Кошик
11 відгуків
+380677771715
+380 (66) 575-54-79
+380 (96) 933-24-61
+380 (99) 246-12-25

Голка прес-підбирача 571мм Famarol Z-511 8245-511-007-582 8245-511-007-567 8245-511-207-561

  • В наявності
  • Код: 8245-511-007-582

1 400 грн

+380 (66) 575-54-79
Іван
  • +380 (96) 933-24-61
    Іван mik6881@gmail.com
  • +380 (99) 246-12-25
    Иван
  • +380 (67) 777-17-15
    Иван agrasektor@gmail.com
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Голка прес-підбирача 571мм Famarol Z-511 8245-511-007-582 8245-511-007-567 8245-511-207-561
Голка прес-підбирача 571мм Famarol Z-511 8245-511-007-582 8245-511-007-567 8245-511-207-561В наявності
1 400 грн
+380 (66) 575-54-79
Іван
  • +380 (96) 933-24-61
    Іван mik6881@gmail.com
  • +380 (99) 246-12-25
    Иван
  • +380 (67) 777-17-15
    Иван agrasektor@gmail.com
Купити

Опис

Голка прессподборщика 571 мм Famarol Z-511 8245-511-007-582 / 8245-511-207-561 8245-511-007-567  8245511007567 8245511007582 8245511207561 59.111

Перейти на сайт компанії Агро-Сектор

8245-511-007-582 в'язальна Голка прес-підбирача ПТ 165 57 см

Голка прес-підбирачі Deutz-Fahr - алюмінієва, 571 мм 82.45.511.007.582

Застосування: Прес-підбирач DEUTZ FAHR HD300 , прес-підбирач Famarol Z-511, прес-підбирач ПТ-165

Голка алюмінієва формувача тюка прессподбірки Deutz Fahr серії HD300. Робоча довжина 571 мм. ОЕМ номери 551100758, 82.45.511.007.582 82.45.511.007.582 551100758 8245-511-207-561 82.45.511.007.582 8245.511.207.561 8245511207561

Надаємо послуги по поточному та капітальному ремонту, обслуговування, налагодження та першого запуску прес-підбирачів імпортного виробництва таких як Fortschritt, ПТ-165,Claas, John Deere, Sipma, Famarol,Tukan 1600 (ППТ-041), Krone, New Holland, Rivierre-Casalis, Deutz-Fahr.

8245-511-003-270 керамічна втулка Famarol Z-511
8245-511-003-283 хомут Famarol Z-511
8245-511-007-068 втулка голкотримача Famarol Z-511
8245-511-007-480 втулка шатуна Famarol Z-511
8245-511-207-574 ролик голки Famarol Z-511
8245-511-007-539 купити запчастини Famarol Z-511
8245-511-007-526 купити запчастини Famarol Z-511
8245-511-007-070 купити запчастини Famarol Z-511
8245-511-007-513 купити запчастини Famarol Z-511
8245-511-007-582 голка Famarol Z-511
8245-511-007-541 голкотримач Famarol Z-511
PN-M-82001 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-85023 штифт трубчастий 8x20 Famarol Z-511
PN-M-82105 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-82105 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-82101 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-82144 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-82175 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-82175 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-82175 купити запчастини Famarol Z-511
8245-511-007-760 палець голкотримача Famarol Z-511
8245-511-007-773 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-85023 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-85023 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-86002 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-86003 купити запчастини Famarol Z-511
8245-511-013-164 шатун голокосту Famarol Z-511
8245-511-007-786 шайби Famarol Z-511
8245-511-007-493 шатун голокосту Famarol Z-511
8245-511-007-500 шатун голокосту Famarol Z-511
8245-511-207-561 голка Famarol Z-511
8245-511-009-098 купити запчастини Famarol Z-511
8245-511-009-105 купити запчастини Famarol Z-511
8245-511-009-146 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-82005 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-82406 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-82406 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-82144 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-82030 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-82008 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-82005 купити запчастини Famarol Z-511

1 8245-511-003-270 4 Przelotka porcelanowa PORCELAIN RING
2 8245-511-003-283 4 Jarzmo SCREW
3 8245-511-007-068 3 Tulejka BEARING BUSH
4 8245-511-007-480 2 Tulejka BEARING BUSH
5 8245-511-207-574 2 Rolka ROLLER
6 8245-511-007-539 4 Wkładka SPACER
7 8245-511-007-526 4 Płytka CLIP
8 8245-511-007-070 1 Widełki spawane FORK
9 8245-511-007-513 1 Łącznik kpl. PULL ROD
10 8245-511-007-582 2 Igła wiążąca kpl.     BINDING NEEDLE 
11     8245-511-007-541     1     Rura pałąka spawana     NEEDLE SHAFT 
12     PN-M-82001     1     Zawleczka S-Zn 4x32     SPLIT PIN S-Zn 4x32 
13     PN-M-85023     2     Kołek spr. 8x20     DOWEL PIN 8x20 
14     PN-M-82105     2     Śruba M8x65-8.8-B Fe/Zn8c     THREADED PIN M8x65-8.8 
15     PN-M-82105     1     Śruba M6x30-8.8-B Fe/Zn8c     HEX HEAD SCREW M6x30-8.8 
16     PN-M-82101     4     Śruba M10x50-8.8-B Fe/Zn8c     HEX. HEAD SCREW M10x50-8.8 
17     PN-M-82144     1     Nakrętka M20-8-B Fe/Zn8c     HEX. NUT M20-8 
18     PN-M-82175     4     Nakrętka samozab. M6-8-B Fe/Zn     LOCK NUT M6-8 
19     PN-M-82175     6     Nakrętka samozab. M8-8-B Fe/Zn     LOCK NUT M8-8 
20     PN-M-82175     6     Nakrętka samozab. M10-8-B Fe/Zn     LOCK NUT M10-8 
21     8245-511-007-760     1     Sworzeń 20x50     PIN 20x50 
22     8245-511-007-773     2     Sworzeń 20x90     PIN 20x90 
23     PN-M-85023     4     Kołek sprężysty 5x28 Fe/Zn9     DOWEL PIN 5x28 
24     PN-M-85023     2     Kołek sprężysty 5x40 Fe/Zn9     DOWEL PIN 5x40 
25     PN-M-86002     1     Smarowniczka M6x1 H     GREASE NIPPLE M6x1 H 
26     PN-M-86003     3     Smarowniczka M8x1/45 H     GREASE NIPPLE M8x1/45 H 
27     8245-511-013-164     2     Podkładka 21x32x1,0     WASHER 21x32x1,0 
28     8245-511-007-786     4     Podkładka 21x32x1,5     WASHER/DISC/PLATE 21x32x1,5 
29     8245-511-107-493     1     Łącznik spawany I     PULL ROD 
30     8245-511-107-500     1     Łącznik spawany II     PULL ROD 
31     8245-511-207-561     1     Igła wiążąca     BIND NEEDLE 
32     8245-511-009-098     1     Osłona lewa     GUARD 
33     8245-511-009-105     1     Osłona prawa     GUARD 
34     8245-511-009-146     1     Pałąk ochronny     PROTECTING YOKE 
35     PN-M-82005     4     Podkładka 6.4 Fe/Zn9     WASHER 6.4 
36     PN-M-82406     4     Śruba M6x16-5.8 Fe/Zn8c     SAUCER HEAD SCREW M6x16-5.8 
37     PN-M-82406     2     Śruba M10x25-5.8 Fe/Zn8c     SAUCER HEAD SCREW M10x25-5.8 
38     PN-M-82144     4     Nakrętka M6-8-B Fe/Zn8c     HEX.NUT M6-8 
39     PN-M-82030     4     Podkładka okrągła 6.5 Fe/Zn9     WASHER 6.5 
40     PN-M-82008     4     Podkładka spr. 6.1 Fe/Zn9     SPRING WASHER 6.1 
41     PN-M-82005     2     Podkładka 10.5 Fe/Zn9     SPRING WASHER 10.5 
42     5511/107-07-000     1     Łącznik kpl.     PULL ROD 
43     8245-511-107-011     1     Łącznik spawany I     PULL ROD 
44     8245-511-107-024     1     Łącznik spawany II     PULL ROD 

Характеристики

Основні
Виробник Famarol
Країна виробникПольща

Інформація для замовлення

  • Ціна: 1 400 грн

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner