Кошик
11 відгуків
+380677771715
+380 (66) 575-54-79
+380 (96) 933-24-61
+380 (99) 246-12-25

Підшипник привідного вала PN-M-86468 D208 Famarol Z-511

  • В наявності
  • Код: PN-M-86468 D208

350 грн

+380 (66) 575-54-79
Іван
  • +380 (96) 933-24-61
    Іван mik6881@gmail.com
  • +380 (99) 246-12-25
    Иван
  • +380 (67) 777-17-15
    Иван agrasektor@gmail.com
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Підшипник привідного вала PN-M-86468 D208 Famarol Z-511
Підшипник привідного вала PN-M-86468 D208 Famarol Z-511В наявності
350 грн
+380 (66) 575-54-79
Іван
  • +380 (96) 933-24-61
    Іван mik6881@gmail.com
  • +380 (99) 246-12-25
    Иван
  • +380 (67) 777-17-15
    Иван agrasektor@gmail.com
Купити

Опис

Підшипник приводного валу PN-M-86468 (D208) Famarol Z-511

Перейти на сайт компанії Агро-Сектор

Пропонуємо запчастини до прес подборщикам: Sipma, FORTSCHRITT K 454, ПТ-165, Claas, Deutz-Fahr, Famarol Z-511, John Deere, Welger Tukan 1600, Rivierre Casalis та ін.

Повний перелік запасних частин до прес-подборщикам Famarol Z-511 . Оригінальні запчастини. Низькі ціни. Відправлення у день замовлення. Доставка по території України 1-2 дні. Ми також допоможемо відремонтувати Вам прес і налагодити в'язальний апарат телефонуйте будемо ради.

1 8245-511-006-321 шестерня конічна z=15 Фамарол Z-511
2 8245-511-006-334 корпус редуктора Фамарол Z-511
3 8245-511-006-388 вал приводу сухого редуктора Фамарол Z-511
4 8245-511-006-350 вал привода шнека Фамарол Z-511
5 8245-511-006-041 корпус підшипника Фамарол Z-511
6 8245-511-006-375 приводна зірочка z=22 Фамарол Z-511
7 8245-511-006-347 шестерня конічна z=15/2 Фамарол Z-511
8 8245-511-006-362 втулка стопорная Фамарол Z-511
9 8245-511-006-390 шестерня приводу в'язальних апаратів z=22 Фамарол Z-511
10 PN-M-85111 купити запчастини Фамарол Z-511
11 PN-M-85111 купити запчастини Фамарол Z-511
12 PN-M-85111 купити запчастини Фамарол Z-511
13 PN-M-85111 купити запчастини Фамарол Z-511
14 PN-M-85111 купити запчастини Фамарол Z-511
15 PN-M-86100 підшипник 6206 - 2RS Фамарол Z-511
16 PN-M-86100 підшипник 6208 - 2RS Фамарол Z-511
17 PN-M-82105 болт M12x45 8.8 Фамарол Z-511
18 PN-M-82314 штифт M8x10 8.8 Фамарол Z-511
19 PN-M-82105 купити запчастини Фамарол Z-511
21 PN-M-82144 купити запчастини Фамарол Z-511
23 PN-M-85005 шпонка A8x7x28 Фамарол Z-511
24 PN-M-85005 шпонка B8x7x32 Фамарол Z-511
25 PN-M-85031 шпонка 12x8x50 Фамарол Z-511
26 PN-M-85031 шпонка 12x8x60 Фамарол Z-511
27 8245-511-006-319 шайба 40,5x65,5x5 Фамарол Z-511
28 8245-511-006-480 купити запчастини Фамарол Z-511
28.1 8245-511-006-492 шайба регулювальна 30x42x0,3 Фамарол Z-511
29 8245-036-010-057 шайба регулювальна 50x62x0,1 Фамарол Z-511
29.1 8245-036-010-060 шайба регулювальна 50x62x0,3 Фамарол Z-511
30 8245-511-006-451 2 шайба регулювальна 63x80x0,1 Фамарол Z-511
30.1 8245-511-006-464 шайба регулювальна 63x80x0,3 Фамарол Z-511
31 8245-511-012-293 купити запчастини Фамарол Z-511
32 PN-M-86468 підшипник D208 Фамарол Z-511
33 PN-M-82008 купити запчастини Фамарол Z-511
34 8245-511-006-039 купити запчастини Фамарол Z-511
35 PN-M-82105 купити запчастини Фамарол Z-511
36 PN-M-82175 купити запчастини Фамарол Z-511
37 PN-M-82105 купити запчастини Фамарол Z-511
38 PN-M-82175 купити запчастини Фамарол Z-511
39 8245-511-006-306 купити запчастини Фамарол Z-511
40 8245-511-006-408 вал Фамарол Z-511

1 8245-511-006-321 2 Koło stożkowe z=15 PINION z=15
2 8245-511-006-334 1 Obudowa przekładni GEAR HOUSING
3 8245-511-006-388 1 Wałek przedni SHAFT DRIVE
4 8245-511-006-350 1 Wałek przekładni SHAFT DRIVE
5 8245-511-006-041 2 Obudowa łożyska RING
6 8245-511-006-375 1 Koło łańcuchowe spaw. z=22 SPROCKET z=22
7 8245-511-006-347 1 Koło stożkowe z=15/2 PINION z=15/2
8 8245-511-006-362 1 Pierścień osadczy ADJUSTING RING
9 8245-511-006-390 1 Koło zębate z=22 GEAR z=22
10 PN-M-85111 1 Pierścień osadczy Z 30 CIRCLIP Z 30
11 PN-M-85111 1 Pierścień osadczy Z 30x2 CIRCLIP Z 30x2
12 PN-M-85111 1 Pierścień osadczy Z 38 CIRCLIP Z 38
13 PN-M-85111 2 Pierścień osadczy W 62 CIRCLIP W 62
14 PN-M-85111 2 Pierścień osadczy W 80 CIRCLIP W 80
15 PN-M-86100 2 Łożysko kulkowe 6206 - 2RS GR. BALL BEARING 6206 - 2RS
16 PN-M-86100 2 Łożysko kulkowe 6208 - 2RS GR. BALL BEARING 6208 - 2RS
17 PN-M-82105 2 Śruba M12x45 8.8-B-Fe/Zn8c HEX. HEAD SCREW M12x45 8.8
18 PN-M-82314 1 Wkręt dociskowy M8x10 8.8 Fe/Zn8c HEX. HEAD SCREW M8x10 8.8
19 PN-M-82105 5 Śruba M12x25 8.8-B-Fe/Zn8c HEX. HEAD SCREW M12x25 8.8
21 PN-M-82144 4 Nakrętka M12 Fe/Zn8c NUT M12
23 PN-M-85005 1 Wpust pryzmatyczny A8x7x28 FITTING KEY A8x7x28
24 PN-M-85005 1 Wpust pryzmatyczny B8x7x32 SUNK KEY B8x7x32
25 PN-M-85031 1 Klin wpuszczany N 12x8x50 GIB KEY N 12x8x50
26 PN-M-85031 1 Klin wpuszczany N 12x8x60 GIB KEY N 12x8x60
27 8245-511-006-319 1 Podkładka 40,5x65,5x5 WASHER 40,5x65,5x5
28 8245-511-006-480 2 Podkładka 30x42x0,1 SPACER 30x42x0,1
28.1 8245-511-006-492 2 Podkładka 30x42x0,3 SPACER 30x42x0,3
29 8245-036-010-057 2 Podkładka 50x62x0,1 SPACER 50x62x0,1
29.1 8245-036-010-060 1 Podkładka 50x62x0,3 SPACER 50x62x0,3
30 8245-511-006-451 2 Podkładka 63x80x0,1 SPACER 63x80x0,1
30.1 8245-511-006-464 2 Podkładka 63x80x0,3 SPACER 63x80x0,3
31 8245-511-012-293 3 Podkładka 30x42x2.5 SPACER 30x42x2.5
32 PN-M-86468 1 Łożysko samonastawne D208 BEARING D208
33 PN-M-82008 6 Podkładka spręż. Z 12,2 Fe/Zn9 SPRING WASHER Z 12,2
34 8245-511-006-039 1 Blacha osłaniająca COVER
35 PN-M-82105 2 Śruba M8x16 8.8-B-Fe/Zn8c HEX. HEAD SCREW M8x16 8.8
36 PN-M-82175 2 Nakrętka samozab. M8 8-B-Fe/Zn8c LOCK NUT M8 8
37 PN-M-82105 2 Śruba M12x40 8.8-B-Fe/Zn8c HEX. HEAD SCREW M12x40 8.8
38 PN-M-82175 2 Nakrętka samozab. M12 8-B-Fe/Zn8c LOCK NUT M12 8
39 8245-511-006-306 1 Przekładnia doprowadzacza PRIMARY GEAR
40 8245-511-006-408 1 Wałek przedni kpl. SHAFT DRIVE
41 5511/006-06-005 1 Pierścień RING
42 PN-M-82316 2 Wkret dociskowy M10x16-8.8-Fe/Zn8c HEX. HEAD SCREW M10x16 8.8
WYPOSAŻENIE SERWISOWE:
43 5511/040-00-000 1 Wybijak kpl.
44 5511/040-00-010 1 Pret spaw. WELD ROD
45 5511/040-00-001 1 Młot HAMMER
46 PN-M-82144 1 Nakretka M12-8-I Zn NUT M12

Надаємо послуги по поточному та капітальному ремонту, обслуговування, налагодження та першого запуску прес-підбирачів імпортного виробництва таких як Fortschritt, ПТ-165,Claas, John Deere, Sipma, Famarol,Tukan 1600 (ППТ-041), Krone, New Holland, Rivierre-Casalis, Deutz-Fahr.

Характеристики

Основні
Виробник Famarol
Країна виробникПольща

Інформація для замовлення

  • Ціна: 350 грн

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner