511-007-096 пружина валу притиску Famarol Z-511
PN-M-82105 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-82001 купити запчастини Famarol Z-511
8245-511-007-274 втулка 17x28x1,0 Famarol Z-511
8245-511-008-158 втулка тефлонова Famarol Z-511
PN-M-85023 купити запчастини Famarol Z-511
8245-511-005-094 втулка 11x30x5 запчастини Famarol Z-511
PN-M-82406 купити запчастини Famarol Z-511
8245-511-007-350 притиск запчастини Famarol Z-511
8245-511-007-122 купити запчастини Famarol Z-511
8245-511-007-144 втулка 11x70x5,0 Famarol Z-511
8245-511-007-030 купити запчастини Famarol Z-511
8245-511-007-310 томозная накладка Famarol Z-511
8245-511-007-290 томозной диск Famarol Z-511
8245-511-007-322 томозной диск Famarol Z-511
8245-511-007-157 вал в'язального апарата Famarol Z-511
8245-511-007-376 втулка тефлонова Famarol Z-511
8245-511-007-160 шайба Famarol Z-511
8245-511-007-205 купити запчастини Famarol Z-511
8245-511-007-440 маточина в'язального валу Famarol Z-511
8245-511-007-218 купити запчастини Famarol Z-511
8245-511-007-411 втулка маточини Famarol Z-511
8245-511-007-348 гальмівний диск в'язального столу Famarol Z-511
8245-511-007-391 маточина в'язального валу ліва Famarol Z-511
PN-M-82016 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-85111 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-82302 купити запчастини Famarol Z-511
8245-511-007-980 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-82101 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-82144 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-85005 шпонка валу запчастини Famarol Z-511
PN-M-85005 шпонка A10x8x40 Famarol Z-511
PN-M-82976 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-86478 гайка M30x1,5 Famarol Z-511
PN-M-86002 купити запчастини Famarol Z-511
8245-511-007-246 купити запчастини Famarol Z-511
8245-511-007-233 шайба регулювальна 35x45x0,3
8245-511-007-220 шайба регулювальна 35x45x1,0
8245-511-007-259 шайба регулювальна 35x45x2,5
8245-511-007-116 пружина Famarol Z-511
PN-M-82005 купити запчастини Famarol Z-511
8245-511-007-409 маточина права Famarol Z-511
8245-511-007-389 маточина права Famarol Z-511
8245-511-007-307 гальма валу Famarol Z-511
8245-511-007-335 гальма валу Famarol Z-511
PN-M-82148 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-82001 купити запчастини Famarol Z-511

1 8245-511-007-799 1 Stół układu wiąz. I kpl. TABLE
2 8245-511-007-014 6 Rolka amortyzacyjna RUBBER ROLL
3 8245-511-007-465 3 Sworzeń PIN
4 8245-511-007-055 3 Tulejka dystansowa TUBE
6 8245-511-007-363 1 Stół wiążący spawany TABLE
7 8245-511-007-628 2 Przetyczka FIXING PIN
8 PN-M-82406 6 Śruba M10x25-8.8 Fe/Zn8c SAUCER HEAD SCREW M10x25-8.8
9 PN-M-82105 5 Śruba M8x25-8.8-B Fe/Zn8c HEX. HEAD SCREW M8x25-8.8
10 PN-M-82101 4 Śruba M10x40-8.8-B Fe/Zn8c HEX. HEAD SCREW M10x40-8.8
11 PN-M-82175 5 Nakrętka sam. R M8-8-B Fe/Zn LOCK NUT R M8-8
12 PN-M-82175 9 Nakrętka sam. R M10-8-B Fe/Zn LOCK NUT R M10-8
13 PN-M-86002 1 Smarowniczka M8x1 H GREASE NIPPLE M8x1 H
14 PN-M-82005 11 Podkładka 8.4 Fe/Zn9 WASHER 8.4
15 8245-511-007-478 3 Sprężyna skrętna TORSION SPRING
18 8245-511-007-437 3 Zawleczka SPRING CLIP
19 8245-511-007-027 3 Trzymak zwrotny LOCKER
20 8245-511-007-083 2 Łącznik śrubowy ADJUSTEMENT PIECE
21 8245-511-007-103 2 Łącznik PULL ROD
22 PN-M-82001 2 Zawleczka S-Zn 3,2x16 SPLIT PIN S-Zn 3,2x16
23 8245-511-007-287 1 Wał sterujący spaw. SHAFT
24 PN-M-82144 2 Nakrętka M10-8-B-Fe/Zn8c HEX. NUT M10-8
25 8245-511-007-096 1 Sprężyna naciągowa TENSION SPRING
26 PN-M-82105 1 Śruba M10x30-8.8-B Fe/Zn8c HEX. HEAD SCREW M10x30-8.8
27 PN-M-82001 2 Zawleczka S-Zn 4x25 SPLIT PIN S-Zn 4x25
28 8245-511-007-274 4 Podkładka 17x28x1,0 WASHER 17x28x1,0
29 8245-511-008-158 1 Tulejka łożyskowa BEARING BUSH
31 PN-M-85023 2 Kołek sprężysty 3x20 Fe/Zn9 DOWEL PIN 3x20
32 8245-511-005-094 1 Podkładka 11x30x5 WASHER 11x30x5
33 PN-M-82406 2 Śruba M8x20 5.8-B-Fe/Zn8c SCREW M8x20 5.8
34 8245-511-007-350 2 Zasuwa sznurka spaw LATCH
35 8245-511-007-122 2 Korek gwintowany THREADED PIECE
36 8245-511-007-144 1 Podkładka 11x70x5,0 WASHER 11x70x5,0
37 8245-511-007-030 1 Kątownik ANGLE
38 8245-511-007-310 2 Okładzina CLUTCH LINING
39 8245-511-007-290 1 Płytka hamulc.zewn.kpl. BRAKE PLATE
40 8245-511-007-322 1 Płytka hamulc.wewn.kpl. BRAKE PLATE
41 8245-511-007-157 1 Wał łączący SHAFT
42 8245-511-007-376 1 Tulejka łożyskowa GREASING TUBE
43 8245-511-007-160 1 Podkładka II WASHER
44 8245-511-007-205 1 Rurka smarownicza GREASING TUBE
45 8245-511-007-440 1 Piasta łożyska kpl. BINDING BEARING
46 8245-511-007-218 1 Pierścień RING
47 8245-511-007-411 2 Tulejka łożyskowa BEARING BUSH
48 8245-511-007-348 1 Tarcza hamulcowa spaw. DRUM BRAKE
49 8245-511-007-391 2 Obudowa łożyska kpl. FLANGED BEARING
50 PN-M-82016 1 Podkładka 30 Fe/Zn5 LOCKING PLATE 30
51 PN-M-85111 1 Pierścień osadczy spręż. Z35 CIRCLIP Z35
52 PN-M-82302 3 Śruba M8x20 5.8-B-Fe/Zn8c SOCKET H. CAP SCREW M8x20 5.8
53 8245-511-007-980 3 Śruba specjalna SOCKET H. CAP SCREW
54     PN-M-82101     2     Śruba M10x60-8.8-B Fe/Zn8c     HEX. HEAD SCREW M10x60-8.8 
55     PN-M-82144     3     Nakrętka M8-8-B Fe/Zn8c     HEX. NUT M8-8 
56     PN-M-85005     1     Wpust pryzmatyczny A10x8x32     FITTING KEY A10x8x32 
57     PN-M-85005     2     Wpust pryzmatyczny A10x8x40     FITTING KEY A10x8x40 
58     PN-M-82976     6     Nit 4x10 Ms B     RIVET 4x10 Ms B 
59     PN-M-86478     1     Nakrętka łożyskowa M30x1,5     GROOVED NUT M30x1,5 
60     PN-M-86002     1     Smarowniczka M6x1 H     GREASE NIPPLE M6x1 H 
61     8245-511-007-246     4     Podkładka 35x45x0,1     SPACER 35x45x0,1 
61.1     8245-511-007-233     2     Podkładka 35x45x0,3     SPACER 35x45x0,3 
61.2     8245-511-007-220     9     Podkładka 35x45x1,0     SPACER 35x45x1,0 
62     8245-511-007-259     4     Podkładka 35x45x2,5     WASHER 35x45x2,5 
63     8245-511-007-116     2     Sprężyna     COMPRESSION SPRING 
64     PN-M-82005     2     Podkładka 10,5 Fe/Zn9     WASHER 10,5 
65     8245-511-007-409     1     Piasta łożyska     HUB 
66     8245-511-007-389     1     Obudowa łożyska spawana     FLANGED BEARING 
67 8245-511-007-307 1 Płytka hamulcowa zewnętrzna BROKE PLATE - OUTSIDE
68 8245-511-007-335 1 Płytka hamulcowa wewnętrzna BROKE PLATE - INSIDE
69 PN-M-82148 2 Nakrętka koronk. M10-8.8-B Fe/Zn8c CASTELLATED NUT M10-8
70 PN-M-82001 2 Zawleczka S-Zn 2x32 SPLIT PIN S-Zn 2x32
71 5511/007-02-019 2 Podkładka 35x55x2.5 WASHER 35x55x2,5

Характеристики
Основні атрибути
ВиробникFamarol
Країна виробникПольща
Інформація для замовлення
  • Ціна: 400 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner