Кошик
47 відгуків
+380 (66) 575-54-79
+380 (96) 933-24-61
+380 (99) 246-12-25
+380 (67) 777-17-15
Кошик

Терка пресовальної камери Famarol 8245-511-000-204 5511/000-01-001 5511/00020 8245511000204 551100001001 5511000204 551100020 0002

400 ₴

  • В наявності
  • Код: 8245-511-000-204
Терка пресовальної камери Famarol 8245-511-000-204 5511/000-01-001 5511/00020 8245511000204 551100001001 5511000204 551100020 0002
Терка пресовальної камери Famarol 8245-511-000-204 5511/000-01-001 5511/00020 8245511000204 551100001001 5511000204 551100020 0002В наявності
400 ₴
+380 (66) 575-54-79
ІванМайстер
  • +380 (96) 933-24-61
    Іван mik6881@gmail.com
  • +380 (99) 246-12-25
    Иван
  • +380 (67) 777-17-15
    Иван agrasektor@gmail.com
+380 (66) 575-54-79
Іван Майстер
  • +380 (96) 933-24-61
    Іван mik6881@gmail.com
  • +380 (99) 246-12-25
    Иван
  • +380 (67) 777-17-15
    Иван agrasektor@gmail.com
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Терка пресувального каналу на прес-підбирач Famarol Z-511 8245-511-000-204 5511/000-01-001 5511/000-20 5511/00020 8245511000204 551100001001 5511000204 551100020 00020

Перейти на сайт компанії Агро-Сектор

Пропонуємо широкий асортимент запчастин на прес підбирачі зі складу за низькими цінами, для безперебійної роботи в сезон.Здійснюється відправлення у день замовлення по всій території України. Запчастини до прес-підбирачів; Sipma, FORTSCHRITT K 454, Claas, ПТ-165, Deutz-Fahr, Famarol Z-511, John Deere, Welger, Tukan 1600, Rivierre Casalis та ін.

Предоставляим послугу з ремонту та налаштування прес-підбирачів Sipma, Famarol, New Holland, John Deere, Claas Markant, Fortschritt, Claas Dominant, Rivierre-Casalis, Deutz-Far, Welger, Tukan 1600, Claas Guadrant, ППТ-1270 Tukan Max, Krone, Fortschritt та ін.
8245-511-003-270 керамічна втулка Famarol Z-511

8245-511-003-283 хомут Famarol Z-511
8245-511-007-068 втулка голкотримача Famarol Z-511
8245-511-007-480 втулка шатуна Famarol Z-511
8245-511-207-574 ролик голки Famarol Z-511
8245-511-007-539 купити запчастини Famarol Z-511
8245-511-007-526 купити запчастини Famarol Z-511
8245-511-007-070 купити запчастини Famarol Z-511
8245-511-007-513 купити запчастини Famarol Z-511
8245-511-007-582 голка Famarol Z-511
8245-511-007-541 голкотримач Famarol Z-511
PN-M-82001 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-85023 штифт трубчастий 8x20 Famarol Z-511
PN-M-82105 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-82105 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-82101 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-82144 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-82175 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-82175 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-82175 купити запчастини Famarol Z-511
8245-511-007-760 палець голкотримача Famarol Z-511
8245-511-007-773 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-85023 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-85023 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-86002 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-86003 купити запчастини Famarol Z-511
8245-511-013-164 шатун голокосту Famarol Z-511
8245-511-007-786 шайби Famarol Z-511
8245-511-007-493 шатун голокосту Famarol Z-511
8245-511-007-500 шатун голокосту Famarol Z-511
8245-511-207-561 голка Famarol Z-511
8245-511-009-098 купити запчастини Famarol Z-511
8245-511-009-105 купити запчастини Famarol Z-511
8245-511-009-146 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-82005 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-82406 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-82406 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-82144 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-82030 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-82008 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-82005 купити запчастини Famarol Z-511

1 8245-511-000-204 2 Blacha oporowa COMB
4 8245-511-001-110 1 Kanal spaw. TUNNEL
5 8245-511-001-090 1 Prowadnica spaw. GUIDE SHEET
8 PN-M-82406 7 Śruba M8x20-8.8 Fe/Zn8c SAUCER HEAD SCREW M8x20-8.8
9 8245-511-000-033 4 Śruba podsadzana M8x20 SAUCER HEAD SCREW M8x20
11 PN-M-82105 3 Śruba M8x25-8.8-B FeZn8c HEX. HEAD SCREW M8x25-8.8
13 PN-M-82144 8 Nakrętka M8-8-B Fe/Zn8c HEX. NUT M8-8-B
14 PN-M-82175 10 Nakrętka samozab.M8-8 Fe/Zn8c LOCK NUT M8-8
18 8245-511-001-075 9 Podkładka 8,4x25x3,0 WASHER 8,4x25x3,0
20 PN-M-82008 8 Podkładka spręż. 8,2 Fe/Zn9 SPRING WASHER 8,2
21 8245-511-001-034 1 Płytka oporowa THRUST PLATE
22 8245-511-001-047 1 Podkładka I SHIM
22.1 8245-511-001-050 1 Podkładka I SHIM
23 DIN7991 2 Śruba M8x30 COUNTERSUNK SCREW M8x30
24 8245-511-001-006 1 Kanał prasujący kpl. PRESS CHANNEL
25 8245-511-001-021 2 Podkładka WASHER
26 8245-511-001-151 2 Pokrętło kpl. SPINDLE
27     8245-511-001-088     1     Nośnica spaw. I     RAIL 
28     8245-511-001-136     2     Nakrętka sprężyny     SPINDLE NUT 
29     8245-511-001-019     4     Śruba M12     SAUCER HEAD SCREW M12 
30     PN-M-82175     2     Nakrętka sam. M12-8-B Fe/Zn8c     LOCK NUT M12-8 
31     8245-511-001-123     2     Sprężyna kpl.     TENSION SPRING 
32     8245-511-001-108     1     Nośnica spaw. II     PULL RAIL 
33     5511/001-00-008     1     Podkładka III     SUPPORT PLATE 
34     8245-511-001-149     2     Sprężyna naciągowa     TENSION SPRING 
35 PN-M-82105 2 Śruba M8x20-8.8-B FeZn8c HEX. HEAD SCREW M8x20-8.8
40 5511/001-02-900 1 Wspornik trójkąta kpl. SUPPORT
41 PN-M-82105 1 Śruba M6x20-8.8-B FeZn8c HEX. HEAD SCREW M6x20-8.8
42 PN-M-82008 1 Podkładka spręż. 6,4 Fe/Zn9 SPRING WASHER 6,4
43 PN-M-82144 1 Nakrętka M6-8-B Fe/Zn8c HEX. NUT M6-8-B
45 PN-M-82175 4 Nakrętka sam. R M8-8-B Fe/Zn8c LOCK NUT R M8-8
46 PN-M-82030 4 Podkładka 8.5 Fe/Zn9 WASHER 8.5
47 5511/101-04-000 2 Pokrętło kpl. SPINDLE

Характеристики
Основні атрибути
ВиробникFamarol
Країна виробникПольща
Інформація для замовлення
  • Ціна: 400 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner