Кошик
6 відгуків
+380677771715
+380 (66) 575-54-79
+380 (96) 933-24-61
+380 (99) 246-12-25

Підшипник верхньої зірочки натягу ланцюга на прес-підбирач Famarol Z-511 6204-2RS-C3

  • В наявності
  • Код: 6204-2RS-C3

80 грн

+380 (66) 575-54-79
Іван
  • +380 (96) 933-24-61
    Іван mik6881@gmail.com
  • +380 (99) 246-12-25
    Иван
  • +380 (67) 777-17-15
    Иван agrasektor@gmail.com
Підшипник верхньої зірочки натягу ланцюга на прес-підбирач Famarol Z-511 6204-2RS-C3
Підшипник верхньої зірочки натягу ланцюга на прес-підбирач Famarol Z-511 6204-2RS-C3В наявності
80 грн
+380 (66) 575-54-79
Іван
  • +380 (96) 933-24-61
    Іван mik6881@gmail.com
  • +380 (99) 246-12-25
    Иван
  • +380 (67) 777-17-15
    Иван agrasektor@gmail.com
Купити

Опис

Підшипник верхньої зірочки натягу ланцюга на прес-підбирач Famarol Z-511 6204-2RS-C3

Перейти на сайт компанії Агро-Сектор

Виробляємо ремонт і настройку прес-підбирачів; Sipma, Fortschritt K-454, Claas, Deutz-Fahr, Famarol Z-511, John Deere, ПТ-165, Tukan 1600, та ін. Є можливість виїзду до місця знаходження обслуговування техніки на автомобілі, укомплектованому інструментом і витратними матеріалами для проведення робіт. Будемо раді Вашому дзвінку.

Ремонт, сервіс та обслуговування прес-підбирачів, капітальний ремонт та відновлення в'язальних столів
8245-511-004-536 зірочка Famarol Z-511
8245-511-004-024 палець Famarol Z-511
8245-511-004-011 стопорний сектор купити Famarol Z-511
8245-511-004-139 натяжнык ланцюга Famarol Z-511
8245-511-004-113 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-82001 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-85111 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-86100 підшипник BEARING 6204-2RS-C3 Famarol Z-511
PN-M-82105 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-82105 болт M10x45 Famarol Z-511
PN-M-82144 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-86002 купити запчастини Famarol Z-511
8245-036-030-170 купити запчастини Famarol Z-511
8245-511-004-037 пружина Famarol Z-511
PN-M-82008 купити запчастини Famarol Z-511
8245-511-004-126 зірочка Z=10 Famarol Z-511
8245-511-004-065 втулка Famarol Z-511
8245-511-004-040 ролик пластмасовий Famarol Z-511
8245-511-004-549 зірочка Famarol Z-511
8245-511-004-551 зірочка Famarol Z-511
8245-511-004-078 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-85111 штопорное кільце Famarol Z-511
PN-M-86100 підшипник BEARING 6201-2RS-C3 Famarol Z-511
PN-M-82101 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-82101 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-82144 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-82175 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-82030 шайба Famarol Z-511
8245-511-004-093 купити запчастини Famarol Z-511
8245-511-004-080 купити запчастини Famarol Z-511
8245-511-004-141 зірочка Z=13 Famarol Z-511
8245-511-004-154 зірочка Z=13 Famarol Z-511
PN-M-86100 підшипник 6206-2RS-C3 Famarol Z-511
PN-M-82008 купити запчастини Famarol Z-511
8245-511-004-052 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-82175 купити запчастини Famarol Z-511

1 8245-511-004-536 1 Koło łańcuchowe kpl. CHAIN SPROCKET
2 8245-511-004-024 1 Sworzeń PIN
3 8245-511-004-011 1 Zderzak STOP
4 8245-511-004-139 1 Napinacz łańcucha spaw. CHAIN TENSIONER
5 8245-511-004-113 1 Zgarniak spawany STRIPPER
6 PN-M-82001 1 Zawleczka S-Zn 5x50 SPLIT PIN S-Zn 5x50
7 PN-M-85111 1 Pierścień osadczy Z20x1,2 CIRCLIP Z20x1,2
9 PN-M-86100 1 Łożysko kulkowe 6204-2RS-C3 GR.BALL BEARING 6204-2RS-C3
10 PN-M-82105 2 Śruba M8x30 8.8-B Fe/Zn8c HEX. HEAD SCREW M8x30 8.8
11 PN-M-82105 1 Śruba M10x45 10,9-B Fe/Zn8c HEX. HEAD SCREW M10x20 8.8
12 PN-M-82144 2 Nakrętka M8-8-B Fe/Zn8c HEX. NUT M8-8
13 PN-M-86002 1 Smarowniczka M8x1 GREASE NIPPLE M8x1
14 8245-036-030-170 2 Podkładka okrągła WASHER
15 8245-511-004-037 1 Sprężyna DRAW SPRING
16 PN-M-82008 2 Podkładka sprężysta Z 8.2 Fe/Zn9 SPRING WASHER Z 8.2
18 8245-511-004-126 1 Koło łańcuchowe Z=10 CHAIN WHEEL Z=10
19 8245-511-004-065 1 Tulejka dystansowa SPACING TUBE
20 8245-511-004-040 1 Rolka napinająca IDLER PULLEY
21 8245-511-004-549 1 Koło łańcuchowe kpl. CHAIN SPROCKET
22 8245-511-004-551 1 Koło łańcuchowe kpl. CHAIN SPROCKET
23 8245-511-004-078 1 Tulejka dystansowa SPACER
24 PN-M-85111 1 Pierścień osadczy Z 30x1,5 CIRCLIP Z 30x1,5
25 PN-M-86100 1 Łożysko kulkowe 6201-2RS-C3 GR.BALL BEARING 6201-2RS-C3
26 PN-M-82101 1 Śruba M12x55 8.8-B Fe/Zn8c HEX. HEAD SCREW M12x55 8.8
27 PN-M-82101 1 Śruba M12x75 8.8-B Fe/Zn8c HEX. HEAD SCREW M12x75 8.8
28 PN-M-82144 1 Nakrętka M12-8-B Fe/Zn8c NUT M12-8
29 PN-M-82175 1 Nakrętka samozab. M12-8-B Fe/Zn LOCK NUT M12-8
30 PN-M-82030 3 Podkładka okrągła 13 WASHER 13
31 8245-511-004-093 2 Podkładka WASHER
32 8245-511-004-080 1 Tulejka dystansowa SPACING TUBE
33 8245-511-004-141 1 Koło łańcuchowe Z=13 CHAIN WHEEL Z=13
34 8245-511-004-154 1 Koło łańcuchowe Z=13 CHAIN WHEEL Z=13
35 PN-M-86100 1 Łożysko kulkowe 6206-2RS-C3 GR.BALL BEARING 6206-2RS-C3
36 PN-M-82008 1 Podkładka sprężysta 12.2 Fe/Zn9 SPRING WASHER 12.2
37 8245-511-004-052 1 Podkładka WASHER
38 PN-M-82175 1 Nakrętka samozab. M10

Інформація для замовлення

  • Ціна: 80 грн

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner