Кошик
47 відгуків
+380 (66) 575-54-79
+380 (96) 933-24-61
+380 (99) 246-12-25
+380 (67) 777-17-15
Кошик
Оригінал!

Втулка бронзова маховика 40*44*50 Famarol 8245-511-004-228 5511/004-01-503 5511/00422 8245511004228 55110040503 5511004220 00422

380 ₴

  • В наявності
  • Код: 8245-511-004-228
Втулка бронзова маховика 40*44*50 Famarol 8245-511-004-228 5511/004-01-503 5511/00422 8245511004228 55110040503 5511004220 00422
Втулка бронзова маховика 40*44*50 Famarol 8245-511-004-228 5511/004-01-503 5511/00422 8245511004228 55110040503 5511004220 00422В наявності
380 ₴
+380 (66) 575-54-79
ІванМайстер
  • +380 (96) 933-24-61
    Іван mik6881@gmail.com
  • +380 (99) 246-12-25
    Иван
  • +380 (67) 777-17-15
    Иван agrasektor@gmail.com
+380 (66) 575-54-79
Іван Майстер
  • +380 (96) 933-24-61
    Іван mik6881@gmail.com
  • +380 (99) 246-12-25
    Иван
  • +380 (67) 777-17-15
    Иван agrasektor@gmail.com
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Втулка бронзова маховика 40х44х50 прессподборщика Famarol Z-511 8245-511-004-228 5511/004-01-503 5511/004-22 5511/00422 8245511004228 55110040503 5511004228 551100422 5511004220 00422

Перейти на сайт компанії Агро-Сектор

Повний перелік запасних частин до прес-подборщикам Famarol Z-511. Оригінальні запчастини. Низькі ціни. Відправлення у день замовлення. Доставка по території України 1-2 дні. Ми також допоможемо відремонтувати Вам прес і налагодити в'язальний апарат телефонуйте будемо ради.


Предоставляим послугу з ремонту та налаштування прес-підбирачів Sipma, Famarol, New Holland, John Deere, Claas Markant, Fortschritt, Claas Dominant, Rivierre-Casalis, Deutz-Far, Welger, Tukan 1600, Claas Guadrant, ППТ-1270 Tukan Max, Krone, Fortschritt та ін.

8245-511-004-297 головка шатуна Famarol Z-511
8245-511-004-167 корпус редуктор Famarol Z-511
8245-511-004-419 кришка редуктора Famarol Z-511
8245-511-004-304 маточина редуктора Famarol Z-511
8245-511-004-317 шайба регулювальна Famarol Z-511
8245-511-004-332 шайба регулювальна 0.2 Famarol Z-511
8245-511-004-320 шайба регулювальна 0.1 Famarol Z-511
8245-511-004-345 шайба регулювальна 0.05 Famarol Z-511
8245-511-004-358 шайба регулювальна 1.0 Famarol Z-511
8245-511-004-271 шатун поршня (костиль) Famarol Z-511
8245-511-004-230 купити запчастини Famarol Z-511
8245-511-004-488 сапун редуктора Famarol Z-511
PN-M-82302 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-82101 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-82101 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-82105 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-82105 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-82144 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-82175 купити запчастини Famarol Z-511
DIN2950 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-73173 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-82008 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-82008 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-82008 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-86961 кільце ущільнювальне 80X2 8 Famarol Z-511
PN-M-86468 підшипник D208 Famarol Z-511
8245-511-004-523 купити запчастини Famarol Z-511
8245-511-004-508 купити запчастини Famarol Z-511
8245-511-004-510 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-82105 болт купити запчастини Famarol Z-511
8245-511-004-564 втулка Famarol Z-511
8245-511-004-475 редуктор в зборі Famarol Z-511
8245-511-004-215 втулка Famarol Z-511
8245-511-004-434 ущільнення валу Famarol Z-511
8245-511-004-243 купити запчастини Famarol Z-511
8245-511-004-170 повідець маховика Famarol Z-511
8245-511-004-256 купити запчастини Famarol Z-511
8245-511-004-269 втулка Famarol Z-511
8245-511-004-202 маховик Famarol Z-511
8245-511-004-228 втулка 40x44x20 Famarol Z-511
PN-M-82011 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-86220 підшипник редуктора 32009 Famarol Z-511
PN-M-86220 підшипник 31309 Famarol Z-511
PN-M-82105 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-82105 болт M10x35-8.8 Famarol Z-511
PN-M-82105 болт M14x35 8.8 Famarol Z-511
PN-M-82144 гайка M10-8 Famarol Z-511
PN-M-82153 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-85023 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-86960 ущільнення валу A 60x75x8 Famarol Z-511
PN-M-82471 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-82016 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-82023 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-86961 кільце ущільнювальне 45x3 Famarol Z-511
8245-137-502-045 купити запчастини Famarol Z-511
8245-511-004-195 втулка Famarol Z-511
8245-511-004-577 конічна пара редуктора Famarol Z-511
PN-M-86002 купити запчастини Famarol Z-511
8245-511-004-182 купити запчастини Famarol Z-511
8245-511-004-421 вихідний вал Famarol Z-511
8245-511-004-360 шайба регулювальна 1.0
8245-511-004-373 шайба регулювальна 0.1 Famarol Z-511
8245-511-004-386 шайба регулювальна 0.2 Famarol Z-511
8245-511-004-399 шайба регулювальна 0.05 Famarol Z-511
8245-511-004-406 шайба регулювальна 0.5 Famarol Z-511
8245-511-004-447 купити запчастини Famarol Z-511
8245-511-004-284 приводна зірочка Famarol Z-511
8245-511-004-490 підшипник Famarol Z-511
PN-M-86220 підшипник 30215 Famarol Z-511
PN-M-82105 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-85023 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-85023 трупчастый штифт PIN 4x30 Famarol Z-511
PN-M-86960 ущільнення валу RING A 85x110x12 Famarol Z-511
PN-M-84168 ланцюг приводний 10B-122 PS Famarol Z-511
PN-M-84168 ланцюг приводний 16BX-132 CHAINE 16BX-132 Famarol Z-511
PN-M-86961 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-82008 купити запчастини Famarol Z-511
8245-511-015-036 карданый вал Famarol Z-511
8245-511-015-049 муфта фрикцыоная Famarol Z-511
8245-511-015-064 диск фрикційний Famarol Z-511
8245-511-004-600 купити запчастини Famarol Z-511

1 8245-511-004-297 1 Obudowa łożyska BEARING BUSH
2 8245-511-004-167 1 Obudowa przekładni GEAR HOUSING
3 8245-511-004-419 1 Pokrywa łożyskowa COVER
4 8245-511-004-304 1 Pokrywa łożyskowa CANTILEVER FLANGE
5 8245-511-004-317 2 Podkładka dystansowa 0.5 0.5 SPACER
5.1 8245-511-004-332 2 Podkładka dystansowa 0.2 0.2 SPACER
5.2 8245-511-004-320 2 Podkładka dystansowa 0.1 0.1 SPACER
5.3 8245-511-004-345 1 Podkładka dystansowa 0.05 0.05 SPACER
5.4 8245-511-004-358 1 Podkładka dystansowa 1.0 SPACER 1.0
6 8245-511-004-271 1 Korba kpl. LIFT ARM
7 8245-511-004-230 1 Pierścień dystansowy SPACER
8 R/0769 1 Korek odpowietrzający 33A AIR VALVE
9 PN-M-82302 3 Śruba M12x55-8.8-B SCREW M12x55-8.8
10 PN-M-82101 2 Śruba M16x160-8.8-B HEX. HEAD SCREW M16x160-8.8
11 PN-M-82101 6 Śruba M16x100 8.8-B Fe/Zn8c HEX. HEAD SCREW M16x100 8.8
12 PN-M-82105 8 Śruba M10x30 8.8-B HEX. HEAD SCREW M10x30 8.8
13 PN-M-82105 10 Śruba M12x30 10.9-A HEX. HEAD SCREW M12x30 10.9
14 PN-M-82144 4 Nakrętka M16-8-B Fe/Zn8c HEX. NUT M16-8
15 PN-M-82175 6 Nakrętka samozab. M16-8-B Fe/Zn5 LOCK NUT M16-8
16 DIN2950 2 Korek 1/2 - T9 Fe/Zn5 FITTING 1/2 - T9
17 PN-M-73173 1 Pierścień uszczelniający 17/3/P SEAL RING 17/3/P
18 PN-M-82008 12 Podkładka sprężysta Z 10.2 Fe/Zn9 SPRING WASHER Z 10.2
19 PN-M-82008 3 Podkładka sprężysta 12.2 Fe/Zn9 SPRING WASHER 12.2
20 PN-M-82008 2 Podkładka sprężysta Z 16.3 Fe/Zn9 SPRING WASHER Z 16.3
21 PN-M-86961 1 Pierścień uszczel. o przekr. koł. SEAL RING 80X2 8
22 PN-M-86468 1 Łożysko samonastawne D208 BEARING D208
23 5511/104-01-603 1 Przeciwciężar COUNTERWEIGHT
24 5511/104-01-601 1 Kątownik prawy RIGHT ANGLE
25 5511/104-01-602 1 Kątownik lewy ANGLE LEFT
26 PN-M-82105 4 Śruba M12x60 8.8-B-Fe/Zn8c HEX. HEAD SCREW M12x60 8.8
27 5511/004-01-605 2 Podkladka odginana WASHER
28 8245-511-004-564 6 Tulejka korpusu BUSH
29 8245-511-004-475 1 Przekładnia kątowa przednia GEAR BOX
37 5511/004-01-502 1 Tulejka prowadząca
40 8245-511-004-434 1 Pierścień specjalny RING
41 8245-511-004-243 1 Podkładka WASHER
42 8245-511-004-170 1 Zabierak kpl. DRIVER
43 8245-511-004-256 1 Podkładka WASHER
44 8245-511-004-269 1 Tuleja ślizgowa SLEEVE
45 8245-511-004-202 1 Koło zamachowe FLYWHEEL
46 8245-511-004-228 2 Tulejka 40x44x20 BEARING BUSH
46 8245-511-004-228 1 Tulejka 40x44x50 BEARING BUSH
47 PN-M-82011 1 Podkładka 15 Fe/Zn5 LOCKING PLATE 15
48 PN-M-86220 1 Łożysko stożkowe 32009 TAPER R. BEARING 32009
49 PN-M-86220 1 Łożysko stożkowe 31309 TAP.ROLLER BEARING 31309
50 PN-M-82105 1 Śruba M10x65 8.8-B Fe/Zn8c HEX. HEAD SCREW M10x65 8.8
51 PN-M-82105 3 Śruba M10x35-8.8-B-Fe/Zn8c HEX.BOLT M10x75-8.8
52 PN-M-82105 1 Śruba M14x35 8.8-B Fe/Zn8c HEX. HEAD SCREW M14x35 8.8
54 PN-M-82144 1 Nakrętka M10-8-B Fe/Zn8c HEX. NUT M10-8
55 PN-M-82153 2 Nakrętka M18x1.5-Zn HEXNUT M18x1.5-Zn
56 PN-M-85023 1 Kołek sprężysty 8x12-Fe/Zn5 DOWEL PIN 8x12
57 PN-M-86960 1 Pierścień uszczelniający A 60x75x8 SEAL-RING A 60x75x8
58 PN-M-82471 2 Nakrętka okrągła M45x1.5 GROOVED NUT M45x1.5
59 PN-M-86482 1 Podkładka zebata MB9 LOCKING MB9
60 PN-M-82023 1 Podkładka 19 SECURIN 9
61 PN-M-86961 1 Pierścień uszcz. o przekr. koł. 45x3 O-RING 45x3
64 8245-137-502-045 2 Korek LOCKING SCREW
66 8245-511-004-195 1 Tulejka ścinająca BUSH
67 8245-511-004-577 1 Wałek zębnikowy z kołem talerzowym SHAFT DRIVE + CROWN WHEEL
68 PN-M-86002 1 Smarowniczka M8x1 GREASE NIPPLE M8x1
70 8245-511-004-182 1 Zabierak spawany DRIVER 20
71 8245-511-004-421 1 Wałek z kołnierzem FLANGED SHAFT
72 8245-511-004-360 4 Podkładka dystansowa 1.0 SPACER 1.0
72.1 8245-511-004-373 2 Podkładka dystansowa 0.1 0.1 SPACER
72.2 8245-511-004-386 4 Podkładka dystansowa 0.2 0.2 SPACER
72.3 8245-511-004-399 2 Podkładka dystansowa 0.05 0.05 SPACER
72.4 8245-511-004-406 1 Podkładka dystansowa 0.5 0.5 SPACER
73 8245-511-004-447 1 Pierścień wewnętrzny INNER RING
74 8245-511-004-284 1 Zespół kół łańcuchowych SPROCKETS
75 PN-M-86220 2 Łożysko stożkowe 30215 TAP.ROLLER BEARING 30215
76 8245-511-004-490 1 Pokrywka zamykająca COVER
77 PN-M-82105 9 Śruba M12x30 10.9-A HEX HEAD SCREW M12x30 10.9
78 PN-M-85023 3 Kołek sprężysty 8x30 Fe/Zn9 DOWEL PIN 8x30
79 PN-M-85023 3 Kołek sprężysty 14x30-Fe/Zn5 DOWEL PIN 4x30
80 PN-M-86960 1 Pierścień uszczelniający A 85x110x12 SEAL RING A 85x110x12
81 PN-M-84168 1 Łańcuch 10B-122 PS CHAINE 10B-122 PS
82 PN-M-84168 1 Łańcuch 16BX-132 CHAINE 16BX-132
83 PN-M-86961 1 Pierścień uszcz. o przekr. koł. 75x2 RING 75x2
84 PN-M-82008 9 Podkładka spr.12.2 Fe/Zn9 SPRING WASHER 12.2
85a 5511/015-01-000 1 Wał przegubowo-teleskopowy (Eropa) JOINT SHAFT
85b 5511/115-03-000 1 Wał przegubowo.-tele. (Rosja-Ukraina)
86 8245-511-015-049 1 Sprzęgło jednokierunkowe-cierne CLUTCH
87 8245-511-015-064 Tarcza cierna 160 FRICTION DISC 160
89 PN-M-86002 1 Smarowniczka M6x1 GREASE NIPPLE M6x1
90 5511/104-01-401 1 Tulejka ścinająca zabieraka GUIDE BUSH
90 5511/204-01-401 1 Tulejka ścinająca zabieraka GUIDE BUSH
91 5511/104-01-003 1 Podkładka WASHER
92 5511/104-01-501 1 Koło zamachowe FLYWHEEL
93 5511/104-01-504 1 Tulejka dystansowa SPACER
94 5511/104-01-410 1 Zabierak spawany WELD DRIVER
95 PN-M-82105 1 Śruba M8x75 8.8-B Fe/Zn8c HEX. HEAD Berin M8x75 8.8
95 PN-M-82105 1 Śruba M10x75 8.8-B Fe/Zn8c HEX. HEAD Berin M10x75 8.8
96 PN-M-82144 1 Nakrętka M8-8-B Fe/Zn8c HEX. NUT M8-8
96 PN-M-82144 1 Nakrętka M10-8-B Fe/Zn8c HEX. NUT M10-8
97 PN-M-82008 1 Podkładka sprężysta 8.2 Fe/Zn9 SPRING WASHER Z 8.2
97 PN-M-82008 1 Podkładka sprężysta 10.2 Fe/Zn9 SPRING WASHER Z 10.2
98 ISO 15:1998 2 Łożysko 6007 RS ROLLER Bering 6007RS
99 5511/104-01-502 1 Tuleja ścinająca BUSH
99 5511/004-01-502 1 Tuleja ścinająca BUSH

Пропонуємо запчастини до прес подборщикам: Sipma, FORTSCHRITT K 454, ПТ-165, Claas, Deutz-Fahr, Famarol Z-511, John Deere, Welger Tukan 1600, Rivierre Casalis та ін.

 

ремонт в'язального столу прес підбирачі, ремонт в'язального апарата прес підбирачі, налагодження в'язальних апаратів прес підбирачі, ремонт sipma, ремонт claas markant, ремонт прес-підбирачів John Deere, ремонт прес-підбирачів FAMAROL Z-511, ремонт прес-підбирачів FORTSCHRITT,
8245-511-004-297 головка шатуна Famarol Z-511
8245-511-004-167 корпус редуктор Famarol Z-511
8245-511-004-419 кришка редуктора Famarol Z-511
8245-511-004-304 маточина редуктора Famarol Z-511
8245-511-004-317 шайба регулювальна Famarol Z-511
8245-511-004-332 шайба регулювальна 0.2 Famarol Z-511
8245-511-004-320 шайба регулювальна 0.1 Famarol Z-511
8245-511-004-345 шайба регулювальна 0.05 Famarol Z-511
8245-511-004-358 шайба регулювальна 1.0 Famarol Z-511
8245-511-004-271 шатун поршня (костиль) Famarol Z-511
8245-511-004-230 купити запчастини Famarol Z-511
8245-511-004-488 сапун редуктора Famarol Z-511
PN-M-82302 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-82101 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-82101 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-82105 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-82105 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-82144 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-82175 купити запчастини Famarol Z-511
DIN2950 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-73173 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-82008 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-82008 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-82008 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-86961 кільце ущільнювальне 80X2 8 Famarol Z-511
PN-M-86468 підшипник D208 Famarol Z-511
8245-511-004-523 купити запчастини Famarol Z-511
8245-511-004-508 купити запчастини Famarol Z-511
8245-511-004-510 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-82105 болт купити запчастини Famarol Z-511
8245-511-004-564 втулка Famarol Z-511
8245-511-004-475 редуктор в зборі Famarol Z-511
8245-511-004-215 втулка Famarol Z-511
8245-511-004-434 ущільнення валу Famarol Z-511
8245-511-004-243 купити запчастини Famarol Z-511
8245-511-004-170 повідець маховика Famarol Z-511
8245-511-004-256 купити запчастини Famarol Z-511
8245-511-004-269 втулка Famarol Z-511
8245-511-004-202 маховик Famarol Z-511
8245-511-004-228 втулка 40x44x20 Famarol Z-511
PN-M-82011 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-86220 підшипник редуктора 32009 Famarol Z-511
PN-M-86220 підшипник 31309 Famarol Z-511
PN-M-82105 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-82105 болт M10x35-8.8 Famarol Z-511
PN-M-82105 болт M14x35 8.8 Famarol Z-511
PN-M-82144 гайка M10-8 Famarol Z-511
PN-M-82153 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-85023 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-86960 ущільнення валу A 60x75x8 Famarol Z-511
PN-M-82471 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-82016 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-82023 купити запчастини Famarol Z-511
PN-M-86961 кільце ущільнювальне 45x3 Famarol Z-511
8245-137-502-045 купити запчастини Famarol Z-511
8245-511-004-195 втулка Famarol Z-511
8245-511-004-577 конічна пара редуктора Famarol Z-511
PN-M-86002 купити запчастини Famarol Z-511
8245-511-004-182 купити запчастини Famarol Z-511
8245-511-004-421 вихідний вал Famarol Z-511
8245-511-004-360 шайба регулювальна 1.0
8245-511-004-373 шайба регулювальна 0.1 Famarol Z-511
8245-511-004-386 шайба регулювальна 0.2 Famarol Z-511
8245-511-004-399 шайба регулювальна 0.05 Famarol Z-511
8245-511-004-406 шайба регулювальна 0.5 Famarol Z-511
8245-511-004-447 купити запчастини Famarol Z-511
8245-511-004-284 приводна зірочка Famarol Z-511
8245-511-004-490    подшипник Famarol Z-511
PN-M-86220     подшипник 30215 Famarol Z-511
PN-M-82105     купить запчасти Famarol Z-511
PN-M-85023     купить запчасти Famarol Z-511
PN-M-85023    трупчастый штифт PIN 4x30 Famarol Z-511
PN-M-86960     уплотнение вала  RING A 85x110x12 Famarol Z-511
PN-M-84168     цепь приводная 10B-122 PS Famarol Z-511
PN-M-84168     цепь приводная 16BX-132 CHAINE 16BX-132 Famarol Z-511
PN-M-86961     купить запчасти Famarol Z-511
PN-M-82008    купить запчасти Famarol Z-511
8245-511-015-036     карданый вал Famarol Z-511
8245-511-015-049    муфта фрикцыоная Famarol Z-511
8245-511-015-064 диск фрикційний Famarol Z-511
8245-511-004-600 купити запчастини Famarol Z-511
Характеристики
Основні атрибути
ВиробникFamarol
Країна виробникПольща
Інформація для замовлення
  • Ціна: 380 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner