Кошик
6 відгуків
+380677771715
+380 (66) 575-54-79
+380 (96) 933-24-61
+380 (99) 246-12-25

Зірочка приводу шнека прес-підбирача Famarol Z-511 8245-511-006-067

  • В наявності
  • Код: 8245-511-006-067

790 грн

+380 (66) 575-54-79
Іван
  • +380 (96) 933-24-61
    Іван mik6881@gmail.com
  • +380 (99) 246-12-25
    Иван
  • +380 (67) 777-17-15
    Иван agrasektor@gmail.com
Зірочка приводу шнека прес-підбирача Famarol Z-511 8245-511-006-067
Зірочка приводу шнека прес-підбирача Famarol Z-511 8245-511-006-067В наявності
790 грн
+380 (66) 575-54-79
Іван
  • +380 (96) 933-24-61
    Іван mik6881@gmail.com
  • +380 (99) 246-12-25
    Иван
  • +380 (67) 777-17-15
    Иван agrasektor@gmail.com
Купити

Опис

Ведена зірочка привода шнека прессподборщика Famarol Z-511 8245-511-006-067

Перейти на сайт компанії Агро-Сектор

ремонт в'язального столу прес підбирачі, ремонт в'язального апарата прес підбирачі, налагодження в'язальних апаратів прес підбирачі, ремонт sipma, ремонт claas markant, ремонт прес-підбирачів John Deere, ремонт прес-підбирачів FAMAROL Z-511, ремонт прес-підбирачів FORTSCHRITT

8245-511-006-026 захист валу шнека Famarol Z-511
8245-511-006-130 шнек подавач Famarol Z-511
8245-511-006-477 тримач шнека Famarol Z-511
8245-511-006-082 зірочка привода шнека Famarol Z-511
8245-511-006-067 зірочка шнека Famarol Z-511
8245-511-006-070 захист привода шнека Famarol Z-511
PN-M-82001 купити запчастини Famarol Z-511
8245-511-006-540 втулка Famarol Z-511
PN-M-85111 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-82101 болт M12x60 8.8 Famarol Z-511
PN-M-82105 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-82175 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-82175 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-82175 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-85005 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-84168 ланцюг приводу шнека 12B (68 ogniw) PS Famarol Z-511
PN-M-86002 тавотница Famarol Z-511
PN-M-82005 купити запчастини Famarol Z-511
8245-511-006-449 шайба 13x28x2,0 Famarol Z-511
PN-M-82030 шайба 6,5 Famarol Z-511
8245-511-012-326 шайба регулювальна 30x42x1.0 Famarol Z-511
8245-511-012-293 шайба регулювальна 30x42x2.5 Famarol Z-511
PN-M-82008 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-82008 купити запчастини Famarol Z-511
8245-511-006-102 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-82302 болт M12x45 Famarol Z-511
8245-511-006-095 тримач шнека в зборі Famarol Z-511
8245-511-006-115 натяжна зірочка шнека Famarol Z-511
8245-511-006-553 зірочка Z=11 Famarol Z-511
PN-M-86100 підшипник 6201 2RS-C3 Famarol Z-511
8245-511-006-013 втулка Famarol Z-511
8245-511-006-054 кронштейн Famarol Z-511
PN-M-82105 болт M8x20-8.8 Famarol Z-511
PN-M-82030 купити запчастини Famarol Z-511
8245-511-006-566 граблина подавателя Famarol Z-511
8245-511-006-579 втулка Famarol Z-511
8245-511-006-143 кронштейн з втулкамы Famarol Z-511
8245-511-006-184 втулка Famarol Z-511
8245-511-006-581 граблина подавателя Famarol Z-511
PN-M-82101 купити запчастини Famarol Z-511
8245-511-006-594 болт Famarol Z-511
PN-M-82175 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-85023 трупчастый штифт PIN 5x60 Famarol Z-511
PN-M-85023 трупчастый штифт PIN 8x60 Famarol Z-511
PN-M-86120 підшипник подавателя D205 Famarol Z-511
PN-M-86468 корпус підшипника P205 Famarol Z-511
8245-511-006-197 кронштейн Famarol Z-511
8245-511-006-410 кривий вал подавателя Famarol Z-511
8245-511-006-128 подавательный механізм Famarol Z-511
8245-511-006-169 купити запчастини Famarol Z-511
8245-511-006-601 втулка зрізаюча Famarol Z-511
8245-511-006-217 купити запчастини Famarol Z-511
8245-511-006-245 супорт Famarol Z-511
8245-511-006-171 кронштейн Famarol Z-511
PN-M-82005 купити запчастини Famarol Z-511
8245-511-006-258 шатун подавателя Famarol Z-511
8245-511-006-260 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-82001 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-82001 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-82101 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-82105 болт M10x65-8.8 Famarol Z-511
PN-M-82144 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-82153 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-83002 палець 16x55x47 Famarol Z-511
8245-511-006-627 палець штопорный 11x50x42 Famarol Z-511
PN-M-85023 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-85023 купити запчастини Famarol Z-511
DIN11023 палець Famarol Z-511
PN-M-82004 шайба 16 Famarol Z-511
8245-511-006-220 пружина Famarol Z-511
8245-511-004-037 пружина Famarol Z-511
8245-511-006-232 купити запчастини Famarol Z-511
8245-511-006-204 купити запчастини Famarol Z-511

2 8245-511-006-026 1 Osłona wału ANTI WRAPPING DEV.
3 8245-511-006-130 1 Ślimak spawany AUGER
4 8245-511-006-477 1 Ramię wygięte spaw. SWIVEL ARM
5 8245-511-006-082 1 Koło łańcuchowe spaw. CHAIN WHEEL
6 8245-511-006-067 1 Koło łańcuchowe spaw. SPROCKET
7 8245-511-006-070 1 Osłona kpl. GUARD
8 PN-M-82001 1 Zawleczka S-Zn 6,3x40 SPLIT PIN S-Zn 6,3x40
9 8245-511-006-540 1 Pokrywka 36 CAP
10 PN-M-85111 1 Pierścień osadczy Z30 CIRCLIP Z30
11 PN-M-82101 1 Śruba M12x60 8.8-B-Fe/Zn8c HEX.BOLT M12x60 8.8
12 PN-M-82105 3 Śruba M6x16 8.8-B-Fe/Zn8c HEX. HEAD SCREW M6x16 8.8
14 PN-M-82175 6 Nakrętka samozab. M8 8-B-Fe/Zn8c NUT M8 8
15 PN-M-82175 7 Nakrętka samozab. M12 8-B-Fe/Zn8c NUT M12 8
16 PN-M-82175 3 Nakrętka sam. M6 8-B-Fe/Zn8c LOCK NUT M6 8
17 PN-M-85005 2 Wpust pryzmatyczny B8x7x32 KEY B8x7x32
18 PN-M-84168 1 Łańcuch rolk. 12B (68 ogniw) PS CHAIN 12B (68 ogniw) PS
20 PN-M-86002 6 Smarowniczka St M8x1 GREASE NIPPLE St M8x1
21 PN-M-82005 2 Podkładka okr. 8,4 Fe/Zn5 WASHER 8,4
22 8245-511-006-449 3 Podkładka 13x28x2,0 WASHER 13x28x2,0
23 PN-M-82030 6 Podkładka 6,5 Fe/Zn5 WASHER 6,5
25 8245-511-012-326 1 Podkładka 30x42x1.0 SPACER 30x42x1.0
26 8245-511-012-293 7 Podkładka 30x42x2.5 SPACER 30x42x2.5
27 PN-M-82008 10 Podkładka spręż. Z 8,2 Fe/Zn9 SPRING WASHER Z 8,2
28 PN-M-82008 1 Podkładka spręż. Z 12,2 Fe/Zn9 SPRING WASHER Z 12,2
29 8245-511-006-102 4 Panewka ADJUSTING RING
30 PN-M-82302 1 Śruba M12x45 Fe/Zn8c HEX. HEAD SCREW M12x45
31 8245-511-006-095 1 Ramię wygięte kpl. ARM
32 8245-511-006-115 1 Koło łańcuchowe kpl. CHAIN WHEEL
33 8245-511-006-553 1 Koło łańcuchowe Z=11 CHAIN WHEEL Z=11
34 PN-M-86100 1 Łożysko 6201 2RS-C3 BEARING 6201 2RS-C3
35 8245-511-006-013 1 Tulejka BUSH
36 8245-511-006-054 1 Łożyskowanie BEARING
37 PN-M-82105 7 Śruba M8x20-8.8-B-Fe/Zn8c HEX. HEAD SCREW M8x20-8.8
38 PN-M-82030 4 Podkładka 8.5 Fe/Zn9 WASHER 8.5
39 5511/106-02-002 1 Ząb podajnika AUGER TINE
40 PN-M-82153 2 Nakrętka M18x1.5 HEXNUT M18x1.5
41 8245-511-006-143 1 Łożyskowanie podajn. kpl. BEARING
42 8245-511-006-184 2 Panewka BEARING BUSH
43 PN-M-82005 1 Podkładka okr. 19 Fe/Zn5 WASHER 19
44 5511/106-02-001 2 Ząb podajnika AUGER TINE
45 PN-M-82101 1 Śruba M12x75-8.8-B Fe/Zn8c HEX. HEAD SCREW M12x75-8.8
46 8245-511-006-594 6 Śruba M12 specjalna VENT PLUG M12
47 PN-M-82175 1 Nakrętka sam. RM12-8-A-Fe/Zn8c LOCK NUT M12 8
48 PN-M-85023 1 Kółek sprężysty 5x60 Fe/Zn DOWEL PIN 5x60
49 PN-M-85023 1 Kółek sprężysty 8x60 Fe/Zn DOWEL PIN 8x60
50 PN-M-86120 1 Łożysko samonastawne D205 BEARING D205
51     PN-M-86468     2     Oprawa kołnierz. blasz. P205     BEARING FLANGE P205 
52     5511/106-03-100 8245-511-006-197     1     Łożyskowanie podajnika sp     BEARING 
53     8245-511-006-410     1     Ramię wykorb. kpl.     CRANKWEB 
54 
55     8245-511-006-128     1     Podajnik widłowy kpl.     FEEDING FORK 
56     8245-511-006-169     1     Opaska     CLAMPIG PECE 
57     5511/106-02-006 8245-511-006-601     1     Tulejka ścinająca Tulejka ścinająca długa     BUSH 
58     8245-511-006-217     1     Pręt łącznika     ROD 
59     8245-511-006-245     1     Trzymak spaw.     SUPPORT 
60 5511/106-02-100 8245-511-006-171 1 Zastrzał kierujący spaw. ROD
61 PN-M-82005 1 Podkładka 25 Fe/Zn5 WASHER 25
62 8245-511-006-258 1 Piasta spaw. HUB
63 8245-511-006-260 1 Sworzeń zabezpieczenia SAFETY PIN
64 PN-M-82001 1 Zawleczka S-Zn 4x25 SPLIT PIN S-Zn 4x25
65 PN-M-82001 1 Zawleczka S-Zn 5x50 SPLIT PIN S-Zn 5x50
66 PN-M-82101 1 Śruba M8x50-8.8-B-Fe/Zn8c HEX. HEAD SCREW M8x50-8.8
67 PN-M-82105 1 Śruba M10x85-8.8-Fe/Zn8c HEX.BOLT M10x65-8.8
68     PN-M-82144     1     Nakrętka M10-8-B Fe/Zn8c     HEX. NUT M10-8 
69     PN-M-82153     1     Nakrętka M24x2-6-A Fe/Zn8c     HEXNUT M24x2-6 
70     PN-M-83002     1     Sworzeń 16x55x49-Fe/Zn5     PIN 16x55x47 
71     8245-511-006-627     1     Sworzeń 18h11x50x42     PIN 18h11x50x42 
72     PN-M-85023     2     Kołek sprężysty 5x45     DOWEL PIN 5x45 
73     PN-M-85023     2     Kołek sprężysty 8x45     DOWEL PIN 8x45 
74     DIN11023     1     Przetyczka 8     DOWEL PIN 8 
75     PN-M-82004     1     Podkładka 16 Fe/Zn5     WASHER 16 
76 8245-511-006-220 1 Sprężyna COMPRESSION SPRING
77 8245-511-004-037 1 Sprężyna DRAW SPRING
78 8245-511-006-232 1 Pierścień RING
79 8245-511-006-204 1 Łącznik kpl. CONNECTOR

Характеристики

Основні
Виробник  Famarol
Країна виробникПольща

Інформація для замовлення

  • Ціна: 790 грн

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner