Кошик
11 відгуків
+380677771715
+380 (66) 575-54-79
+380 (96) 933-24-61
+380 (99) 246-12-25

Колесо опорне підбирача на прес-підбирач Famarol Z-511 8245-511-000-586

  • Закінчується
  • Код: 8245-511-000-586

1 555 грн

+380 (66) 575-54-79
Іван
  • +380 (96) 933-24-61
    Іван mik6881@gmail.com
  • +380 (99) 246-12-25
    Иван
  • +380 (67) 777-17-15
    Иван agrasektor@gmail.com
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колесо опорне підбирача на прес-підбирач Famarol Z-511 8245-511-000-586
Колесо опорне підбирача на прес-підбирач Famarol Z-511 8245-511-000-586Закінчується
1 555 грн
+380 (66) 575-54-79
Іван
  • +380 (96) 933-24-61
    Іван mik6881@gmail.com
  • +380 (99) 246-12-25
    Иван
  • +380 (67) 777-17-15
    Иван agrasektor@gmail.com
Купити

Опис

Колесо опорне підбирача на прес-підбирач Famarol Z-511 8245-511-000-586

Перейти на сайт компанії Агро-Сектор

Виробляємо ремонт і настройку прес-підбирачів; Sipma, Fortschritt K-454, Claas, Deutz-Fahr, Famarol Z-511, John Deere, ПТ-165, Tukan 1600, та ін. Є можливість виїзду до місця знаходження обслуговування техніки на автомобілі, укомплектованому інструментом і витратними матеріалами для проведення робіт. Будемо раді Вашому дзвінку.

Пропонуємо запчастини до прес подборщикам: Sipma, FORTSCHRITT K 454, ПТ-165, Claas, Deutz-Fahr, Famarol Z-511, John Deere, Welger Tukan 1600, Rivierre Casalis та ін.

8245-511-012-354 боковина підбирача Famarol Z-511
8245-511-012-313 купити запчастини Famarol Z-511
8245-511-012-341 скат підбирача, чистик підбирача Famarol Z-511
8245-511-012-046 купити запчастини Famarol Z-511
8245-511-012-456 боковина підбирача Famarol Z-511
8245-511-012-443 боковина підбирача Famarol Z-511
PN-M-82101 болт Famarol Z-511
PN-M-82105 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-82105 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-82175 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-82175 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-82005 купити запчастини Famarol Z-511
8245-511-012-395 рама підбирача Famarol Z-511
PN-M-82105 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-82008 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-82005 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-82175 купити запчастини Famarol Z-511
8245-511-012-278 втулка підбирача Famarol Z-511
8245-511-012-370 пружина підбирача Famarol Z-511
PN-M-85111 купити запчастини Famarol Z-511
8245-511-012-300 вал підбирача Famarol Z-511
8245-511-012-367 тримач пружин підбирача Famarol Z-511
8245-511-012-469 бігова доріжка підбирача Famarol Z-511
8245-511-012-018 втулка розпорная Famarol Z-511
8245-511-012-402 кронштейн Famarol Z-511
8245-511-012-033 корпус підшипника Famarol Z-511
8245-511-012-020 купити запчастини Famarol Z-511
8245-511-012-428 ролик біговій підбирача Famarol Z-511
8245-511-012-382 хрестовина підбирача (павук) Famarol Z-511
PN-M-85111 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-86100 підшипник 6206 2RS Famarol Z-511
PN-M-82316 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-82105 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-82175 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-85023 трупчастый штифт 5x40 Famarol Z-511
PN-M-85023 трупчастый штифт 8x40 Famarol Z-511
PN-M-85005 купити запчастини Famarol Z-511
8245-511-008-104 шайба регулювальна 12,5x17x1 Famarol Z-511
8245-036-030-170 купити запчастини Famarol Z-511
8245-511-012-326 шайба 30x42x1 Famarol Z-511
8245-511-012-415 палець Famarol Z-511
8255-413-440-576 втулка Famarol Z-511
8245-511-003-296 купити запчастини Famarol Z-511
8245-511-012-339 шайба регулювальна 26x40x2 Famarol Z-511
8245-511-012-293 шайба регулювальна 30x42x2.5 Famarol Z-511
8245-511-012-061 ролик Famarol Z-511
8245-511-012-110 гребінка для соломи Famarol Z-511
8245-511-012-122 фіксатор Famarol Z-511
PN-M-82001 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-82001 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-82105 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-82005 шайба Famarol Z-511
8245-511-012-074 пружина Famarol Z-511
8245-511-012-484 купити запчастини Famarol Z-511
8245-511-000-599 колесо підбирача в зборі Famarol Z-511
8245-511-000-606 кронштейн колеса підбирача Famarol Z-511
8245-511-000-586 колесо підбирача 280x90 Famarol Z-511
PN-M-82105 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-82008 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-85023 палець 5x36 Famarol Z-511
PN-M-82004 купити запчастини Famarol Z-511

1 8245-511-012-354 1 Ściana boczna pr.spaw SIDE WALL
2 8245-511-012-313 4 Rura TUBE
3 8245-511-012-341 21 Blacha ślizgowa wewn SLIDING SHEET
4 8245-511-012-046 2 Płytka CLIP
5 8245-511-012-456 1 Dzwigar lewy spaw SUPPORT
6 8245-511-012-443 1 Ściana boczna lewa kpl SIDE MEMBER
7 PN-M-82101 2 Śruba M10x70-10.9-B-Fe/Zn8c HEX. HEAD SCREW M10x70-10.9
8 0627 3854 92 Śruba M6x10-8.8-B-Fe/Zn8c HEX. HEAD SCREW M6x10-8.8
9 PN-M-82105 4 Śruba M10x40-8.8-B-Fe/Zn8c HEX. HEAD SCREW M10x40-8.8
10
11 PN-M-82175 4 Nakrętka sam. M10-8-B-Fe/Zn8c LOCK NUT M10-8
12
13 5511/112-07-000 1 Rama spawana FRAME
14 PN-M-82105 6 Śruba M8x30-8.8-B-Fe/Zn8c HEX. HEAD SCREW M8x30-8.8
15 PN-M-82008 2 Podkładka sprężysta 8.2 Fe/Zn9 SPRING WASHER 8.2
16 PN-M-82005 2 Podkładka 8,4 Fe/Zn9 WASHER 8,4
17 PN-M-82175 3 Nakrętka sam. M10-10-B-Fe/Zn8c LOCK NUT M10-10
18 8245-511-012-278 4 Tulejka BUSH
19 8245-511-012-370 44 Palec sprężysty podwójny PU TINE
20 PN-M-85111 4 Pierścień spr. Z12 CIRCLIP Z12
21 8245-511-012-300 1 Wałek SHAFT
22 8245-511-012-367 4 Kątownik palców spaw. FIXING ANGLE
23 8245-511-012-469 1 Tarcza krzywkowa CAM PLATE
24 8245-511-012-018 2 Tulejka dystansowa SPACER
25 5511/012-08-100 1 Oś bieżni kpl PIN
26 8245-511-012-033 3 Obudowa łożyska wewn. TERMINAL RING
27 8245-511-012-020 1 Obudowa łożyska zewn. TERMINAL RING
28 8245-511-012-428 4 Łożysko specjalne ROLLER
29 8245-511-012-382 2 Gwiazda spaw. SUPPORT
30 PN-M-85111 1 Pierścień spr Z30 CIRCLIP Z30
31 PN-M-86100 2 Łożysko 6206 2RS GR. BALL BEARING 6206 2RS
32 PN-M-82316 2 Wkręt dociskowy M10x16 THREADED PIN M10x16
33 PN-M-82105 50 Śruba M8x25-8.8-B Fe/Zn8c HEX. HEAD SCREW M8x25-8.8
34 PN-M-82175 54 Nakrętka sam. M8-8-B-Fe/Zn8c LOCK NUT M8-8
36 PN-M-85023 4 Kołek spr. 8x40 Fe/Zn8c DOWEL PIN 8x40
37 PN-M-85005 3 Wpust pryzm. A8x7x36 KEY A8x7x36
38 8245-511-008-104 4 Podkładka 12,5x17x1 SPACER 12,5x17x1
39 8245-036-030-170 44 Podkładka WASHER
40 8245-511-012-326 1 Podkładka 30x42x1 SPACER 30x42x1
42 8255-413-440-576 4 Tulejka BUSH
43 8245-511-003-296 3 Pierścień 9x18x2 SPACER 9x18x2
44 8245-511-012-339 8 Podkładka 26x40x2.5 SPACER 26x40x2
45 8245-511-012-293 1 Podkładka 30x42x2.5 SPACER 30x42x2.5
46 8245-511-012-061 1 Rolka ROLLER
47 8245-511-012-110 1 Grabie wciągające RAKE
48 8245-511-012-122 1 Zatyczka spaw. CATCH
49 PN-M-82001 1 Zawleczka S-Zn 3.2x16 SPLIT PIN S-Zn 3.2x16
50 PN-M-82001 3 Zawleczka S-Zn 6,3x45 SPLIT PIN S-Zn 6,3x45
51 PN-M-82105 1 Śruba M10x35-10.9-B-Fe/Zn8c HEX. HEAD SCREW M10x35-10.9
52 PN-M-82005 1 Podkładka 10.5 Fe/Zn9 WASHER 10.5
53 8245-511-012-074 1 Sprężyna naciskowa COMPRESSION-SPRING
54 8245-511-012-484 1 Podkładka 10.5x40x3 WASHER 10.5x40x3
55 8245-511-000-599 1 Koło blaszane kpl. WHEEL
56 8245-511-000-606 1 Ramię koła blaszanego WHEEL ARM
57 8245-511-000-586 1 Koło blaszane 280x90 WHEEL 280x90
58 PN-M-82105 2 Śruba M12x45-8.8-B Fe/Zn8c HEX. HEAD SCREW M12x45-8.8
59 PN-M-82008 2 Podkładka spr. 12,2 Fe/Zn9 SPRING WASHER 12,2
60 PN-M-85023 1 Kołek sprężysty 5x36 Fe/Zn9 DOWEL PIN 5x36
61 PN-M-82004 1 Podkładka 30 Fe/Zn9 WASHER 30

Характеристики

Основні
Виробник Famarol
Країна виробникПольща

Інформація для замовлення

  • Ціна: 1 555 грн

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner