Кошик
47 відгуків
+380 (66) 575-54-79
+380 (96) 933-24-61
+380 (99) 246-12-25
+380 (67) 777-17-15
Кошик

Пружина натяжна на прес-підбирач Famarol Z-511 8245-511-004-037 5511/004-00-003 5511/00403

150 ₴

  • В наявності
  • Код: 8245-511-004-037
Пружина натяжна на прес-підбирач Famarol Z-511 8245-511-004-037 5511/004-00-003 5511/00403
Пружина натяжна на прес-підбирач Famarol Z-511 8245-511-004-037 5511/004-00-003 5511/00403В наявності
150 ₴
+380 (66) 575-54-79
ІванМайстер
  • +380 (96) 933-24-61
    Іван mik6881@gmail.com
  • +380 (99) 246-12-25
    Иван
  • +380 (67) 777-17-15
    Иван agrasektor@gmail.com
+380 (66) 575-54-79
Іван Майстер
  • +380 (96) 933-24-61
    Іван mik6881@gmail.com
  • +380 (99) 246-12-25
    Иван
  • +380 (67) 777-17-15
    Иван agrasektor@gmail.com
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Пружина натяжна на прес-підбирач Famarol Z-511 8245-511-004-037 5511/004-00-003 5511/00403 8245511004037 551100400003 551100403

Перейти на сайт компанії Агро-Сектор

Виробляємо ремонт і настройку прес-підбирачів; Sipma, Fortschritt K-454, Claas, Deutz-Fahr, Famarol Z-511, John Deere, ПТ-165, Tukan 1600, та ін. Є можливість виїзду до місця знаходження обслуговування техніки на автомобілі, укомплектованому інструментом і витратними матеріалами для проведення робіт. Будемо раді Вашому дзвінку.

Ремонт, сервіс та обслуговування прес-підбирачів, капітальний ремонт та відновлення в'язальних столів
8245-511-004-536 зірочка Famarol Z-511
8245-511-004-024 палець Famarol Z-511
8245-511-004-011 стопорний сектор купити Famarol Z-511
8245-511-004-139 натяжнык ланцюга Famarol Z-511
8245-511-004-113 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-82001 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-85111 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-86100 підшипник BEARING 6204-2RS-C3 Famarol Z-511
PN-M-82105 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-82105 болт M10x45 Famarol Z-511
PN-M-82144 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-86002 купити запчастини Famarol Z-511
8245-036-030-170 купити запчастини Famarol Z-511
8245-511-004-037 пружина Famarol Z-511
PN-M-82008 купити запчастини Famarol Z-511
8245-511-004-126 зірочка Z=10 Famarol Z-511
8245-511-004-065 втулка Famarol Z-511
8245-511-004-040 ролик пластмасовий Famarol Z-511
8245-511-004-549 зірочка Famarol Z-511
8245-511-004-551 зірочка Famarol Z-511
8245-511-004-078 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-85111 штопорное кільце Famarol Z-511
PN-M-86100 підшипник BEARING 6201-2RS-C3 Famarol Z-511
PN-M-82101 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-82101 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-82144 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-82175 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-82030 шайба Famarol Z-511
8245-511-004-093 купити запчастини Famarol Z-511
8245-511-004-080 купити запчастини Famarol Z-511
8245-511-004-141 зірочка Z=13 Famarol Z-511
8245-511-004-154 зірочка Z=13 Famarol Z-511
PN-M-86100 підшипник 6206-2RS-C3 Famarol Z-511
PN-M-82008 купити запчастини Famarol Z-511
8245-511-004-052 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-82175 купити запчастини Famarol Z-511

1 8245-511-004-536 1 Koło łańcuchowe kpl. CHAIN SPROCKET
2 8245-511-004-024 1 Sworzeń PIN
3 8245-511-004-011 1 Zderzak STOP
4 8245-511-004-139 1 Napinacz łańcucha spaw. CHAIN TENSIONER
5 8245-511-004-113 1 Zgarniak spawany STRIPPER
6 PN-M-82001 1 Zawleczka S-Zn 5x50 SPLIT PIN S-Zn 5x50
7 PN-M-85111 1 Pierścień osadczy Z20x1,2 CIRCLIP Z20x1,2
9 PN-M-86100 1 Łożysko kulkowe 6204-2RS-C3 GR.BALL BEARING 6204-2RS-C3
10 PN-M-82105 2 Śruba M8x30 8.8-B Fe/Zn8c HEX. HEAD SCREW M8x30 8.8
11 PN-M-82105 1 Śruba M10x45 10,9-B Fe/Zn8c HEX. HEAD SCREW M10x20 8.8
12 PN-M-82144 2 Nakrętka M8-8-B Fe/Zn8c HEX. NUT M8-8
13 PN-M-86002 1 Smarowniczka M8x1 GREASE NIPPLE M8x1
14 8245-036-030-170 2 Podkładka okrągła WASHER
15 8245-511-004-037 1 Sprężyna DRAW SPRING
16 PN-M-82008 2 Podkładka sprężysta Z 8.2 Fe/Zn9 SPRING WASHER Z 8.2
18 8245-511-004-126 1 Koło łańcuchowe Z=10 CHAIN WHEEL Z=10
19 8245-511-004-065 1 Tulejka dystansowa SPACING TUBE
20 8245-511-004-040 1 Rolka napinająca IDLER PULLEY
21 8245-511-004-549 1 Koło łańcuchowe kpl. CHAIN SPROCKET
22 8245-511-004-551 1 Koło łańcuchowe kpl. CHAIN SPROCKET
23 8245-511-004-078 1 Tulejka dystansowa SPACER
24 PN-M-85111 1 Pierścień osadczy Z 30x1,5 CIRCLIP Z 30x1,5
25 PN-M-86100 1 Łożysko kulkowe 6201-2RS-C3 GR.BALL BEARING 6201-2RS-C3
26     PN-M-82101     1     Śruba M12x55 8.8-B Fe/Zn8c     HEX. HEAD SCREW M12x55 8.8 
27     PN-M-82101     1     Śruba M12x75 8.8-B Fe/Zn8c     HEX. HEAD SCREW M12x75 8.8 
28     PN-M-82144     1     Nakrętka M12-8-B Fe/Zn8c     NUT M12-8 
29     PN-M-82175     1     Nakrętka samozab. M12-8-B Fe/Zn     LOCK NUT M12-8 
30     PN-M-82030     3     Podkładka okrągła 13     WASHER 13 
31     8245-511-004-093     2     Podkładka     WASHER 
32     8245-511-004-080     1     Tulejka dystansowa     SPACING TUBE 
33     8245-511-004-141     1     Koło łańcuchowe Z=13     CHAIN WHEEL Z=13 
34 8245-511-004-154 1 Koło łańcuchowe Z=13 CHAIN WHEEL Z=13
35 PN-M-86100 1 Łożysko kulkowe 6206-2RS-C3 GR.BALL BEARING 6206-2RS-C3
36 PN-M-82008 1 Podkładka sprężysta 12.2 Fe/Zn9 SPRING WASHER 12.2
37 8245-511-004-052 1 Podkładka WASHER38     PN-M-82175     1     Nakrętka samozab. M10 
2     8245-511-006-026     1     Osłona wału     ANTI WRAPPING DEV. 
3     8245-511-006-130     1     Ślimak spawany     AUGER 
4     8245-511-006-477     1     Ramię wygięte spaw.     SWIVEL ARM 
5     8245-511-006-082     1     Koło łańcuchowe spaw.     CHAIN WHEEL 
6     8245-511-006-067     1     Koło łańcuchowe spaw.     SPROCKET 
7     8245-511-006-070     1     Osłona kpl.     GUARD 
8     PN-M-82001     1     Zawleczka S-Zn 6,3x40     SPLIT PIN S-Zn 6,3x40 
9     8245-511-006-540     1     Pokrywka 36     CAP 
10     PN-M-85111     1     Pierścień osadczy Z30     CIRCLIP Z30 
11     PN-M-82101     1     Śruba M12x60 8.8-B-Fe/Zn8c     HEX.BOLT M12x60 8.8 
12     PN-M-82105     3     Śruba M6x16 8.8-B-Fe/Zn8c     HEX. HEAD SCREW M6x16 8.8 
14     PN-M-82175     6     Nakrętka samozab. M8 8-B-Fe/Zn8c     NUT M8 8 
15     PN-M-82175     7     Nakrętka samozab. M12 8-B-Fe/Zn8c     NUT M12 8 
16     PN-M-82175     3     Nakrętka sam. M6 8-B-Fe/Zn8c     LOCK NUT M6 8 
17     PN-M-85005     2     Wpust pryzmatyczny B8x7x32     KEY B8x7x32 
18     PN-M-84168     1     Łańcuch rolk. 12B (68 ogniw) PS     CHAIN 12B (68 ogniw) PS 
20     PN-M-86002     6     Smarowniczka St M8x1     GREASE NIPPLE St M8x1 
21     PN-M-82005     2     Podkładka okr. 8,4 Fe/Zn5     WASHER 8,4 
22     8245-511-006-449     3     Podkładka 13x28x2,0     WASHER 13x28x2,0 
23     PN-M-82030     6     Podkładka 6,5 Fe/Zn5     WASHER 6,5 
25     8245-511-012-326     1     Podkładka 30x42x1.0     SPACER 30x42x1.0 
26     8245-511-012-293     7     Podkładka 30x42x2.5     SPACER 30x42x2.5 
27     PN-M-82008     10     Podkładka spręż. Z 8,2 Fe/Zn9     SPRING WASHER Z 8,2 
28     PN-M-82008     1     Podkładka spręż. Z 12,2 Fe/Zn9     SPRING WASHER Z 12,2 
29     8245-511-006-102     4     Panewka     ADJUSTING RING 
30     PN-M-82302     1     Śruba M12x45 Fe/Zn8c     HEX. HEAD SCREW M12x45 
31     8245-511-006-095     1     Ramię wygięte kpl.     ARM 
32     8245-511-006-115     1     Koło łańcuchowe kpl.     CHAIN WHEEL 
33     8245-511-006-553     1     Koło łańcuchowe Z=11     CHAIN WHEEL Z=11 
34     PN-M-86100     1     Łożysko 6201 2RS-C3     BEARING 6201 2RS-C3 
35     8245-511-006-013     1     Tulejka     BUSH 
36     8245-511-006-054     1     Łożyskowanie     BEARING 
37     PN-M-82105     7     Śruba M8x20-8.8-B-Fe/Zn8c     HEX. HEAD SCREW M8x20-8.8 
38     PN-M-82030     4     Podkładka 8.5 Fe/Zn9     WASHER 8.5 
39     5511/106-02-002     1     Ząb podajnika     AUGER TINE 
40     PN-M-82153     2     Nakrętka M18x1.5     HEXNUT M18x1.5 
41     8245-511-006-143     1     Łożyskowanie podajn. kpl.     BEARING 
42     8245-511-006-184     2     Panewka     BEARING BUSH 
43     PN-M-82005     1     Podkładka okr. 19 Fe/Zn5     WASHER 19 
44     5511/106-02-001     2     Ząb podajnika     AUGER TINE 
45     PN-M-82101     1     Śruba M12x75-8.8-B Fe/Zn8c     HEX. HEAD SCREW M12x75-8.8 
46     8245-511-006-594     6     Śruba M12 specjalna     VENT PLUG M12 
47     PN-M-82175     1     Nakrętka sam. RM12-8-A-Fe/Zn8c     LOCK NUT M12 8 
48     PN-M-85023     1     Kółek sprężysty 5x60 Fe/Zn     DOWEL PIN 5x60 
49     PN-M-85023     1     Kółek sprężysty 8x60 Fe/Zn     DOWEL PIN 8x60 
50     PN-M-86120     1     Łożysko samonastawne D205     BEARING D205 
51     PN-M-86468     2     Oprawa kołnierz. blasz. P205     BEARING FLANGE P205 
52     5511/106-03-100 8245-511-006-197     1     Łożyskowanie podajnika sp     BEARING 
53     8245-511-006-410     1     Ramię wykorb. kpl.     CRANKWEB 
54 
55     8245-511-006-128     1     Podajnik widłowy kpl.     FEEDING FORK 
56     8245-511-006-169     1     Opaska     CLAMPIG PECE 
57     5511/106-02-006 8245-511-006-601     1     Tulejka ścinająca Tulejka ścinająca długa     BUSH 
58     8245-511-006-217     1     Pręt łącznika     ROD 
59     8245-511-006-245     1     Trzymak spaw.     SUPPORT 
60     5511/106-02-100 8245-511-006-171     1     Zastrzał kierujący spaw.     ROD 
61     PN-M-82005     1     Podkładka 25 Fe/Zn5     WASHER 25 
62     8245-511-006-258     1     Piasta spaw.     HUB 
63     8245-511-006-260     1     Sworzeń zabezpieczenia     SAFETY PIN 
64     PN-M-82001     1     Zawleczka S-Zn 4x25     SPLIT PIN S-Zn 4x25 
65     PN-M-82001     1     Zawleczka S-Zn 5x50     SPLIT PIN S-Zn 5x50 
66     PN-M-82101     1     Śruba M8x50-8.8-B-Fe/Zn8c     HEX. HEAD SCREW M8x50-8.8 
67     PN-M-82105     1     Śruba M10x85-8.8-Fe/Zn8c     HEX.BOLT M10x65-8.8 
68     PN-M-82144     1     Nakrętka M10-8-B Fe/Zn8c     HEX. NUT M10-8 
69     PN-M-82153     1     Nakrętka M24x2-6-A Fe/Zn8c     HEXNUT M24x2-6 
70     PN-M-83002     1     Sworzeń 16x55x49-Fe/Zn5     PIN 16x55x47 
71     8245-511-006-627     1     Sworzeń 18h11x50x42     PIN 18h11x50x42 
72     PN-M-85023     2     Kołek sprężysty 5x45     DOWEL PIN 5x45 
73     PN-M-85023     2     Kołek sprężysty 8x45     DOWEL PIN 8x45 
74     DIN11023     1     Przetyczka 8     DOWEL PIN 8 
75     PN-M-82004     1     Podkładka 16 Fe/Zn5     WASHER 16 
76     8245-511-006-220     1     Sprężyna     COMPRESSION SPRING 
77     8245-511-004-037     1     Sprężyna     DRAW SPRING 
78     8245-511-006-232     1     Pierścień     RING 
79     8245-511-006-204     1     Łącznik kpl.     CONNECTOR 

Характеристики
Основні атрибути
ВиробникFamarol
Країна виробникПольща
Інформація для замовлення
  • Ціна: 150 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner