Кошик
54 відгуків
+380 (66) 575-54-79
+380 (96) 933-24-61
+380 (99) 246-12-25
+380 (67) 777-17-15
Кошик

Шайба пружинна тарільчата прес-підбирача Sipma Z-224 8800-209-321.20, 088-002093-2.120

450 ₴

  • В наявності
  • Код: 8800-209-321.20
Шайба пружинна тарільчата прес-підбирача Sipma Z-224 8800-209-321.20, 088-002093-2.120
Шайба пружинна тарільчата прес-підбирача Sipma Z-224 8800-209-321.20, 088-002093-2.120В наявності
450 ₴
+380 (66) 575-54-79
ІванМайстер
  • +380 (96) 933-24-61
    Іван mik6881@gmail.com
  • +380 (99) 246-12-25
    Иван
  • +380 (67) 777-17-15
    Иван agrasektor@gmail.com
+380 (66) 575-54-79
Іван Майстер
  • +380 (96) 933-24-61
    Іван mik6881@gmail.com
  • +380 (99) 246-12-25
    Иван
  • +380 (67) 777-17-15
    Иван agrasektor@gmail.com
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Шайба пружинна тарілчаста прессподборщика Sipma Z-224 8800-209-321.20, 088-002093-2.120

Перейти на сайт компанії Агро-Сектор

Прес підбирач тюків – сучасна і високоефективна техніка для заготівлі сіна, яка дає можливість отримати більш якісний продукт і одночасно заощадити кошти і час завдяки високому ступеню механізації всього процесу.

 

1 2025-040-500.00 Przekładnia główna kpl. Gearbox cpl. 1 1
2 2025-040-501.00 0829-401-105 Przekładnia kątowa zespół Axis gear assembly 1 1
3 2024-040-520.02 2024-040-520.02 Koło łańcuchowe kpl. Sprocket wheel cpl. 1 1
4 2024-040-530.10 2024-040-530.10 Korba kpl. (poz. 15+22) Crank cpl. (pos. 15+22) 1 1
5 2024-040-550.03 c 2024-040-550.03 c Koło zamachowe kpl. Flywheel cpl. 1 1 zamawiaj razem z poz.
6 2025-040-900.00 0829-401-817 Koło talerzowe + wałek atakujący (poz.
7 2023-040-510.10 2023-040-510.10 Koło łańcuchowe Sprocket wheel 1 1
8 2023-040-520.04 0829-401-375 Tarcza dociskowa wheel Control 1 1
9 2023-040-530.10 2023-040-530.10 Koło łańcuchowe kpl (poz. 7+60) Sprocket wheel cpl. (pos. 7+60) 1 1
10 2023-040-550.02 0829-401-076 Tarcza sprzęgła (poz. 8+36+69) Clutch plate (pos. 8+36+69) 1 1 zamawiaj razem z poz.
11 2024-040-001.03 0829-401-199 Korpus przekładni Gearbox body 1 1
12 2024-040-002.03 0829-402-046 Pokrywa Cover 1 1
13 2024-040-003.01 0829-401-088 Wał główny przekładni Gearbox shaft 1 1
14 2024-040-004.01 0829-401-089 Tuleja łożyska sleeve Bearing 1 1
15 2024-040-005.10 Korba Crank 1 1 zamawiaj poz. 4 order pos. 4
16 2024-040-006.02 Koło zamachowe Flywheel 1 1 zamawiaj poz. 5 order pos. 5
17 2025-040-101.00 Koło talerzowe zębate Crown gear 1 1 zamawiaj poz. 6 - para
18 2024-040-104.00 0829-401-109 Podkładka regulacyjna Shim 2 2
19 2024-040-105.00 0829-401-360 Podkładka regulacyjna Shim 4 4
20 2024-040-106.01 0829-401-110 Podkładka regulacyjna Shim 2 2
21 2024-040-107.01 0829-401-709 Podkładka regulacyjna Shim 2 2
22 2024-040-108.00 Sworzeń Clevis pin 1 1
23 2024-040-109.01 0829-401-062 Pierścień Ring 1 1
24 2024-040-111.00 0829-401-362 Podkładka regulacyjna Shim 4 4
25 2024-040-112.00 0829-401-059 Podkładka regulacyjna Shim 1 1
26 2024-040-113.01 0829-401-710 Podkładka regulacyjna Shim 1 1
27 2024-040-114.01 Podkładka regulacyjna Shim 1 1

28 2024-040-118.01 2024-040-118.01 Tuleja Sleeve 1 1
29 2024-040-124.00 0829-401-365 Podkładka regulacyjna Shim 1 1
30 2024-040-125.00 0829-401-111 Podkładka regulacyjna Shim 1 1
31 2024-040-150.00 0829-401-108 Wałek atakujący Shaft with gear wheel 1 1 zamawiaj poz. 6 - para kół 0829-401-817 order pos. 6 - wheel pair 0829-401-817
32 2023-040-102.05 0829-401-115 Okładzina Lining 1 1
33 2023-040-110.01 0829-401-041 Pierścień Ring 1 1
34 2024-040-120.02 2024-040-120.02 Sworzeń Clevis pin 1 1
35 2023-040-128.00 0829-402-058 Tuleja łożyskowa sleeve Bearing 2 2
36 2023-040-133.02 2023-040-133.02 Pierścień tarczy dociskowej Pressure plate's ring 1 1
37 2023-040-134.00 0829-401-113 Podkładka Washer 1 1
38 2023-040-142.03 2023-040-142.03 Przekładka Washer 1 1
39 2023-040-144.00 2023-040-144.00 Podkładka Washer 1 1
40 2023-040-145.00 0653-524-003zn Nakrętka M36x1,5 Nut M36x1,5 1 1
41 2012-040-003.00 2012-040-003.00 Obudowa łożyska Bearing housing 1 1
42 2-0002-933-871.00 0616-149-103 Zawór odpowietrzający Vent valve 1 1
43 088-000443-0.380 Pokrywa zamykająca 63 Closing cover 63 1 1
44 088-002093-2.120 8800-209-321.20 Sprężyna talerzowa Disc spring 6 6
45 088-007338-4.625 0653-112-008 Nit Ms6x25-8 Rivet Ms6x25-8 6 6
46 088-070852-0.048 0829-401-916 Nakrętka M48x1,5-8 Nut M48x1,5-8 2 2
47 088-070852-0.048 0829-401-363 Podkładka A48 Washer A48 1 1
48 2023-040-162.00 0829-401-038 Tuleja Sleeve 2 2
49 089-000789-1.891 0829-401-217 Pierścień RDR-95x2NB70 Ring RDR-95x2NB70 1 1
50 089-000789-1.891 Pierścień RDR-134x3NB70 Ring RDR-134x3NB70 1 1
51 089-002705-2.251 Zaślepka 31,8 Hole plug 31,8 1 1
52 PN-85/M-82105 Śruba M16x120-8.8 B Bolt M16x120-8.8 B 8 8
53 PN-85/M-82105 0653-133-161zn Śruba 12x35-8.8 B Bolt 12x35-8.8 B 11 11
54 PN-85/M-82105 0653-514-016zn Śruba M12x40-8.8 B Bolt M12x40-8.8 B 8 8
55 PN-85/M-82105 Śruba M16x40-10.9 B Bolt M16x40-10.9 B 9 9
56 PN-87/M-82302 0653-311-040zn Śruba M12x55-8.8 B Bolt M12x55-8.8 B 3 3

57 PN-86/M-82144 0653-324-006zn Nakrętka M16-8B Nut M16-8B 2 2
58 PN-77/M-82008 0653-192-003zn Podkładka sprężysta Z12,2 Spring washer Z12,2 22 22
59 PN-77/M-82008 0653-191-902zn Podkładka sprężysta Z16,3 Spring washer Z16,3 11 11
60 PN-85/M-86100 0631-113-026 Łożysko kulkowe 6206 2RS Ball bearing 6206-2RS 1 1
61 PN-73/M-86120 0631-214-062 Łożysko kulkowe A211 Ball bearing A211 1 1
62 PN-86/M-86220 0635-140-011 Łożysko stożkowe 30210 Cone bearing 30210 1 1
63 PN-86/M-86220 0635-150-006 Łożysko stożkowe 30219 Cone bearing 30219 2 2
64 PN-86/M-86220 0635-150-005 Łożysko stożkowe 31313 Cone bearing 31313 1 1
65 PN-60/M-86961 1373-111-036 Pierścień oring 50,2x3 Gasket ring 50,2x3 1 1
66 PN-72/M-86964 1373-119-810 Pierścień A70x90x10 Ring A70x90x10 1 1
67 PN-72/M-86964 1373-119-811 Pierścień A105x130x12 Ring A105x130x12 1 1
68 PN-69/M-86970 0653-712-018 Uszczelka 10x14x1 Gasket 10x14x1 1 1
69 PN-89/M-82952 0653-114-039 Nit 5x28 Rivet 5x28 6 6
70 PN-89/M-85023 Kołek sprężysty 10x36 Spring pin 10x36 3 3
71 PN-89/M-85023 Kołek sprężysty 16x36 Spring pin 16x36 3 3
72 PN-81/M-85111 0639-361-013 Pierścień osadczy sprężysta Z30 Spring ring Z30 1 1
73 PN-76/M-74392 0614-113-001 Korek 1/2"T9 Plug 1/2"T9 2 2
74 PN-86/M-82175 0653-156-019zn Nakrętka samozabezpieczająca M16-8B Self retaining nut M16-8B 6 6

 

1 2023-130-760.01 c 2023-130-760.01 c Napęd podbieracza (poz. 13 w tablicy 18) Pick-up, drive (pos. 13 in table 18) 1 1
2 2024-130-610.00 2024-130-610.00 Osłona blaszana kpl. Tin cover cpl. 1 1
3 2023-130-650.02 2023-130-650.02 Ramię wspornika Arm 1 1
4 2023-130-770.01 2023-130-770.01 Koło łańcuchowe spaw. Z43 Sprocket wheel welded Z43 1 1
5 5223-130-780.02 c 5223-130-780.02 c Wał przegubowy podbieracza (poz. 18- 28+44+50+51) Pick-up jointed shaft (pos. 18- 28+44+50+51) 1 1
6 2023-130-009.01 0829-401-854 Pokrywa lewa Left cover 1 1
7 2023-130-010.01 0829-401-855 Pokrywa prawa Right cover 1 1
8 2023-130-011.01 2023-130-011.01 Tarcza dociskowa wheel Control 1 1
9 2023-130-178.00 0829-401-151 Tuleja dystansowa Spacing sleeve 1 1
10 2023-130-190.10 2023-130-190.10 Osłona Cover 1 1
11 2023-130-193.00 2023-130-193.00 Podkładka 75,5x90x1 Washer 75,5x90x1 1 1
12 2023-130-194.00 2023-130-194.00 Podkładka 75,5x90x1,5 Washer 75,5x90x1,5 1 1
13 2023-130-200.00 0829-402-075 Tuleja łożyska sleeve Bearing 1 1
14 2023-130-203.00 2023-130-203.00 Podkładka zabezpieczająca 75,5x90x1,5 Securing washer 75,5x90x1,5 1 1
15 2023-130-227.00 2023-130-227.00 Uchwyt Grip 1 1
16 2010-130-151.00 2010-130-151.00 Trzpień Arbor 2 2
17 2213-110-105.03 1338-311-004 Okładzina sprzęgła Clutch facing 1 1
18 5223-130-003.02 0829-401-058 Widłak przegubu I Yoke I 1 1
19 5223-130-004.00 0829-401-057 Widłak przegubu II Yoke II 1 1
20 5223-130-005.00 0829-401-133 Widłak przegubu III Yoke III 1 1
21 5223-130-008.03 0829-401-011 0829-811-014 Piasta sprzęgła Clutch hube 1 1
22 5223-130-136.01 0829-811-013 Wałek wielowypustowy Spline shaft 1 1
23 4606993 0829-401-003 Krzyżak przegubu kpl. 30210/01.04.000 (poz. 24-28) Yoke cpl. 30210/01.04.000 (pos. 24-28) 2 2
24 4593224 0829-401-003 Krzyżak przegubu Yoke 2 2
25 4604710 Uszczelka łożyska przegubu Bearing gasket 8 8
26 883241 Gniazdo uszczelki łożyska przegubu cover Gasket 8 8
27 883239 Pierścień sprężysty Spring ring 8 8
28 883236 Łożysko igiełkowe CBK-077 Needle bearing CBK-077 8 8

29 088-00471-1.525 0639-361-034 Pierścień osadczy sprężysty 25x2 Spring retaining ring 25x2 1 1
30 PN-87/M-82302 0653-511-016zn Śruba M8x30-8.8 Bolt M8x30-8.8 3 3
31 088-002093-2.120 8800-209-321.20 Sprężyna talerzowa Disc spring 1 1
32 089-000710-3.100 0653-181-020zn Podkładka okrągła A10,5x30x3 Round washer A10,5x30x3 4 4
33 089-000713-0.200 8900-071-302.00 Podkadka oporowa 25x35x2 Thrust washer 25x35x2 1 1
34 089-000975-3.913 0829-401-481 Sprężyna 1,2x11x30-5 Spring 1,2x11x30-5 2 2
35 PN-85/M-82105 0653-132-091zn Śruba M6x16-5.8 B Bolt M6x16-5.8 B 2 2
36 PN-85/M-82105 0653-134-041zn Śruba M8x20-8.8 B Bolt M8x20-8.8 B 2 2
37 PN-85/M-82105 0653-133-047zn Śruba M10x20-8.8 B Bolt M10x20-8.8 B 2 2
38 PN-85/M-82105 0653-313-007zn Śruba M10x35-8.8 B Bolt M10x35-8.8 B 4 4
39 PN-87/M-82307 Śruba M10x20-6.8 B Bolt M10x20-6.8 B 1 1
40 PN-86/M-82144 0653-322-019zn Nakrętka M6-5B Nut M6-5B 2 2
41 PN-86/M-82144 0653-322-019zn Nakrętka M6-5B Nut M6-5B 1 1
42 PN-77/M-82008 0653-191-005zn Podkładka sprężysta Z6,1 Washer spring Z6,1 2 2
43 PN-77/M-82008 0653-192-001zn Podkładka sprężysta Z10,2 Washer spring Z10,2 4 4
44 PN-89/M-85023 0653-512-115 Kołek sprężysty 8x50 Spring pin 8x50 1 1
45 PN-81/M-85111 0639-361-050 Pierścień osadczy sprężysty W47 Spring retaining ring W47 1 1
46 PN-81/M-85111 0639-362-018 Pierścień osadczy sprężysty Z75 Spring retaining ring Z75 1 1
47 PN-85/M-86100 0631-114-044 Łożysko kulkowe 6005 RS Ball bearing 6005 RS 1 1
48 PN-86/M-82175 0653-156-014zn Nakrętka samozabezpieczająca M8-8B Self retaining nut M8-8B 2 2
49 PN-86/M-82175 0653-156-022zn Nakrętka samozabezpieczająca M10-8B Self retaining nut M10-8B 6 6
50 5223-130-150.00 1373-189-004 Osłonka mieszkowa Rubber cover 1 1
51 5223-130-151.00 5223-130-151.00 Opaska zaciskowa Tightening band 2 2
52 PN-77/M-82008 0653-191-009zn Podkładka sprężysta 8,2 Spring washer 8,2 3 3

Характеристики
Основні атрибути
ВиробникSipma
Країна виробникПольща
Інформація для замовлення
  • Ціна: 450 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner