Кошик
11 відгуків
+380677771715
+380 (66) 575-54-79
+380 (96) 933-24-61
+380 (99) 246-12-25

Фрикційна накладка муфти трещітки 104х170мм на прес-підбирач Sipma 5223-110-201.00

  • В наявності
  • Код: 5223-110-201.00

250 грн

+380 (66) 575-54-79
Іван
  • +380 (96) 933-24-61
    Іван mik6881@gmail.com
  • +380 (99) 246-12-25
    Иван
  • +380 (67) 777-17-15
    Иван agrasektor@gmail.com
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фрикційна накладка муфти трещітки 104х170мм на прес-підбирач Sipma 5223-110-201.00
Фрикційна накладка муфти трещітки 104х170мм на прес-підбирач Sipma 5223-110-201.00В наявності
250 грн
+380 (66) 575-54-79
Іван
  • +380 (96) 933-24-61
    Іван mik6881@gmail.com
  • +380 (99) 246-12-25
    Иван
  • +380 (67) 777-17-15
    Иван agrasektor@gmail.com
Купити

Опис

Фрикционная накладка муфты трещетки 104*170мм на пресс-подборщик Sipma Z-224 5223-110-201.00

Перейти на сайт компании Агро-Сектор

Предоставляем услуги по текущему и капитальному ремонту, обслуживанию, наладке и первому запуску пресс-подборщиков  таких как Fortschritt, ПТ-165,Claas, John Deere, Sipma, Famarol,Tukan 1600 (ППТ-041), Krone, New Holland, Rivierre-Casalis, Deutz-Fahr.

1 5224-110-700.10 5224-110-700.10 Sprzęgło przeciążeniowe jednokierunkowe
2 5224-110-710.10 5224-110-710.10 Tarcza środkowa kpl. Central flange cpl. 1 1
3 5224-110-203.00 5224-110-203.00 Wałek wielowypustowy Z6 Spline shaft Z6 1 1
4 5224-110-204.00 5224-110-204.00 Kamień Slide 1 1
5 5224-110-205.00c 5224-110-205.00c Pierścień Ring 1 1
6 5223-110-001.00 0829-401-856 Tarcza lewa Left flange 1 1
7 5223-110-003.00 5223-110-003.00 Tarcza prawa Right flange 1 1
8 5223-110-201.00 1338-311-003 Okładzina cierna Friction lining 2 2
9 5223-110-202.00 5223-110-202.00 Sprężyna Spring 6 6
10 5224-110-119.00 1362-529-004 Stożek osłony (poz. 32 w tablicy 15) Guard cone (pos. 32 in table 15) 1 1 stosowane do
11 2010-090-121.00 2010-090-121.00 Uchwyt (poz. 31 w tablicy 15) Grip (pos. 31 in table 15) 3 3 stosowane do
12 1322-169-147.00 1362-490-003 Tulejka Sleeve 1 1
13 PN-85/M-82201 0653-331-014zn Wkręt M6x16-4.8B Tap screw M6x16-4.8B 3 3 stosowane do
14 PN-85/M-82101 0653-133-033zn Śruba M12x65-8.8B Bolt M12x65-8.8B 3 3
15 PN-85/M-82101 0653-313-038zn Śruba M12x130-8.8B Bolt M12x130-8.8B 6 6
16 PN-77/M-82008 0653-191-005zn Podkładka sprężysta Z6,1 Spring washer Z6,1 3 3 stosowane do
17 PN-86/M-82153 0653-524-012zn Nakrętka M12-06B Nut M12-06B 12 12
18 PN-78/M-82006 0653-183-047zn Podkładka 13 Washer 13 6 6
19 PN-59/M-82030 0653-182-023zn Podkładka okrągła 6,5 Round washer 6,5 3 3 stosowane do
20 PN-77/M-82008 0653-192-003zn Podkładka sprężysta Z12,2 Spring washer Z12,2 9 9
21 PN-81/M-82111 0639-362-007 Pierścień osadczy sprężysty W62 Spring retaining ring W63 1 1
22 PN-76/M-86701 0829-401-336 Sprężyna 1x7x5, 13x22, 6x9,5 Spring 1x7x5, 13x22, 6x9,5 4 4
23 PN-76/M-86002 0659-000-003 Smarowniczka St M6x1 Grease fitting St M6x1 1 1

Характеристики

Основні
Виробник Sipma
Країна виробникПольща

Інформація для замовлення

  • Ціна: 250 грн

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner