Кошик
11 відгуків
+380677771715
+380 (66) 575-54-79
+380 (96) 933-24-61
+380 (99) 246-12-25

Корпус запобіжної муфти підбирача з храповим виступом на прес-підбирач Famarol Z-511 8245-511-012-25

  • В наявності
  • Код: 8245-511-012-252

1 400 грн

+380 (66) 575-54-79
Іван
  • +380 (96) 933-24-61
    Іван mik6881@gmail.com
  • +380 (99) 246-12-25
    Иван
  • +380 (67) 777-17-15
    Иван agrasektor@gmail.com
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Корпус запобіжної муфти підбирача з храповим виступом на прес-підбирач Famarol Z-511 8245-511-012-25
Корпус запобіжної муфти підбирача з храповим виступом на прес-підбирач Famarol Z-511 8245-511-012-25В наявності
1 400 грн
+380 (66) 575-54-79
Іван
  • +380 (96) 933-24-61
    Іван mik6881@gmail.com
  • +380 (99) 246-12-25
    Иван
  • +380 (67) 777-17-15
    Иван agrasektor@gmail.com
Купити

Опис

Корпус запобіжної муфти підбирача з храповим виступом на прес-підбирач Famarol Z-511 8245-511-012-252

Перейти на сайт компанії Агро-Сектор

Пропонуємо широкий асортимент запчастин на прес підбирачі зі складу за низькими цінами, для безперебійної роботи в сезон.Здійснюється відправлення у день замовлення по всій території України. Запчастини до прес-підбирачів; Sipma, FORTSCHRITT K 454, Claas, ПТ-165, Deutz-Fahr, Famarol Z-511, John Deere, Welger, Tukan 1600, Rivierre Casalis та ін.

Надаємо послуги по поточному та капітальному ремонту, обслуговування, налагодження та першого запуску прес-підбирачів таких як Fortschritt, ПТ-165,Claas, John Deere, Sipma, Famarol,Tukan 1600 (ППТ-041), Krone, New Holland, Rivierre-Casalis, Deutz-Fahr.

8245-511-012-135 палець тріскачки Фамарол Z-511
8245-511-012-237 вал привода підбирача Фамарол Z-511
8245-511-012-252 диск притискної Фамарол Z-511
8245-511-012-211 диск притискної Фамарол Z-511
8245-511-012-191 диск Фамарол Z-511
8245-511-012-176 втулка розпірна Фамарол Z-511
8245-511-012-059 захист валу Фамарол Z-511
8245-511-012-150 шайба регулювальна Фамарол Z-511
8245-511-012-240 втулка зірочки 75x80x30 Фамарол Z-511
8245-511-012-163 купити запчастини Фамарол Z-511
8245-511-012-224 кронштейн муфти Фамарол Z-511
8245-511-012-087 захист валу підбирача Фамарол Z-511
8245-511-012-265 зірочка привода підбирача Z=42 Фамарол Z-511
8245-511-012-180 фередо муфти Фамарол Z-511
PN-M-85111 штопорное кільце Фамарол Z-511
PN-M-85111 купити запчастини Фамарол Z-511
PN-M-85111 штопорное кільце W 47 Фамарол Z-511
PN-M-86100 підшипник 6005 2RS Фамарол Z-511
PN-M-82302 купити запчастини Фамарол Z-511
PN-M-82105 купити запчастини Фамарол Z-511
PN-M-82105 купити запчастини Фамарол Z-511
PN-M-82105 купити запчастини Фамарол Z-511
PN-M-82175 купити запчастини Фамарол Z-511
PN-M-82175 купити запчастини Фамарол Z-511
8245-511-012-209 шайба пружиная Фамарол Z-511
PN-M-82030 купити запчастини Фамарол Z-511
8245-511-012-504 шайба 25x35x2 Фамарол Z-511
PN-M-82005 купити запчастини Фамарол Z-511
8245-511-012-517 пружина пальця муфти Фамарол Z-511
PN-M-82175 купити запчастини Фамарол Z-511
8245-511-012-107 купити запчастини Фамарол Z-511
8245-511-012-090 купити запчастини Фамарол Z-511
8245-511-003-296 купити запчастини Фамарол Z-511

1 8245-511-012-135 2 PIN
2 8245-511-012-237 1 UNIV.PROP SHAFT
3 8245-511-012-252 1 HOUSING
4 8245-511-012-211 1 THRUST PLATE
5 8245-511-012-191 1 THRUST RING
6 8245-511-012-176 1 SPACER
7 8245-511-012-059 1 GUARD
8 8245-511-012-150 1 WASHER
9 8245-511-012-240 1 BEARING BUSH 75x80x30
10 8245-511-012-163 1 LOCKING PLATE
11 8245-511-012-224 1 ARM
12 8245-511-012-087 1 GUARD
13 8245-511-012-265 1 SPROCKET Z=42
14 8245-511-012-180 2 CLUTCH LINING
15    PN-M-85111    1    CIRCLIP Z 75
16    PN-M-85111    1    CIRCLIP Z 25x2
17    PN-M-85111    1    CIRCLIP W 47
18    PN-M-86100    2    GR. BALL BEARING 6005 2RS
19    PN-M-82302    3    SCREW M8x30-8.8
20    PN-M-82105    4    HEX. HEAD SCREW M8x20-8.8
21    PN-M-82105    2    HEX. HEAD SCREW M6x16-8.8
22    PN-M-82105    4    HEX. HEAD SCREW M10x35-8.8
23    PN-M-82175    2    LOCK NUT M6-8
24    PN-M-82175    4    LOCK NUT M10-8
25    8245-511-012-209    1    CUP SPRING
26    PN-M-82030    4    WASHER 10.5
27    8245-511-012-504    1    SPACER 25x35x2
28 PN-M-82005 2 SPRING WASHER 6.6
29 8245-511-012-517 2 COMPRESSION SPRING
30 PN-M-82175 5 LOCK NUT M8-8
31 8245-511-012-107 1 SUPPORT
32 8245-511-012-090 1 SUPPORT
33 8245-511-003-296 3 WASHER 9x18x2

Характеристики

Основні
Виробник Famarol
Країна виробникПольща

Інформація для замовлення

  • Ціна: 1 400 грн

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner