Кошик
11 відгуків
+380677771715
+380 (66) 575-54-79
+380 (96) 933-24-61
+380 (99) 246-12-25

Відбійник упор шнека на прес-підбирач Famarol Z-511 8245-511-003-255 5511/003-04-000 551100304000 8245511003255 5511/00325

  • В наявності
  • Код: 8245-511-003-255

350 грн

+380 (66) 575-54-79
Іван
  • +380 (96) 933-24-61
    Іван mik6881@gmail.com
  • +380 (99) 246-12-25
    Иван
  • +380 (67) 777-17-15
    Иван agrasektor@gmail.com
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Відбійник упор шнека на прес-підбирач Famarol Z-511 8245-511-003-255 5511/003-04-000 551100304000 8245511003255 5511/00325
Відбійник упор шнека на прес-підбирач Famarol Z-511 8245-511-003-255 5511/003-04-000 551100304000 8245511003255 5511/00325В наявності
350 грн
+380 (66) 575-54-79
Іван
  • +380 (96) 933-24-61
    Іван mik6881@gmail.com
  • +380 (99) 246-12-25
    Иван
  • +380 (67) 777-17-15
    Иван agrasektor@gmail.com
Купити

Опис

Відбійник упор шнека на прес-підбирач Famarol Z-511 8245-511-003-255 5511/003-04-000 551100304000 8245511003255 5511/00325 5511/00325 5511/00-325

Перейти на сайт компанії Агро-Сектор

Пропонуємо широкий асортимент запчастин на прес підбирачі зі складу за низькими цінами, для безперебійної роботи в сезон.Здійснюється відправлення у день замовлення по всій території України. Запчастини до прес-підбирачів; Sipma, FORTSCHRITT K 454, Claas, ПТ-165, Deutz-Fahr, Famarol Z-511, John Deere, Welger, Tukan 1600, Rivierre Casalis та ін.
Предоставляим послугу з ремонту та налаштування прес-підбирачів Sipma, Famarol, New Holland, John Deere, Claas Markant, Fortschritt, Claas Dominant, Rivierre-Casalis, Deutz-Far, Welger, Tukan 1600, Claas Guadrant, ППТ-1270 Tukan Max, Krone, Fortschritt та ін.
8245-511-007-7B70:B1079 в'язальний стіл Famarol Z-511
8245-511-007-014 ролик гумовий Famarol Z-511
8245-511-007-465 палець Famarol Z-511
8245-511-007-055 втулка Famarol Z-511
8245-511-007-363 всяльний стіл Famarol Z-511
8245-511-007-628 палець штопорний Famarol Z-511
PN-M-83406 купити запчастини Фамарол Z-511
PN-M-82105 купити запчастини Фамарол Z-511
PN-M-82101 болт Фамарол Z-511
PN-M-82175 купити запчастини Фамарол Z-511
PN-M-82175 купити запчастини Фамарол Z-511
PN-M-86002 купити запчастини Фамарол Z-511
PN-M-82005 купити запчастини Фамарол Z-511
8245-511-007-478 пружина упору Фамарол Z-511
8245-511-007-437 шплінт запчастини Фамарол Z-511
8245-511-007-027 упор тюка Фамарол Z-511
8245-511-007-083 наконечник тяги Фамарол Z-511
8245-511-007-103 тяга притисків нитки Фамарол Z-511
PN-M-82001 купити запчастини Фамарол Z-511
8245-511-007-287 вал притисків нитки Фамарол Z-511
PN-M-82144 купити запчастини Famarol Z-511
8245-511-007-096 пружина валу притиску Famarol Z-511
PN-M-82105 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-82001 купити запчастини Famarol Z-511
8245-511-007-274 втулка 17x28x1,0 Famarol Z-511
8245-511-008-158 втулка тефлонова Famarol Z-511
PN-M-85023 купити запчастини Famarol Z-511
8245-511-005-094 втулка 11x30x5 запчастини Famarol Z-511
PN-M-82406 купити запчастини Famarol Z-511
8245-511-007-350 притиск запчастини Famarol Z-511
8245-511-007-122 купити запчастини Famarol Z-511
8245-511-007-144 втулка 11x70x5,0 Famarol Z-511
8245-511-007-030 купити запчастини Famarol Z-511
8245-511-007-310 томозная накладка Famarol Z-511
8245-511-007-290 томозной диск Famarol Z-511
8245-511-007-322 томозной диск Famarol Z-511
8245-511-007-157 вал в'язального апарата Famarol Z-511
8245-511-007-376 втулка тефлонова Famarol Z-511
8245-511-007-160 шайба Famarol Z-511
8245-511-007-205 купити запчастини Famarol Z-511
8245-511-007-440 маточина в'язального валу Famarol Z-511
8245-511-007-218 купити запчастини Famarol Z-511
8245-511-007-411 втулка маточини Famarol Z-511
8245-511-007-348 гальмівний диск в'язального столу Famarol Z-511
8245-511-007-391 маточина в'язального валу ліва Famarol Z-511
PN-M-82016 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-85111 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-82302 купити запчастини Famarol Z-511
8245-511-007-980 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-82101 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-82144 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-85005 шпонка валу запчастини Famarol Z-511
PN-M-85005 шпонка A10x8x40 Famarol Z-511
PN-M-82976 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-86478 гайка M30x1,5 Famarol Z-511
PN-M-86002 купити запчастини Famarol Z-511
8245-511-007-246 купити запчастини Famarol Z-511
8245-511-007-233 шайба регулювальна 35x45x0,3
8245-511-007-220 шайба регулювальна 35x45x1,0
8245-511-007-259 шайба регулювальна 35x45x2,5
8245-511-007-116 пружина Famarol Z-511
PN-M-82005 купити запчастини Famarol Z-511
8245-511-007-409 маточина права Famarol Z-511
8245-511-007-389 маточина права Famarol Z-511
8245-511-007-307 гальма валу Famarol Z-511
8245-511-007-335 гальма валу Famarol Z-511
PN-M-82148 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-82001 купити запчастини Famarol Z-511

1 8245-511-003-270 1 Przelotka porcelanowa PORCELAIN RING
2 8245-511-003-283 1 Jarzmo SCREW
3 8245-511-003-036 1 Osłona łańcucha CHAIN GUARD
4 8245-511-003-268 1 Uchwyt SUPPORT
5 8245-511-003-023 1 Trzymak SUPPORT
6 8245-511-003-138 1 Panewka BEARING BUSH
7 8245-511-003-255 1 Zderzak RUBBER BLOCK
8 8245-511-003-207 1 Blacha naciskająca THRUST SHEET
10 8245-511-003-227 1 Napinacz sznurka spaw. TWINE TENSIONER
11 5511/103-00-100
8245-511-003-125 1 Stół spawany CHAMBER
5511/103-00-100 Stół spawany CHAMBER
14 PN-M-82439 1 Nakrętka skrzydełkowa M6 Fe/Zn8c WINGED NUT M6
15 PN-M-82406 4 Śruba M8x20 5.8-B-Fe/Zn8c TRUSS-HEAD SCREW M8x20 5.8
16 PN-M-82406 2 Śruba M8x25 5.8-B-Fe/Zn8c TRUSS-HEAD SCREW M8x25 5.8
17 PN-M-82105 1 Śruba M6x55-8.8-B-Fe/Zn8c HEX. HEAD SCREW M6x55-8.8
18 PN-M-82105 2 Śruba M6x12 8.8-B-Fe/Zn8c HEX. HEAD SCREW M6x12 8.8
19 PN-M-82105 7 Śruba M6x16 8.8-B-Fe/Zn8c HEX. HEAD SCREW M6x16 8.8
20 PN-M-82105 3 Śruba M8x20 8.8-B-Fe/Zn8c HEX. HEAD SCREW M8x20 8.8
21 PN-M-82144 8 Nakrętka M6-8-Fe/Zn8c HEX.NUT M6-8
22 PN-M-82175 8 Nakrętka samozab. M6-8-Fe/Zn8c LOCK NUT M6-8
23 PN-M-82175 8 Nakrętka samozab. M8-8-Fe/Zn8c LOCK NUT M8-8
24 PN-M-86003 1 Smarowniczka St M8x1 /45 GREASE NIPPLE St M8x1 /45
26 PN-M-82005 5 Podkładka 6,4 Fe/Zn9 WASHER/DISC/PLATE 6,4
27 8245-511-001-075 1 Podkładka 8,4x25x3,0 WASHER 8,4x25x3,0
29 PN-M-82005 9 Podkładka 8,4 Fe/Zn9 WASHER 8,4
30 8245-511-003-214 1 Sprężyna COMPRESSION SPRING
31 PN-M-82008 8 Podkładka spr. 6,2 Fe/Zn9 SPRING WASHER 6,2
32 8245-511-003-064 1 Blacha SHEET 1
33 PN-M-82008 2 Podkładka sprężysta 8.2 Fe/Zn9 SPRING WASHER 8.2
34 PN-M-82144 2 Nakrętka M8-8-B-Fe/Zn8c HEX. NUT M8-8
35 8245-511-003-309 8 Podkładka 6,4x18x2,0 WASHER 6,4x18x2,0
36 PN-M-82406 4 Śruba M8x16 5.8-B-Fe/Zn8c TRUSS-HEAD SCREW M8x16 5.8
37 PN-M-82105 1 Śruba M6x20 8.8-B-Fe/Zn8c HEX. HEAD SCREW M6x20 8.8
38 2 Klin Taper key
39 2 Uchwyt klina Grip taper key
40 PN-M-82006 8 Podkładka 10,5 Fe/Zn 8c WASHER 8,4
41 PN-M-82175 8 Nakrętka samozab M8-8-B Fe/Zn 8c LOCK NUT M8-8
42 PN-M-82406 8 Sruba M8x25-5,8 Fe/Zn 8c TRUSS-HEAD SCREW M8x25 5.8
43 5511/103-06-000 1 Pokrywka łożyskowa
44 PN-M-82175 5 Nakrętka samozab M10-8-B Fe/Zn 8c LOCK NUT M10-8
45 5595/008-00-010 5 Śruba specjalna
 

Характеристики

Основні
Виробник Famarol
Країна виробникПольща

Інформація для замовлення

  • Ціна: 350 грн

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner