Кошик
47 відгуків
+380 (66) 575-54-79
+380 (96) 933-24-61
+380 (99) 246-12-25
+380 (67) 777-17-15
Кошик

Гідроциліндр підйому підбирача CN2E-16-25/80Z на прес-підбирач Sipma 0876-332-017

1 750 ₴

  • Менше 2 од.
  • Код: 0876-332-017
Гідроциліндр підйому підбирача CN2E-16-25/80Z на прес-підбирач Sipma 0876-332-017
Гідроциліндр підйому підбирача CN2E-16-25/80Z на прес-підбирач Sipma 0876-332-017Менше 2 од.
1 750 ₴
+380 (66) 575-54-79
ІванМайстер
  • +380 (96) 933-24-61
    Іван mik6881@gmail.com
  • +380 (99) 246-12-25
    Иван
  • +380 (67) 777-17-15
    Иван agrasektor@gmail.com
+380 (66) 575-54-79
Іван Майстер
  • +380 (96) 933-24-61
    Іван mik6881@gmail.com
  • +380 (99) 246-12-25
    Иван
  • +380 (67) 777-17-15
    Иван agrasektor@gmail.com
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Гідроциліндр підйому підбирача CN2E-16-25/80Z на прес-підбирач Sipma 0876-332-017, CN2E-16-25/80Z

Перейти на сайт компанії Агро-Сектор

Прес підбирач це вид сільськогосподарської техніки який має високу ефективність і доступну ціну, дає можливість з мінімальними витратами формувати масу, висушену до певної кондиції в тюки. Сформовані тюки за рахунок компактності форми зручно транспортувати до місця годівлі тварин або місцем зберігання.

6 PN-65/M-73141 0876-821-009 Korpus złączki 16-10 Connector body 16-10 2
7 2023-200-550.00 2023-200-550.00 Dźwignia obrotowa kpl. Rotating lever cpl. 1
8 PN-65/M-73139 0876-821-010 Nakrętka 16-10 złączki Connector nut 16-10 2
9 PN-65/M-73137 829-401-272 Pierścień zacinający Clamp ring 2
10 2025-300-303.00 0653-800-001 Podkładka 14,5x23x1,5 Washer 14,5x23x1,5 3
11 2025-300-302.00 2025-300-302.00 Śruba Bolt 1
12 2025-300-305.00 0829-401-094 Złączka oczkowa Banjo coupling 1
13 2025-300-306.01 2025-300-306.01 Rurka Tube 1
14 2023-200-115.00 0829-401-154 Rurka zaciskowa Clamp tube 1
15 PN-90/M-83002 0653-514-090zn Sworzeń B16x46/40 Clevis pin B16x46/40 1
16 2022-200-101.00 2022-200-101.00 Linka stalowa II Steel cord II 1
17 PN-76/M-82001 0651-610-006zn Zawleczka 84x36 Cotter pin 4x36 1
18 1303-042-007.03 1303-042-007.03 Krążek linowy Cable pulley 1
19 1103-008-156.01 0829-401-203 Podkładka Washer 1
20 PN-77/M-82426 2023-200-112.01 Śruba oczkowa M12x120-4.8 B Eye bolt M12x120-4.8 B 1
21 BN-81/1903-01 0876-812-012 Przewód giętki AA-500-10/10 Hose AA-500-10/10 1
22 089-000709-1.162 0829-401-885 Podkładka 17x40x6 Washer 17x40x6 2
23 CN2E-16-25/80Z 0876-332-017 Siłownik CN2E-16-25/80Z Cylinder CN2E-16-25/80Z 1
24 089-000709-1.202 0829-401-523 Podkładka 21x32x2 Washer 21x32x2 9
25 BN-81/1903-01 0876-812-004 Przewód giętki AA-10-3000-10/13 Hose AA-10-3000-10/13 1
26 089-000977-7.411 8900-097-674.11 Sprężyna naciągowa Tension spring 1
27 0643-420-019 Szybkozłącze wtyczka M22x1,5-G1½ Quick connect coupling M22x1,5-G1½ 1
35 PN-76/M-82001 0651-610-008zn Zawleczka S-Zn-5x32 Cotter pin S-Zn-5x32 4
38 PN-77/M-82008 0653-192-001zn Podkładka sprężysta Z10,2 Spring washer Z10,2 1
39 PN-85/M-82101 0653-133-039zn Śruba M10x80-8.8 B Bolt M10x80-8.8 B 1
40 PN-85/M-82101 0653-135-187zn Śruba M12x80-8.8 B Bolt M12x80-8.8 B 1
44 PN-85/M-82144 0653-322-022zn Nakrętka M10-8B Nut M10-8B 1
45 PN-85/M-82144 0653-323-022zn Nakrętka M12-8B Nut M12-8B 4

1 2025-300-550.00 2025-300-550.00 Ucho kpl. spawane Piston rod cpl. welded 1
2 2025-300-302.00 2025-300-302.00 Śruba Bolt 1
3 2025-300-303.00 0653-800-001 Podkładka 14,5x23x1,5 Washer 14,5x23x1,5 3
4 2025-300-304.00 2025-300-304.00 Tulejka Sleeve 1
5 2025-300-305.00 0829-401-094 Złączka oczkowa Banjo coupling 1
6 2025-300-307.00 2025-300-307.00 Opaska Grip 3
7 2025-300-308.00 2025-300-308.00 Opaska Grip II II 1
8 2025-300-309.00 2025-300-309.00 Rurka I I 1 Tube
9 2025-300-310.00 2025-300-310.00 Rurka II II 1 Tube
10 2025-300-311.00 2025-300-311.00 Rurka III Tube III 1
11 2025-300-312.00 2025-300-312.00 Śruba M16x1,5 Bolt M16x1,5 3
12 2025-300-313.00 2025-300-313.00 Rurka IV Tube IV 1
13 5276-120-520.00 e 5276-120-520.00 e Rozdzielacz hydrauliczny RF 1/1 Hydraulic divider RF 1/1 1
14 5276-120-560.00 e 5276-120-560.00 e Zamek hydrauliczny Z60 kpl. Check valve Z60 cpl. 1
15 5276-120-128.00 0829-405-249 Złączka oczkowa 3/8"-60 Banjo coupling 3/8"-60 1
16 5276-120-113.00 0829-405-061 Przyłączka 3/8" M18x1,5 Coupling 3/8" M18x1,5 3
17 5276-120-118.00 0829-405-067 Podkładka 3/8" Washer 3/8" 9
18 5276-120-130.00 0829-405-641 Złączka oczkowa 3/8"-53 Banjo coupling 3/8"-53 1
19 5276-120-108.00 0829-405-059 Złączka oczkowa 3/8"-45 Banjo coupling 3/8"-45 1
20 0876-332-005 Siłownik CJ2E-16-40/22-250/Z Cylinder CJ2E-16-40/22-250/Z 1
21 0876-332-017 Siłownik CJ2E-16-25/80Z Cylinder CJ2E-16-25/80Z 1
22 0829-401-131 Ucho UE2-40W Piston rod UE2-40W 1
23 0643-420-019 Szybkozłącze wtyczka M22x1,5-G1½ Quick connect coupling M22x1,5-G1½ 2
24 BN-81/1903-01 0876-812-012 Przewód giętki AA-10-500-10/10 Hose AA-10-500-10/10 2
25 BN-81/1903-01 0876-812-004 Przewód giętki AA-10-3000-10/13 Hose AA-10-3000-10/13 2
26 PN-65/M-73109 0653-524-048zn Przeciwnakrętka M18x1,5 Counternut M18x1,5 1
27 PN-65/M-73141 0876-821-009 Korpus złączki 16-10 Connector body 16-10 3
28 PN-65/M-73139 0876-821-010 Nakrętka złączki 16-10 Connector nut 16-10 8
29 PN-65/M-73137 0829-401-272 Pierścień zacinający 16-10 Clamp ring 8 16-10
30 5225-120-301.00 0829-401-078 Sworzeń B16x46/40 Clevis pin B16x46/40 2
31 PN-76/M-82001 0651-610-046zn Zawleczka S-Zn-4x40 Cotter pin S-Zn-4x40 3
32 PN-78/M-82005 0653-183-005zn Podkładka 17 Washer 17 2
33 PN-77/M-82008 0653-191-005zn Podkładka sprężysta Z6,1 Spring washer Z6,1 4
34 PN-85/M-82105 0653-132-047zn Śruba M6x16-8.8 B Bolt M6x16-8.8 B 4
35 PN-85/M-82101 0653-513-036zn Śruba M8x30-8.8 B Bolt M8x30-8.8 B 2
36 PN-86/M-82175 0653-156-014zn Nakrętka samozabezpieczająca M8-8B Self retaining nut M8-8B 2
37 089-000709-1.251 8900-070-912.51 Podkładka 26x40x2 Washer 26x40x2 2
38 Uchwyt Grip 3
39 PN-60/M-86961 1373-111-302 Pierścień uszczelniający 15,3x2,4 Gasket ring 15,3x2,4 1

Характеристики
Основні
ВиробникSipma
Країна виробникПольща
Інформація для замовлення
  • Ціна: 1 750 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner