Кошик
47 відгуків
+380 (66) 575-54-79
+380 (96) 933-24-61
+380 (99) 246-12-25
+380 (67) 777-17-15
Кошик

Ричаг притиску нитки в'язального апарату на прес-підбирач Sipma Z-224 2026-070-012.01c 2026-070-012.01 2026-070-012

380 ₴

  • В наявності
  • Код: 2026-070-012.01c
Ричаг притиску нитки в'язального апарату на прес-підбирач Sipma Z-224 2026-070-012.01c 2026-070-012.01 2026-070-012
Ричаг притиску нитки в'язального апарату на прес-підбирач Sipma Z-224 2026-070-012.01c 2026-070-012.01 2026-070-012В наявності
380 ₴
+380 (66) 575-54-79
ІванМайстер
  • +380 (96) 933-24-61
    Іван mik6881@gmail.com
  • +380 (99) 246-12-25
    Иван
  • +380 (67) 777-17-15
    Иван agrasektor@gmail.com
+380 (66) 575-54-79
Іван Майстер
  • +380 (96) 933-24-61
    Іван mik6881@gmail.com
  • +380 (99) 246-12-25
    Иван
  • +380 (67) 777-17-15
    Иван agrasektor@gmail.com
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Важіль притиску нитки в'язального апарата на прес-підбирач Sipma Z-224 2026-070-012.01c 2026-070-012.01 2026-070-012 5223073120 5223/07-312/0 522307312 202607001201c 202607001201 2026070012

Перейти на сайт компанії Агро-Сектор

Запчастини на прес-підбирач Claas Markant Клаас Маркант 40, 41, 50, 51, 55, 60, 65;
Запчастини на прес-підбирач Claas Rollant Клаас Ролант 44, 62, 66;
Запчастини на прес-підбирач John Deere Джон Дір 224, 332, 336, 339, 342, 346, 349, 359, 456, 459, 690, 8200;
Запчастини на прес-підбирач Welger Велгер AP 38, 41, 42, 45, 52, 53, 61, 63, 71; 400, 430, 530, 630, 730, 830;
Запчастини на прес-підбирач Sipma Сипма Z-224, Z-224/1, Z-224/2, Z-279/1, Sipma PK 4010 Kostka, Sipma PK 4000 Kostka, Sipma PZ 1832, Sipma PS 1210 Classic, Sipma PS 1510 Farma, Sipma PS 1221 Farma Plus, Sipma PS 1312 Power Cut;
Запчастини на прес-підбирач Famarol Фамарол Z-511;
Запчастини на прес-підбирач Fortschritt Фортшрит K 430, K 442, K 443, K 453, K 454, K 464, K 530, K 550;
Запчастини на прес-підбирач Deutz-Fahr Дойц Фар HD 300, 360, 380, 400; HD 440, 460, 490, 560;
Запчастини на прес-підбирач Fahr Kola Rivale 20, Fahr Kola Rivale 30, Fahr Kola Rivale 40;
Запчастини на прес-підбирач Rivierre Casalis Рів'єра Касалис 40 EX, ER 40, ER 40 С, KR 40 TS, RC 42, RC 42 S, RC 45, KR 50 G, RC456, RC490;
Запчастини на прес-підбирач New Holland Нью Холланд 171, 265, 271, 276, 286, 295, 368, 370, 371, 376, 378, 920, 930, 935, 940, 945;
Запчастини на прес-підбирач Полистрой PVP-351;
Запчастини на прес-підбирач International Інтернаціонал IH 422, 430, 435D, 435Т, 440, 445D, 445Т, 554;
Запчастини на прес-підбирач Gallignani Галигнани 3690, 5000, 7100;
Запчастини на прес-підбирач Massey Ferguson Массей Фергюсон MF 2, 3, 4, 20, 120, 124, 128, 142, 224;
Запчастини на прес-підбирач Tukan (Klever) Тюкан ППТ-041.
Голки, в'язальні апарати, в'язальні секції, тарілки (диск), вали, вертольоти, узловязатели (дзьоб, крокодил), стрічка на гидровыброс, стрічки нескінченності, ланцюги, зірочки і пружини, а також багато іншого під замовлення.
Доставка по всій Україні!!!
1 2026-070-500.02 2026-070-500.02 Supłacz kpl. montażowy (poz. 2-8+11-53) Knotter cpl. assembly (pos. 28+11-53) 1 1

2 2026-070-510.00 2026-070-510.00 Palec supłacza kpl. Bill hook cpl. 1 1
3 2026-070-520.00 2026-070-520.00 Szczęka palca supłacza kpl. Bill hook jaw cpl. 1 1
4 2026-070-540.00 2026-070-540.00 Dźwignia nożowa kpl. Knife arm cpl. 1 1
5 2026-070-550.00 2026-070-550.00 Wałek ślimaka kpl. Worm shaft cpl. 1 1
6 2026-070-560.00 2026-070-560.00 Korpus supłacza Knotter body 1 1
7 2026-070-002.01 z 2026-070-002.01 z Ugniatacz sznurka Twine holder 1 1
8 2026-070-003.10 2026-070-003.10 Dźwignia nożowa Knife arm 1 1 zamawiaj poz. 4 order pos. 4
9 2026-070-004.03 2026-070-004.03 Tarcza napędzająca supłacz prawa Knotter's drive plate right 1 1
10 2026-070-005.03 2026-070-005.03 Tarcza napędzająca supłacz lewa Knotter's drive plate left 1 1
11 2026-070-006.01 2026-070-006.01 Palec supłacza Bill hook 1 1 zamawiaj poz. 2 order pos. 2
12 2026-070-007.01 2026-070-007.01 Szczęka palca supłacza Bill hook jaw 1 1 zamawiaj poz. 3 order pos. 3
13 2026-070-009.00 2026-070-009.00 Koło zębate Z8 Sprocket wheel Z8 1 1
14 2026-070-010.00 2026-070-010.00 Koło zębate Z8 palca Sprocket wheel Z8 – bill hook 1 1
15 2026-070-012.01 c 2026-070-012.01 c Dźwignia Lever 1 1
16 2026-070-100.01 2026-070-100.01 Dociskacz Jaw cam 1 1
17 2026-070-101.00 2026-070-101.00 Rolka szczęki Jaw roller 1 1
18 2026-070-106.00 2026-070-106.00 Koło ślimaka Auger's wheel 1 1
19 2026-070-107.00 0829-401-185 Sworzeń Clevis pin 1 1
20 2026-070-108.10 2026-070-108.10 Nożyk do sznurka Knife 1 1
21 2026-070-109.00 2026-070-109.00 Rolka Roller 1 1
22 2026-070-110.00 0829-401-202 Wałek ślimaka Auger shaft 1 1
23 2026-070-111.00 2026-070-111.00 Ślimak Auger 1 1
24 2026-070-112.00 2026-070-112.00 Oczyszczacz Cleaner 2 2
25 2026-070-113.00 0829-401-186 Śruba specjalna Special bolt M8x75 1 1
26 2026-070-114.01 0653-132-020zn Śruba M8x75 Bolt M8x75 2 2
27 2026-070-117.00 2026-070-117.00 Chwytacz sznurka Twine catcher 1 1
28 2026-070-118.01 2026-070-118.01 Śruba specjalna Special bolt 2 2
29 088-000934-3.101 Nakrętka Nut 1 1

30 5224-070-300.00 0829-401-187 Kołek radełkowy Pin 2 2
31 088-007344-4.070 0653-512-116 Kołek spiralny 4x16 Spiral pin 4x16 1 1
32 PN-78/M-82006 0653-181-012zn Podkładka 4,3 Washer 4,3 1 1
33 089-000712-0.068 0829-401-198 Podkładka 15x22x0,5 Washer 15x22x0,5 2 2
34 089-000712-0.073 0829-401-190 Podkładka 15x22x1 Washer 15x22x1 3 3
35 089-000712-0.142 0829-401-889 Podkładka 20x28x0,5 Washer 20x28x0,5 3 3
36 089-000975-4.732 0829-401-483 Sprężyna 2x14x31x5 Spring 2x14x31x5 1 1
37 089-000975-5.425 0829-401-495 Sprężyna 3x15x28x4 Spring 3x15x28x4 1 1
38 PN-85/M-82105 0653-131-003zn Śruba M5x10-5.8 B Bolt M5x10-5.8 B 2 2
39 PN-85/M-82144 0653-322-022zn Nakrętka M10-8B Nut M10-8B 1 1
40 PN-78/M-82005 0653-182-061zn Podkładka 8,4 Washer 8,4 1 1
41 PN-78/M-82005 0653-182-003zn Podkładka 10,5 Washer 10,5 1 1
42 PN-77/M-82008 0653-192-001zn Podkładka sprężysta Z10,2 Spring washer Z10,2 2 2
43 PN-89/M-85023 0653-512-104 Kołek sprężysty 3x20 Spring pin 3x20 3 3
44 PN-89/M-85023 0653-512-106 Kołek sprężysty 5x22 Spring pin 5x22 1 1
45 PN-81/M-85111 0639-361-004 Pierścień osadczy sprężysty Z14 Spring retaining ring Z14 1 1
46 PN-81/M-85111 0639-361-008 Pierścień osadczy sprężysty Z20 Spring retaining ring Z20 1 1
47 PN-78/M-86002 0659-000-035 Smarowniczka St M8x1 Grease fitting St M8x1 4 4
48 PN-78/M-86003 0659-000-033 Smarowniczka St M8x1/45° Grease fitting St M8x1/45° 1 1
49 PN-78/M-86003 0659-000-032 Smarowniczka St M8x1/90° Grease fitting St M8x1/90° 2 2
50 PN-86/M-82175 0653-156-014zn Nakrętka samozabezpieczająca M8-8B Self retaining nut M8-8B 1 1
51 PN-86/M-82175 0653-156-022zn Nakrętka samozabezpieczająca M10-8B Self retaining nut M10-8B 1 1
52 5224-070-301.00 0829-401-438 Podkładka 15x22x0,1 Washer 15x22x0,1
53 5224-070-302.00 0829-401-412 Podkładka 15x22x0,3 Washer 15x22x0,3 wg potrzeb acc. needs to

Характеристики
Основні атрибути
ВиробникSipma
Країна виробникПольща
Інформація для замовлення
  • Ціна: 380 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner