Кошик
34 відгуків
+380 (66) 575-54-79
+380 (96) 933-24-61
+380 (99) 246-12-25
+380 (67) 777-17-15
Кошик
Новинка

Ролик голки на прес-підбирач Sipma 5224-070-199.00, 5224-070-199.01, 0829-401-101, 0829-401-097 Оригінал

350 

  • В наявності
  • Код: 5224-070-199.00
Ролик голки на прес-підбирач Sipma 5224-070-199.00, 5224-070-199.01, 0829-401-101, 0829-401-097 Оригінал
Ролик голки на прес-підбирач Sipma 5224-070-199.00, 5224-070-199.01, 0829-401-101, 0829-401-097 ОригіналВ наявності
350 
+380 (66) 575-54-79
Іван
  • +380 (96) 933-24-61
    Іван mik6881@gmail.com
  • +380 (99) 246-12-25
    Иван
  • +380 (67) 777-17-15
    Иван agrasektor@gmail.com
+380 (66) 575-54-79
Іван
  • +380 (96) 933-24-61
    Іван mik6881@gmail.com
  • +380 (99) 246-12-25
    Иван
  • +380 (67) 777-17-15
    Иван agrasektor@gmail.com
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Ролик голки на прес-підбирач Sipma Z-224 5224-070-199.00

Перейти на сайт компанії Агро-Сектор

Виробляємо ремонт і настройку прес-підбирачів; Sipma, Fortschritt K-454, Claas, Deutz-Fahr, Famarol Z-511, John Deere, ПТ-165, Tukan 1600, та ін. Є можливість виїзду до місця знаходження обслуговування техніки на автомобілі, укомплектованому інструментом і витратними матеріалами для проведення робіт. Будемо раді Вашому дзвінку.

1 2024-070-520.01 2024-070-520.01 Wahacz igieł kpl. spawany Swinging needles' arm cpl. welded 1 1
2 2024-070-530.02 2024-070-530.02 Wahacz z igłami kpl. Swinging arm with needles cpl. 1 1
3 5224-070-531.00 5224-070-531.00 Igła do wiązania Needle 2 2
4 2024-070-800.00 c 2024-070-800.00 c Cięgno wahacza kpl. Swinging arm rod cpl. 1 1
5 2023-070-560.01 2023-070-560.01 Widełki cięgna wahacza Swinging arm forks 1 1
6 2024-070-810.00 2024-070-810.00 Cięgno wahacza kpl. Swinging arm rod 1 1
7 PN-88/M-82954 0653-114-007zn Nit 5x25 Rivet 5x25 1 1
8 2024-070-790.00 2024-070-790.00 Cięgno spawane Swinging arm welded 1 1
9 2023-070-142.01 0829-402-070 Tulejka Sleeve 2 2
11 5224-070-199.00 0829-401-097 Rolka Roller 2 2
12 5224-070-307.00 1613-923-001 Oczko prowadzące sznurek Grommet 3 3 dodatkowe 3 szt. w wyposażeniu additional 3 pcs in equipment
13 2010-070-127.01 0829-401-036 Obejma oczka Grommet support 3 3
14 089-000709-1.201 0829-401-524 Podkładka okrągła 21x32x1 Round washer 21x32x1 3 3
15 089-000710-0.310 0829-401-887 Podkładka okrągła 21x30x1,5 Round washer 21x30x1,5 4 4
16 089-000710-3.355 0829-401-533 Podkładka okrągła 13x30x4 Round washer 13x30x4 4 4
17 PN-85/M-82101 0653-312-025zn Śruba M6x30-8.8 B Bolt M6x30-8.8 B 1 1 dodatkowe 5 szt. w wyposażeniu additional 5 pcs in equipment
18 PN-85/M-82105 0653-138-008zn Śruba M12x90-8.8 B Bolt M12x90-8.8 B 4 4
19 PN-86/M-82144 0653-524-008zn Nakrętka M20-5B Nut M20-5B 1 1
20 PN-76/M-82001 0651-610-038zn Zawleczka 4x32 Cotter pin 4x32 1 1
21 PN-89/M-85023 0653-512-107 Kołek sprężysty 5x32 Spring pin 5x32 2 2
22 PN-89/M-85023 0653-512-108 Kołek sprężysty 5x40 Spring pin 5x40 1 1
23 PN-90/M-83001 0829-401-189 Sworzeń 20x50/36 Clevis pin 20x50/36 1 1
24 PN-90/M-83002 0829-401-900 Sworzeń 20x90/83,5 Clevis pin 20x90/83,5 2 2
25 PN-76/M-86002 0659-000-003 Smarowniczka St M6x1 Grease fitting St M6x1 1 1
27 PN-76/M-86003 0659-000-015 Smarowniczka St M6x1/45° Grease fitting St M6x1/45° 2 2
28 PN-86/M-82175 0653-156-018zn Nakrętka samozabezpieczająca M6-8B Self retaining nut M6-8B 7 7
29 PN-86/M-82175 0653-156-015zn Nakrętka samozabezpieczająca M12-8B Self retaining nut M12-8B 6 6

Характеристики
Основні
ВиробникSipma
Країна виробникПольща
Інформація для замовлення
  • Ціна: 350 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner