Кошик
6 відгуків
+380677771715
+380 (66) 575-54-79
+380 (96) 933-24-61
+380 (99) 246-12-25

Втулка з лиской пластикова валу прижимів шпагату та зірочки прес-підбирача Famarol Z-511 8245-511-008-158

  • В наявності
  • Код: 8245-511-008-158

66 грн

+380 (66) 575-54-79
Іван
  • +380 (96) 933-24-61
    Іван mik6881@gmail.com
  • +380 (99) 246-12-25
    Иван
  • +380 (67) 777-17-15
    Иван agrasektor@gmail.com
Втулка з лиской пластикова валу прижимів шпагату та зірочки прес-підбирача Famarol Z-511 8245-511-008-158
Втулка з лиской пластикова валу прижимів шпагату та зірочки прес-підбирача Famarol Z-511 8245-511-008-158В наявності
66 грн
+380 (66) 575-54-79
Іван
  • +380 (96) 933-24-61
    Іван mik6881@gmail.com
  • +380 (99) 246-12-25
    Иван
  • +380 (67) 777-17-15
    Иван agrasektor@gmail.com
Купити

Опис

Втулка з лыской пластикова валу притисків шпагату прессподборщика Famarol Z-511 8245-511-008-158

Втулка зі зрізом механізму мірки тюка 34042/5511/00815

Перейти на сайт компанії Агро-Сектор

Пропонуємо широкий асортимент запчастин на прес підбирачі зі складу за низькими цінами, для безперебійної роботи в сезон.Здійснюється відправлення у день замовлення по всій території України. Запчастини до прес-підбирачів; Sipma, FORTSCHRITT K 454, Claas, ПТ-165, Deutz-Fahr, Famarol Z-511, John Deere, Welger, Tukan 1600, Rivierre Casalis та ін.
ремонт в'язального столу прес підбирачі, ремонт в'язального апарата прес підбирачі, налагодження в'язальних апаратів прес підбирачі, ремонт sipma, ремонт claas markant, ремонт прес-підбирачів John Deere, ремонт прес-підбирачів FAMAROL Z-511, ремонт прес-підбирачів FORTSCHRITT,
8245-511-007-7B70:B1079 в'язальний стіл Famarol Z-511
8245-511-007-014 ролик гумовий Famarol Z-511
8245-511-007-465 палець Famarol Z-511
8245-511-007-055 втулка Famarol Z-511
8245-511-007-363 всяльний стіл Famarol Z-511
8245-511-007-628 палець штопорний Famarol Z-511
PN-M-83406 купити запчастини Фамарол Z-511
PN-M-82105 купити запчастини Фамарол Z-511
PN-M-82101 болт Фамарол Z-511
PN-M-82175 купити запчастини Фамарол Z-511
PN-M-82175 купити запчастини Фамарол Z-511
PN-M-86002 купити запчастини Фамарол Z-511
PN-M-82005 купити запчастини Фамарол Z-511
8245-511-007-478 пружина упору Фамарол Z-511
8245-511-007-437 шплінт запчастини Фамарол Z-511
8245-511-007-027 упор тюка Фамарол Z-511
8245-511-007-083 наконечник тяги Фамарол Z-511
8245-511-007-103 тяга притисків нитки Фамарол Z-511
PN-M-82001 купити запчастини Фамарол Z-511
8245-511-007-287 вал притисків нитки Фамарол Z-511
PN-M-82144 купити запчастини Famarol Z-511
8245-511-007-096 пружина валу притиску Famarol Z-511
PN-M-82105 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-82001 купити запчастини Famarol Z-511
8245-511-007-274 втулка 17x28x1,0 Famarol Z-511
8245-511-008-158 втулка тефлонова Famarol Z-511
PN-M-85023 купити запчастини Famarol Z-511
8245-511-005-094 втулка 11x30x5 запчастини Famarol Z-511
PN-M-82406 купити запчастини Famarol Z-511
8245-511-007-350 притиск запчастини Famarol Z-511
8245-511-007-122 купити запчастини Famarol Z-511
8245-511-007-144 втулка 11x70x5,0 Famarol Z-511
8245-511-007-030 купити запчастини Famarol Z-511
8245-511-007-310 томозная накладка Famarol Z-511
8245-511-007-290 томозной диск Famarol Z-511
8245-511-007-322 томозной диск Famarol Z-511
8245-511-007-157 вал в'язального апарата Famarol Z-511
8245-511-007-376 втулка тефлонова Famarol Z-511
8245-511-007-160 шайба Famarol Z-511
8245-511-007-205 купити запчастини Famarol Z-511
8245-511-007-440 маточина в'язального валу Famarol Z-511
8245-511-007-218 купити запчастини Famarol Z-511
8245-511-007-411 втулка маточини Famarol Z-511
8245-511-007-348 гальмівний диск в'язального столу Famarol Z-511
8245-511-007-391 маточина в'язального валу ліва Famarol Z-511
PN-M-82016 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-85111 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-82302 купити запчастини Famarol Z-511
8245-511-007-980 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-82101 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-82144 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-85005 шпонка валу запчастини Famarol Z-511
PN-M-85005 шпонка A10x8x40 Famarol Z-511
PN-M-82976 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-86478 гайка M30x1,5 Famarol Z-511
PN-M-86002 купити запчастини Famarol Z-511
8245-511-007-246 купити запчастини Famarol Z-511
8245-511-007-233 шайба регулювальна 35x45x0,3
8245-511-007-220 шайба регулювальна 35x45x1,0
8245-511-007-259 шайба регулювальна 35x45x2,5
8245-511-007-116 пружина Famarol Z-511
PN-M-82005 купити запчастини Famarol Z-511
8245-511-007-409 маточина права Famarol Z-511
8245-511-007-389 маточина права Famarol Z-511
8245-511-007-307 гальма валу Famarol Z-511
8245-511-007-335 гальма валу Famarol Z-511
PN-M-82148 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-82001 купити запчастини Famarol Z-511

1 8245-511-007-799 1 Stół układu wiąz. I kpl. TABLE
2 8245-511-007-014 6 Rolka amortyzacyjna RUBBER ROLL
3 8245-511-007-465 3 Sworzeń PIN
4 8245-511-007-055 3 Tulejka dystansowa TUBE
6 8245-511-007-363 1 Stół wiążący spawany TABLE
7 8245-511-007-628 2 Przetyczka FIXING PIN
8 PN-M-82406 6 Śruba M10x25-8.8 Fe/Zn8c SAUCER HEAD SCREW M10x25-8.8
9 PN-M-82105 5 Śruba M8x25-8.8-B Fe/Zn8c HEX. HEAD SCREW M8x25-8.8
10 PN-M-82101 4 Śruba M10x40-8.8-B Fe/Zn8c HEX. HEAD SCREW M10x40-8.8
11 PN-M-82175 5 Nakrętka sam. R M8-8-B Fe/Zn LOCK NUT R M8-8
12 PN-M-82175 9 Nakrętka sam. R M10-8-B Fe/Zn LOCK NUT R M10-8
13 PN-M-86002 1 Smarowniczka M8x1 H GREASE NIPPLE M8x1 H
14 PN-M-82005 11 Podkładka 8.4 Fe/Zn9 WASHER 8.4
15 8245-511-007-478 3 Sprężyna skrętna TORSION SPRING
18 8245-511-007-437 3 Zawleczka SPRING CLIP
19 8245-511-007-027 3 Trzymak zwrotny LOCKER
20 8245-511-007-083 2 Łącznik śrubowy ADJUSTEMENT PIECE
21 8245-511-007-103 2 Łącznik PULL ROD
22 PN-M-82001 2 Zawleczka S-Zn 3,2x16 SPLIT PIN S-Zn 3,2x16
23 8245-511-007-287 1 Wał sterujący spaw. SHAFT
24 PN-M-82144 2 Nakrętka M10-8-B-Fe/Zn8c HEX. NUT M10-8
25 8245-511-007-096 1 Sprężyna naciągowa TENSION SPRING
26 PN-M-82105 1 Śruba M10x30-8.8-B Fe/Zn8c HEX. HEAD SCREW M10x30-8.8
27 PN-M-82001 2 Zawleczka S-Zn 4x25 SPLIT PIN S-Zn 4x25
28 8245-511-007-274 4 Podkładka 17x28x1,0 WASHER 17x28x1,0
29 8245-511-008-158 1 Tulejka łożyskowa BEARING BUSH
31 PN-M-85023 2 Kołek sprężysty 3x20 Fe/Zn9 DOWEL PIN 3x20
32 8245-511-005-094 1 Podkładka 11x30x5 WASHER 11x30x5
33 PN-M-82406 2 Śruba M8x20 5.8-B-Fe/Zn8c SCREW M8x20 5.8
34 8245-511-007-350 2 Zasuwa sznurka spaw LATCH
35 8245-511-007-122 2 Korek gwintowany THREADED PIECE
36 8245-511-007-144 1 Podkładka 11x70x5,0 WASHER 11x70x5,0
37 8245-511-007-030 1 Kątownik ANGLE
38 8245-511-007-310 2 Okładzina CLUTCH LINING
39 8245-511-007-290 1 Płytka hamulc.zewn.kpl. BRAKE PLATE
40 8245-511-007-322 1 Płytka hamulc.wewn.kpl. BRAKE PLATE
41 8245-511-007-157 1 Wał łączący SHAFT
42 8245-511-007-376 1 Tulejka łożyskowa GREASING TUBE
43 8245-511-007-160 1 Podkładka II WASHER
44 8245-511-007-205 1 Rurka smarownicza GREASING TUBE
45 8245-511-007-440 1 Piasta łożyska kpl. BINDING BEARING
46 8245-511-007-218 1 Pierścień RING
47 8245-511-007-411 2 Tulejka łożyskowa BEARING BUSH
48 8245-511-007-348 1 Tarcza hamulcowa spaw. DRUM BRAKE
49 8245-511-007-391 2 Obudowa łożyska kpl. FLANGED BEARING
50 PN-M-82016 1 Podkładka 30 Fe/Zn5 LOCKING PLATE 30
51 PN-M-85111 1 Pierścień osadczy spręż. Z35 CIRCLIP Z35
52 PN-M-82302 3 Śruba M8x20 5.8-B-Fe/Zn8c SOCKET H. CAP SCREW M8x20 5.8
53 8245-511-007-980 3 Śruba specjalna SOCKET H. CAP SCREW
54 PN-M-82101 2 Śruba M10x60-8.8-B Fe/Zn8c HEX. HEAD SCREW M10x60-8.8
55 PN-M-82144 3 Nakrętka M8-8-B Fe/Zn8c HEX. NUT M8-8
56 PN-M-85005 1 Wpust pryzmatyczny A10x8x32 FITTING KEY A10x8x32
57 PN-M-85005 2 Wpust pryzmatyczny A10x8x40 FITTING KEY A10x8x40
58 PN-M-82976 6 Nit 4x10 Ms B RIVET 4x10 Ms B
59 PN-M-86478 1 Nakrętka łożyskowa M30x1,5 GROOVED NUT M30x1,5
60 PN-M-86002 1 Smarowniczka M6x1 H GREASE NIPPLE M6x1 H
61 8245-511-007-246 4 Podkładka 35x45x0,1 SPACER 35x45x0,1
61.1 8245-511-007-233 2 Podkładka 35x45x0,3 SPACER 35x45x0,3
61.2 8245-511-007-220 9 Podkładka 35x45x1,0 SPACER 35x45x1,0
62 8245-511-007-259 4 Podkładka 35x45x2,5 WASHER 35x45x2,5
63 8245-511-007-116 2 Sprężyna COMPRESSION SPRING
64 PN-M-82005 2 Podkładka 10,5 Fe/Zn9 WASHER 10,5
65 8245-511-007-409 1 Piasta łożyska HUB
66 8245-511-007-389 1 Obudowa łożyska spawana FLANGED BEARING
67 8245-511-007-307 1 Płytka hamulcowa zewnętrzna BROKE PLATE - OUTSIDE
68 8245-511-007-335 1 Płytka hamulcowa wewnętrzna BROKE PLATE - INSIDE
69 PN-M-82148 2 Nakrętka koronk. M10-8.8-B Fe/Zn8c CASTELLATED NUT M10-8
70 PN-M-82001 2 Zawleczka S-Zn 2x32 SPLIT PIN S-Zn 2x32
71 5511/007-02-019 2 Podkładka 35x55x2.5 WASHER 35x55x2,5

1 8245-511-008-160 2 Krążek prowadzący WASHER
2 8245-511-008-173 1 Pierścień ząbkowany CLAMP
3 8245-511-007-671 1 Zapadka przełączaj. kpl. CATCH
4 8245-511-008-084 1 Zacisk CLAMP
7 8245-511-008-145 1 Dźwignia blokująca LOCKING BOLT
8 8245-511-007-684 1 Dźwignia przełączaj. spaw CONTROL LEVER
9 8245-511-007-717 1 Dźwignia zatrzym. kpl. LEVER
10 8245-511-008-117 1 Drążek sterown. spaw. SLOTTED ARM
11 8245-511-008-120 1 Śruba dociskowa spaw. THUMB SCREW
12 8245-511-108-183 1 Konsola spawana SUPPORT
13 8245-511-008-199 1 Gwiazda odmierz. spaw. SHAFT
14 PN-M-82001 1 Zawleczka S-Zn 3,2x16 SPLIT PIN S-Zn 3,2x16
16 PN-M-82406 2 Śruba M10x35-5.8 Fe/Zn8c SAUCER HEAD SCREW M10x35-5.8
17 PN-M-82175 2 Nakrętka sam. M10-8-B Fe/Zn8c HEX. NUT M10-8
18 PN-M-82144 2 Nakrętka M10-8-B Fe/Zn8c HEX.NUT M10-8
19 PN-M-82175 1 Nakrętka sam. R M12-8-B Fe/Zn8c LOCK NUT R M12-8
20 PN-M-85023 1 Kołek sprężysty 5x30 Fe/Zn9 DOWEL PIN 5x30
22 PN-M-82005 2 Podkładka 10,5 Fe/Zn9 WASHER 10,5
23 8245-511-006-449 1 Podkładka 13x28x2,0 WASHER 13x28x2,0
24 8245-511-007-274 3 Podkładka 17x28x1,0 WASHER 17x28x1,0
26 PN-M-82005 2 Podkładka 17 Fe/Zn9 WASHER 17
27 8245-511-007-745 2 Podkładka 20x28x1,0 WASHER 20x28x1,0
28 8245-511-007-570 1 Sprężyna SPRING
29 8245-511-007-096 1 Sprężyna naciągowa TENSION SPRING
30 8245-511-008-015 1 Płytka PLATE
31 8245-511-008-056 2 Rolka włączająca kpl. ROLLER
32 8245-511-008-069 2 Rolka włączająca ROLLER
33 8245-511-008-071 2 Tulejka 20x23x15 BEARING BUSH 20x23x15
34 8245-511-008-028 1 Oś rolki AXLE
35 8245-511-008-030 1 Tulejka dystansowa BUSH
36 8245-511-007-697 1 Sworzeń rolki PIN
37 8245-511-007-704 1 Dźwignia zatrzym. spaw. LOCKING ARM
38 8245-511-007-656 2 Tulejka 25x28x15 BEARING BUSH 25x28x15
39 8245-511-007-669 1 Zapadka przełączaj.spaw. CATCH
40 8245-036-010-120 2 Podkładka 25x35x1,0 WASHER 25x15x1,0
41 8245-511-008-132 1 Dźwignia sterująca spaw. CONTROL LEVER
42 8245-511-008-097 1 Sprężyna 2,5/26/21 SPRING 2,5/26/21
43 8245-511-008-104 3 Podkładka 12,5x17x1 WASHER 12,5x17x1
44 PN-M-85023 1 Kołek sprężysty 4x20 Fe/Zn9 DOWEL PIN 4x20
45 PN-M-85023 1 Kołek sprężysty 5x40 Fe/Zn9 DOWEL PIN 5x40
46 8245-511-007-042 2 Tulejka 20x23x20 BEARING BUSH 20x23x20
47 8245-511-007-643 1 Tarcza przełącz. spaw.II SHIELD DISK
48 8245-511-007-131 1 Koło zapadkowe RATCHET-WHEEL
49 8245-511-007-720 1 Koło sterujące Z=22 STEERING WHEEL Z=22
50 8245-511-007-630 1 Ząb zapadki spawany CATCH
51 8245-511-007-595 1 Sworzeń PIN
52 8245-511-007-602 1 Tulejka 20x23x25 BEARING BUSH 20x23x25
53 8245-511-007-992 1 Tulejka 50x55x40 BEARING BUSH 50x55x40
54 PN-M-85023 3 Kołek sprężysty 13x22 Fe/Zn9 DOWEL PIN 13x22
55 8245-511-007-980 3 Śruba specjalna SCREW
56 PN-M-82105 1 Śruba M8x30-8.8-B Fe/Zn8c HEX. HEAD SCREW M8x30-8.8
57 PN-M-82144 1 Nakrętka M8-8-B-Fe/Zn8c HEX.NUT M8-8
58 8245-511-007-570 1 Sprężyna SPRING
59 PN-M-86003 1 Smarowniczka M8x1/45 H GREASE NIPPLE M8x1/45 H
60 PN-M-85023 1 Kołek sprężysty 6x40 Fe/Zn9 DOWEL PIN 6x40
61 8245-511-007-732 1 Koło sterujące kpl. CAM DISC
62 8245-511-007-615 1 Ząb zapadki kpl. CATCH

Характеристики

Основні
Виробник  Famarol
Країна виробникПольща

Інформація для замовлення

  • Ціна: 66 грн

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner