Кошик
39 відгуків
+380 (66) 575-54-79
+380 (96) 933-24-61
+380 (99) 246-12-25
+380 (67) 777-17-15
Кошик

Тарілка права в'язального апарата прес-підбирача Famarol Z-511 8245-511-007-185 5511/007-02-011 5511/00718 205.3738.32 RS3788

2 400 ₴

  • В наявності
  • Код: 8245-511-007-185
Тарілка права в'язального апарата прес-підбирача Famarol Z-511 8245-511-007-185 5511/007-02-011 5511/00718 205.3738.32 RS3788
Тарілка права в'язального апарата прес-підбирача Famarol Z-511 8245-511-007-185 5511/007-02-011 5511/00718 205.3738.32 RS3788В наявності
2 400 ₴
+380 (66) 575-54-79
ІванМайстер
  • +380 (96) 933-24-61
    Іван mik6881@gmail.com
  • +380 (99) 246-12-25
    Иван
  • +380 (67) 777-17-15
    Иван agrasektor@gmail.com
+380 (66) 575-54-79
Іван Майстер
  • +380 (96) 933-24-61
    Іван mik6881@gmail.com
  • +380 (99) 246-12-25
    Иван
  • +380 (67) 777-17-15
    Иван agrasektor@gmail.com
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Тарілка в'язального апарата права на прес-підбирач Famarol Z-511 8245-511-007-185 5511/007-02-011 5511/00718 205.3738.32 RS-3788 43035 8245511007185 551100702011 551100718 205373832 RS3788 RS3766 

Перейти на сайт компанії Агро-Сектор

Виробляємо ремонт і настройку прес-підбирачів; Sipma, Fortschritt K-454, Claas, Deutz-Fahr, Famarol Z-511, John Deere, ПТ-165, Tukan 1600, та ін. Є можливість виїзду до місця знаходження обслуговування техніки на автомобілі, укомплектованому інструментом і витратними матеріалами для проведення робіт. Будемо раді Вашому дзвінку.

Повний перелік запасних частин до прес-подборщикам Famarol Z-511. Оригінальні запчастини. Низькі ціни. Відправлення у день замовлення. Доставка по території України 1-2 дні. Ми також допоможемо відремонтувати Вам прес і налагодити в'язальний апарат телефонуйте будемо ради.

8245-511-007-424 в'язальний апарат Фамарол Z-511
8245-511-070-015 зірочка в'язального механізму z=8 Фамарол Z-511
8245-511-070-028 зірочка черв'яка Фамарол Z-511
8245-511-070-030 зірочка в'язального гачка апарату Фамарол Z-511
8245-511-070-043 чистик Фамарол Z-511
8245-511-070-056 пружина притиску Фамарол Z-511
8245-511-070-069 болт Фамарол Z-511
PN-M-82175 пружина притиску Фамарол Z-511
8245-511-070-071 втулка в'язального механізму Фамарол Z-511
8245-511-070-084 корпус в'язального апарату Фамарол Z-511
8245-511-070-097 притиск в'язального гачка Фамарол Z-511
8245-511-070-104 затискач нитки Фамарол Z-511
8245-511-070-117 купити запчастини Фамарол Z-511
8245-511-070-120 притиск шпагату Фамарол Z-511
8245-511-070-132 притиск шпагату Фамарол Z-511
8245-511-070-145 болт Фамарол Z-511
8245-511-070-158 затискний грейфер Фамарол Z-511
8245-511-070-160 черв'як в зборі Фамарол Z-511
8245-511-070-173 в'язальний гачок Фамарол Z-511
PN-M-82006 купити запчастини Фамарол Z-511
PN-M-82144 купити запчастини Фамарол Z-511
8245-511-070-186 купити запчастини Фамарол Z-511
PN-M-85023 купити запчастини Фамарол Z-511
PN-M-86002 купити запчастини Фамарол Z-511
PN-M-86003 купити запчастини Фамарол Z-511
8245-511-070-199 шайба регулювальна 15x21x0,2 Фамарол Z-511
8245-511-070-206 шайба регулювальна 15x21x0,5 Фамарол Z-511
PN-M-82008 купити запчастини Фамарол Z-511
8245-511-070-219 втулка суплача Фамарол Z-511
8245-511-070-221 втулка затискного грейфера Фамарол Z-511
8245-511-070-234 шайба регулювальна 15x21x1 Фамарол Z-511
PN-M-82022 купити запчастини Фамарол Z-511
8245-511-070-247 черв'як в'язального апарата Фамарол Z-511
8245-511-070-250 палець черв'яка Фамарол Z-511
8245-511-070-262 важіль узлосним Фамарол Z-511
8245-511-070-275 ніж важеля Фамарол Z-511
8245-511-070-288 палець важеля Фамарол Z-511
8245-511-070-290 ролик важеля Фамарол Z-511
PN-M-82005 шайба регулювальна Фамарол Z-511
PN-M-85111 купити запчастини Фамарол Z-511
PN-M-85111 купити запчастини Фамарол Z-511
PN-M-82105 купити запчастини Фамарол Z-511
8245-511-070-234 купити запчастини Фамарол Z-511
PN-M-82008 купити запчастини Фамарол Z-511
8245-511-007-185 тарілка права Фамарол Z-511
8245-511-007-172 тарілка ліва Фамарол Z-511
8245-511-070-308 шайба регулювальна 20x25x0.2 Фамарол Z-511
8245-511-070-310 шайба регулювальна 20x25x0.2 Фамарол Z-511
8245-511-070-323 купити запчастини Фамарол Z-511
8245-511-007-806 купити запчастини Фамарол Z-511
1 8245-511-007-424 2 Aparat wiążący kpl. KNOTTING APPARATUS
2 8245-511-070-015 1 Koło ślimakowe z=8 DRIVING PINION z=8
3 8245-511-070-028 1 Koło stożkowe I DRIVING PINION
4 8245-511-070-030 1 Koło stożkowe II DRIVING PINION
5     8245-511-070-043     2     Oczyszczacz sznurka     CLEANING DISC 
6     8245-511-070-056     1     Sprężyna I     COMPRESSION SPRING 
7     8245-511-070-069     1     Śruba specjalna I     SCREW/BOLT 
8     PN-M-82175     1     Nakrętka samozab.M10-8-B Fe/Zn8c     LOCK NUT M10-8 
9     8245-511-070-071     2     Tulejka łożyskowa I     GREASE BUSH 
10     8245-511-070-084     2     Rama aparatu     KNOTTER SUPPORT 
11     8245-511-070-097     1     Zamykacz     JUNCTION PLATE 
12     8245-511-070-104     1     Dociskacz sznurka     SUPPORT 
13 8245-511-070-117 1 Śruba specjalna II HEX HEAD SCREW
14 8245-511-070-120 1 Dźwignia TIPPING LEVER
15 8245-511-070-132 1 Sprężyna II COMPRESSION SPRING
16 8245-511-070-145 1 Śruba specjalna III HEX.HEAD SCREW
17 8245-511-070-158 1 Trzymak sznurka DRIVER
18 8245-511-070-160 1 Wałek ślimaka kpl. SPIRAL SHAFT
19 8245-511-070-173 1 Palec supłacza KNOTTER HOOK
20 PN-M-82006 1 Podkładka 6.4 Fe/Zn9 WASHER 6.4
21 PN-M-82144 2 Nakrętka M10-8-B Fe/Zn8c HEX. NUT M10-8
22 8245-511-070-186 1 Nakrętka specjalna HEX. NUT
23 PN-M-85023 3 Kołek sprężysty 5x22 Fe/Zn9 DOWEL PIN 5x22
24 PN-M-86002 3 Smarowniczka St M8x1 GREASE NIPPLE St M8x1
25 PN-M-86003 1 Smarowniczka St M8x1/90 GREASE NIPPLE St M8x1/90
26 8245-511-070-199 1 Podkładka 15x21x0,2 SPACER 15x21x0,2
27 8245-511-070-206 4 Podkładka 15x21x0,5 SPACER 15x21x0,5
28 PN-M-82008 1 Podkładka spr. Z 6.1 Fe/Zn9 SPRING WASHER Z 6.1
29 8245-511-070-219 1 Tulejka łożyskowa II GREASE BUSH
30 8245-511-070-221 1 Tulejka łożyskowa III GREASE BUSH
31 8245-511-070-234 2 Podkładka 15x21x1 SPACER 15x21x1
32 PN-M-82022 1 Podkładka 8.4 Fe/Zn9 SPACER 8.4
33 8245-511-070-247 1 Ślimak SPIRAL
34 8245-511-070-250 1 Wałek ślimaka SPIRAL SHAFT
35 8245-511-070-262 1 Dźwignia noża kpl. LEVER
36 8245-511-070-275 1 Nóż KNIFE
37     8245-511-070-288     1     Sworzeń     PIN 
38     8245-511-070-290     1     Rolka     ROLLER 
39     PN-M-82005     1     Podkładka 10.5 Fe/Zn9     WASHER 10.5 
40     PN-M-85111     1     Pierścień osadczy spręż. Z14     CIRCLIP Z14 
41     PN-M-85111     1     Pierścień osadczy spręż. Z19     CIRCLIP Z19 
42     PN-M-82105     2     Śruba M4x10-8.8-B Fe/Zn8c     HEX. HEAD SCREW M4x10-8.8 
43     8245-511-070-234     2     Podkładka 15x21x1     SPACER 
44     PN-M-82008     1     Podkładka spr. Z 10.2 Fe/Zn9     SPRING WASHER Z 10.2 
45 8245-511-007-185 1 Piasta aparatu wiąż. pr. KNOTTER DISC
46 8245-511-007-172 1 Piasta aparatu wiąż. lewa KNOTTER DISC
47 8245-511-070-308 1 Podkładka 20x25x0.2 SPACER 20x25x0.2
47.1 8245-511-070-310 2 Podkładka 20x25x0.5 SPACER 20x25x0.5
48 8245-511-070-323 1 Dźwignia noża LEVER
49 8245-511-007-806 1 Aparaty wiążące-komplet KNOTTING APPARATUS-SET

Характеристики
Основні атрибути
ВиробникFamarol
Країна виробникПольща
Інформація для замовлення
  • Ціна: 2 400 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner